999 rezultate për

fotografite

Fotografitë e mahnitshme që nuk kanë nevojë për Photoshop (FOTO LAJM) Asnjë redaktor i fotove nuk bën dot asgjë atë që krijon vetë natyra. Me miliona fotografi bëhen vetëm brenda ditës, p
Publikohen fotografitë e Galaxy A7 të ri ose Galaxy A8+ (2018) Sot dy vjet më parë, gjiganti i teknologjisë Samsung ka paralajmëruar serinë Galaxy A për 2016-ën. Por, modelet e 201
Fotografitë më të bukura në çastin e duhur (FOTO LAJM) Shumicën e kohës, për të bërë foto mbresëlënëse duhet një aparat fotografik dhe pak aftësi. Megjithatë, ndonjëherë k
Fotografitë provokuese të Anxhelinës, Albëria tregon se është krenare (FOTO LAJM) Vajza e Albëërie Hadergjonaj, Anxhelina, është kthyer padyshim në një nga emrat më të komentuar në rrjete sociale dhe m
Babai i mungonte ditën e dasmës, kuajt i bëjnë dhuratën më të bukur! (FOTO LAJM) Seti fotografik i dasmës për këtë cift i ka kaluar të gjitha pritshmëritë e tyre. Nusja Patti Womer në klipin e saj t
Policia publikon fotografitë e të dyshuarve për rrahjen e gazetarit Policia e Kosovës ka publikuar fotografi të personave të dyshuar të cilët gjatë muajit gusht e sulmuan fizikisht drejtor
Dalin fotografitë e patentës së Tahirit si skafist Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një skandal ku sipas tij një të riu në Elbasan
Momente interesante, kur kafshët ua prishin fotografitë (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë prej nesh kemi përjetuar momentin, kur shkrepet aparati dhe të ndodh diçka e pazakontë që na e prish
Fotografitë më të mira të dasmës të vitit 2017 do t'ju mahnisin (FOTO LAJM) Fotografi është shumë i rëndësishëm në dasëm pasi ai kap momentet më të bukura tuajat gjatë dasmës, të cilat do të ngeli
Fotografitë më të bukura të kësaj vjeshte përreth botës (FOTO LAJM) Një fotografe nga Moska e quajtur Kristina Makeeva ka përgatitur një set fotografik që tregon se si duket vjeshta në ven
Fotografitë më të bukura të kafshëve të egra gjatë 2017 (FOTO LAJM) Një ceremoni në Muzeun e Historisë Natyrore në Londër, do të zbulojë sot fituesit e konkursit të Fotografit të kafshëve
Fotografitë që duhet t'i shihni dy herë për të kuptuar (FOTO LAJM) Objektet ditore që shohim ndonjëherë të çuditshme në foto, pothuajse si një iluzion optik. Sa më shumë që i shikoni a
Kryeministri i Holandës shkon te mbreti me biçikletë Kryeministri i Holandës, Mark Rutte, ka shkua me biçikletë deri të pallati mbretëror për të njoftuar mbretin Willem Alex
Basha nxjerr fotografitë: Ky është "i forti" i Shijakut që ndihmoi Ramën të fitonte zgjedhjet Lulzim Basha,në një deklaratë të drejtë përdrejtë në “Opininon” ka bërë një denoncim të fortë ndaj kryeministrit Edi Ram
Dritë, kamera, aksion! Fotografitë më të mira të natyrës në botë të 2017-ës (FOTO LAJM) Nga krokodilët që duken kërcënues kur kalojnë nëpër ujë, deri tek arinjtë polare që nuhasin ajrin e një peizazhi të ngri
Vilë në mes të Butrintit, Berisha nxjerr fotografitë e shtëpisë së re së Ramës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar këtë herë në facebookun e tij një mesazh nga një qytetar i cili i ka dërgua
Brenda Koresë së Veriut, pamje spektakolare nga vendi më misterioz në botë (FOTO LAJM) Koreja e Veriut është një nga vendet më misterioze në botë, e mbuluar me mite dhe sekrete. Dhe, për pak njerëz që e b
Mozziki ndahet nga e dashura Reperi i njohur, Mozzik tashmë është single. Ai i ka dhënë fund lidhjes së tij me bukuroshen bionde- shkruan Indekson
National Geographic zbulon fotografitë më të mira të natyrës të vitit (FOTO LAJM) National Geographic zbulon pretendentët për fotografitë më të mira të natyrës të vitit, shkruan albeu.com. Fotot mahn
Dalin fotografitë e arrestimit të terroristit që goditi Londrën me bombë (FOTO LAJM) Policia britanike ka arrestuar personin përgjegjës për sulmin në metronë Persons Green. Sipas raportimeve të para të