999 rezultate për

flirtoj

Prezantuesja shqiptare i befason të gjithë: Ja pse nuk mund të flirtoj me djem gjatë verës Alesia Bami është shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj sentimentale dhe mundohet ta mbajë larg vëmendjes së me
Zbuloni çfarë thotë shkenca për njerëzit që flirtojnë me kolegun e punës Të gjithë e dimë sa torturues është ndonjëherë orari i punës! Kemi ndjenja të ndryshme kundrejt kolegëve tanë...Është
Si asnjëherë në ekranet shqiptare, personazhet flirtojnë LIVE Dren Abazi dhe Lei Kraja kanë bërë një veprim që rrallëherë ka ndodhur në ekranet shqiptare. Dyshja ka flirtuar gjatë
Dalin faktet, ja si flirtojnë Xherdan Shaqiri dhe Eni Koçi (FOTO LAJM) Nuk dihet ku mund të jenë njohur, por tashmë po flitet për një lidhje mes futbollistit të njohur Xherdan Shaqiri dhe kën
Ronaldo flirton me fanset gjatë stërvijes (VIDEO) Cristiano Ronaldo, nuk shënoi në ndeshjen e parë ndaj Islandës dhe kjo nuk u prit mirë nga mediat. Duke qenë se ai ës
Iva Aliko: Do të flirtoja me Sali Berishën Një tjetër vajzë “kurajoze” dhe këngëtare shqiptare e sapo afirmuar, është shprehur se nuk e ka problem të luajë një fil
Berisha: Nuk flirtoj me Metën! Ish ­kryeministri Sali Berisha ka hedhur poshtë zërat për një bashkëpunim politik mes tij dhe kryetarit të Kuvendit, Il