999 rezultate për

flasin

Familjarët flasin për tmerrin që përjetoi i moshuari në QKUK Mbrëmë në mediet kosovare kanë qarkulluar disa video të një personi të moshuar i cili qëndronte në korridorin e Klinikës
​Flasin statistikat, ky është sezoni më i mirë i Messit (FOTO LAJM) Edhe pse tani është 31-vjeç dhe u vlerësua vetëm si lojtari i pestë më i mirë i vitit, në garën për Topin e Artë, Lionel
Zv.kryeministri dhe dy ministra flasin për marrëveshjen e Prespës Zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani, ministrja e mbrojtjes Radmila Shekerinska dhe ministri i jasht
Nuk flasin prej 5 vitesh, Fjolla injoron hapur Tunën Fjolla Morina dhe Tuna prej disa vitesh nuk flasin më dhe i kanë marrëdhëniet pak të acaruara. Por nëse jeni kuriozë
Dhimbjet nuk kanë asnjë lidhje me motin e keq, flasin ekspertët Dhimbjet e trupit me motin e lagësht nuk kanë asnjë lidhje me njëra – tjetrën. Të dhënat vijnë nga një studim i ri, sipa
Flasin statistikat, Max Allegri trajneri më i mirë në Europë Masimiliano Allegri pushton Europën. Pikërisht kështu, pasi asnjë trajner nuk ka bërë më mirë se italiani në ndonjë prej
Kujdes, se djaloshi i llastuar do t'ju bëjë gjëmën! Turqia dhe Greqia flasin për luftë Vazhdon retorika e ashpër mes Turqisë dhe Greqisë pas debateve që shpërthyen sërish sëfundmi mbi sovranitetin e disa ish
Portierët flasin për goditjet e lira të Lionel Messit Ai është vdekjeprurës nga goditjet e lira. Mund ta gjuajë topin mbi murin, nën të, në anën e djathtë apo të majtë të por
Rama i krahason me kafshët studentët që refuzojnë të flasin me të Kryeministri Rama po përpiqet që t'i kthejë në avantazh protestat masive të studentëve duke u imponuar si figura që mund
Merr përmasa drastike sherri mes kushërirave, Albëria dhe Antigona nuk flasin Mbrëmjen e kaluar në Pallatin Presidencial u mbajt eventi special “ODA”. Agnesa Hadërgjonaj dhe Ketrina Jarazi për herë
Plas sherri në “klanin” Hadergjonaj-Ramosaj, dy kushërirat nuk flasin me njëra-tjetrën Ditën e djeshme Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj ka patur ditëlindjen. Në 26-vje
Meghan dhe Kate janë zënë? Flasin nga brenda pallatit mbretëror Së fundmi dy kunatat e familjes mbretërore Meghan dhe Kate janë përfolur për një marrëdhënie disi të acaruar, që është b
Bashkëshortja e sulmuesit të Lazios bën fansat të flasin me vete (FOTO LAJM) Maria Gracia, gruaja e futbollistit Felipo Caicedo e lindur në Valencia është futur në listën e 22 grave më të bukura me
Rita Ora ka gjetur të dashur? Rita Ora është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës. Rita Ora mbrëmë kishte veshur një fustan të bardhë dhe
"Nuk donim të bëhej police, por doli e para", flasin familjarët e Inës Ditët e fundit e gjithë vëmendja e opinionit publik ka qenë e përqëndruar tek plagosja e polices në krye të detyrës, gja
A ekziston rregulli i 5-sekondshit? Flasin ekspertët Sipërfaqe të ndryshme të tokës përmbajnë mikrobe të shumëllojshme. Por edhe vetë ushqimet nuk janë të siguruara nga kjo
Flasin nga spitali protestuesit e dhunuar, arrestime edhe tek “Ushtaraku” (VIDEO) Ditën e sotme ka patur përleshje të mëdha pranë Parlamentit, mes banorëve të Unzaës së Re dhe policisë. Bnorët e “As
E akuzuan për vjedhje, reagon për herë të parë Tea Stilistja e njohur Mimoza Kamberi akuzoi publikisht ish-banoren e BB, Tea Zhulin se i ka vjedhur modelet për fustanet e
Flasin për herë të parë djemtë e gazetarit të vrarë saudit Dy djemtë e gazetarit të vrarë Jamal Khashoggi, bënë një apel emocionues për kthimin e trupit të babait të tyre, në inte
Sot nuk flasin, si festonin sëbashku dikur Tuna dhe Nora Tashmë tema e zënkës mes tyre është bërë bajat. Kjo pasi të gjithë e dimë se Tuna dhe Nora sot e kësaj dite nuk flasi