999 rezultate për

forum

Zëdhënësja e PD e merr me sportivitet humbjen, ia merr valles me këngën e Berishës (VIDEO) Ka qënë një garë e fortë ajo për kreun e Forumit Rinor të PD-së, por Oriela Nebijaj e ka marë me mjaft sportivitet humbj
ALBtelecom prezanton pikat kryesore të sigurisë së informacionit në Forumin CIS CIS (Certification & Information Security Services GmbH) ka organizuar në Tiranë dhe në Prishtinë Forumin e Sigurisë së
Artan Fejzuli, kryetar i Forumit Rinor Gostivar (FOTO LAJM) Me organizimin e natës solemne është përmbyllur manifestimi “Java Rinore”, ku dhe u bë pranim-dorëzimi i mandateve të kr
Do të mbahet Forumi i Dytë Ndërkombëtar- Promovimi i qytetit inteligjent, sfidat dhe mundësitë Instituti Adriapol, me mbështetjen e Këshillit të Ministrave dhe në bashkëpunim me Universitetin Marin Barleti organizoj
Meta në SHBA në Forumin e Inteligjencës dhe Sigurisë Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, sot është nisur drejt SHBA ku do të marrë pjesë në Forumin Parlamentar të Inteligjencës dhe
Ja surpriza e miqve për ditëlindjen e Sali Berishës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 71-vjetorin e lindjes. Ai nuk ndodhet në Shqipëri, pasi një ditë më parë është
Berisha discusses economy and terrorism in the forum of Crans Montana Former Prime Minister Sali Berisha will participate in the Crans Montana Forum in the framework of the 17th Summit of th
Berisha në Zvicër në Forumin e Crans Montanës Ish-kryeministri Sali Berisha u nis sot për në Zvicër, ku do të marrë pjesë në Forumin e Crans Montanës në kuadër të Sa
Xhaçka: Kongresi i PS-së, 50 % do jenë femra Në një mbledhje të Forumit të Gruas Socialiste, deputetja Olta Xhaçka bëri thirrje për anëtarësim të grave dhe vajzave n
Rama në "World Leadership Forum": Edhe në politikë pikturoj me ngjyra Kryeministri Edi Rama i ftuar në New York në "World Leadership Forum", në temën "Arti dhe politika" ka thënë se këta dy
Veseli: Të ndryshojë qasja e BE-së ndaj Ballkanit (FOTO LAJM) Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, gjatë debatit në panelin e Forumit të 25-të ekonomik, që po
Mustafa pjesë e Forumit të Unionit të Studentëve dhe të Rinjve të Diasporës Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, ishte pjesë e Forumit për krijimin e Unionit të Studentëve dhe të Rin
Vokshi denoncon në Forumin e Grave të PPE manipulimin e zgjedhjeve Në Forumin e grave të PPE, Albana Vokshi është shprehur se në datën 21 qershor u organizua një proces diktatorial. Ajo e
Magbule Shkodra, kryetarja e re e grave të AAK-së (FOTO LAJM) Kuvendi VII Zgjedhor i Aleancës së Gruas së Kosovës, ka zgjedhur sot Këshillin Drejtues dhe Kryetaren e këtij forumi. Kr
Thaçi dhe Çollaku në Forumin e Oslos Ministri i Punëve të Jashtme Hashim Thaçi dhe ai i integrimeve Bekim Çollaku do të marrin pjesë në Forumin e Olsos. T
Dacic in Budva: Macedonia has no European future Serbian Foreign Minister Ivica Dacic said today from Budva that Macedonia has no European future. "I want to ask if t
Gruevski poston foto nga Forumi i Tiranës (FOTO LAJM) Kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski ka postuar në profilin e tij zyrtar në Facebook disa foto nga punimet e Forum
Forumi Ekonomik i Vjenës, në Tiranë edhe Nikolla Gruevski Ka nisur në Tiranë Forumi ekonomik i Vjenës ku marrin pjesë Kryeminsitrat e vendeve të rajonit. Ky forum mbahet në kuadë
Alarmohen mediat serbe: Vuçiç braktis Forumin nëse Mustafa prezantohet si kryeministër Kryeministri serb i cili ndodhet në një vizitë në kryeqytet, do të braktisë Forumin Ekonomik të Vjenës që do të mbahet n
Vokshi merr mbështetje për dekriminalizimin në forumin e grave të PPE Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas, deputetja Albana Vokshi, mori pjesë në Forumin e Grave deputete të Partive Pop