999 rezultate për

firmosur

Në Kili janë të bindur: Sanchez ka firmosur për ... Alexis Sanchez ka kompletuar transferimin te skuadra e Manchester City-it. Në Kili janë të bindur se sulmuesi i Arsenal
Marrëveshja, Rama firmos emërimet e dy drejtorëve të Bashës Kryeministri Edi Rama sot ka firmosur emërimin e dy drejtorëve teknikë sipas marrëveshjes me opozitën të firmosur më 18
Zbardhet emri, Rama firmos për drejtorin e ri të hipotekës Kryeministri Edi Rama ka firmosur emrin e dytë të Bashës pas marrëveshjes të firmosur më 18 maj. Mësohet se ai është
Dalin emrat, ja deputetët që kanë firmosur mocionin për rrëzimin e Mustafës (FOTO LAJM) Nisma për Kosovën dorëzoi mëngjesin e sotëm nënshkrimet për rrëzimin e qeverisë së Mustafës. Pot kush janë 40 depute
Rama ka nevojë për ndihmë, zbulohet çmimi për atë që ja "qëllon" Kryeministri Edi Rama ka nisur përgatitjet për fushatën zgjedhore, duke treguar se ai nuk lëkundet për t’i shtyrë zgjedh
Trump irritohet me gazetarët, largohet nga salla pa firmosur urdhrat ekzekutivë (VIDEO) Duhej të ishte një ceremoni për firmosjen e 2 urdhrave të reja për tregtinë, por kreu i Shtëpisë së Bardhë befasoi të gj
Gazetarja firmos "live" në studio për partinë e Blushit (FOTO&VIDEO) Gazetarja Eni Vasili ka firmosur sonte në mbrëmje live në studion e emisionit të saj për partinë e Ben Blushit, LIBRA që
Lufta ndaj ekstremizmit dhe rindërtimi i ushtrisë, dy urdhrat e tjerë ekzekutivë të firmosur nga Trump Presidenti amerikan, Donald Trump ka nënshkruar këtë të premte dy dokumente ekzekutive gjatë ceremonisë së betimit në Pe
Ahmeti: Shteti federal nuk është pjesë e dokumentit të firmosur në Tiranë Kreu i BDI-së, Ahmeti i i cili ditën e djeshme ishte i pranishëm në takimin e iniciuar nga Kryeministri Rama me liderët
Berisha: Rama ka firmosur vjedhjen më të madhe në historinë e shtetit shqiptar Ish-kryeministri Sali Berisha, pasi ka ndjekur dëshminë e kreut të Qeverisë para komisionit hetimor për marrëveshjen që
Zyrtare/ Pioli merr drejtimin e Interit Tashmë është edhe njoftimi zyrtar, Stefano Pioli është t rajneri i ri i Interit. Gjatë ditës së sotme ai ka rregulluar t
Ronaldo befason të gjithë: Ja në cilën moshë do ta lë futbollin Cristiano Ronaldo ka firmosur kontratën e re, që do ta bashkojë me Real Madridin deri në vitin 2021. Mesditën e sotme yl
Tek cili televizion do ta shohim Adi Krastën? U përfol për një rikthim të Adi Krastës në ekranin e vogël, por për fat të keq edhe ky lajm ka qënë në kuadrin e thashet
Hysaj ka firmosur, mbetet vetëm zyrtarizimi për mediat Elseid Hysaj tashmë zyrtarisht ka firmosur zgjatjen e kontratës së tij me Napolin dhe nesër klubi do të bëjë publik deta
Xhafaj: Drafti për drejtësinë është mbyllur dhe firmosur! Kreu i Komisionit të Reformës në Drejtësi, Fatmir Xhafaj akuzoi Partinë Demokratike se është ajo e cila ka muaj të tërë
Nejmar rinovon kontratën për 5 vite me Barcelonën Për pesë vitet e ardhshme, Nejmar ka rinovuar kontratën e tij me Barcelonën. Shtypi spanjoll dhe ai ndërkombëtar kanë fo
Hafizi: Vendimi për referendum i firmosur nga Ruçi të shpallet i pavlefshëm Deputetja socialiste Mimoza Hafizi, e cila ka dalë në krah të Ben Blushit, është shprehur kundër referendumit në PS për
Një tjetër shqiptar transferohet në Itali Vazhdon transferimi i lojtarëve shqiptarë në futbollin italian. I fundit që ka firmosur në Itali është futbollisti i Vll
Robinho me fat, prezanton uniformat e reja me modele (FOTO LAJM) Atletico Miniero ka zgjedhur një mënyrë të vecantë për të prezantuar fanellat e reja. Ylli brazilian, Robinho ka qenë më
Bluzat e bardha në protestë: Mos mbyllni Urgjencën! Mjekët e Urgjencës së Tiranës sot kanë firmosur një peticion të cilën ia kanë dërguar kryeministrit Rama, ku kundërshtoj