999 rezultate për

filmi

Ermal Mamaqi zbulon momentin më emocionues të filmit dhe çdo prind do e kuptojë (FOTO LAJM) Prej disa kohësh Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet për filmin e tij më të ri “I Love Tropoja”. Së bashku me stafin dhe a
Habit aktorja, s’bën seks prej 15 vitesh sepse s’ka rëndësi për të (FOTO LAJM) Aktorja Linda Hamilton s’ka frikë të diskutojë jetën e saj seksuale. Ose mungesën e jetës së saj seksuale do të ishte te
Super sukses, premiera e filmit “Joker” u duartrokit për 8 minuta rresht Në fund të muajit gusht u publikuar traileri i filmit të ri “Joker”, ku në rol kryesor luan Joaquin Phoenix. Filmi tr
E mbuluar me para dhe e zhveshur, Jennifer Lopez zbulon datën e filmit të ri (VIDEO) Jennifer Lopez ka njoftuar për datën e publikimit të filmit të ri. Jennifer Lopez do ta shohim sërish në një rol si a
Kujtuam se i pajtoi Teatri: Ermali thumbon Gent Zenelajn se nuk mori pjesë me Jul Dedën në filmin e tij (FOTO LAJM) Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, do të sjellë shumë shpejt filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “
Ermali publikon prapaskenat e filmit: Enca zbulim i ri kinematografik (VISEO) Ermal Mamaqi tani po i përkushtohet më së shumti kinematografisë duke lënë në hije profesionet e tij të mëparshme. Ak
Ju kujtohet Aleku i filmit "Bidai", aktori sot është fiksimi i vajzave dhe do çuditeni (FOTO LAJM) Mendoj se shumica prej jush e keni ndjekur telenovelën më të suksesshme turke “Bidai” dhe mendoj se kurioz të shihni Ale
Pjesë e filmit “I love Tropoja” të Mamaqit do të jetë edhe aktori i njohur i “Portokallisë” (FOTO LAJM) Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, do të sjellë shumë shpejt filmin e tij më të ri të titulluar “I love Tropo
“Enca aktore o lal”, këngëtarja flet për herë të parë për eksperiencën në filmin e Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Së shpejti, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi do të sjellë filmin e tij më të ri të titulluar “I love Tropoja”
Gjergj Xhuvani u shua pasi mbaroi xhirimet e filmit, e lidhi me historinë tragjike të djalit Pasi kishte mbaruar xhirimet e filmit “Liqeni im” në Shqipëri në fund të vitit të kaluar, Gjergj Xhuvani edhe pse vuante
Pritet të thyejë rekorde! Ermal Mamaqi zbulon titullin e filmit të ri (FOTO LAJM) Pas suksesit të jashtëzakonshëm të “Dy gishtë mjaltë”, Ermal Mamaqi ka treguar se është duke punuar për një film të ri.
Publikohen pamjet: Enca nis xhirimet në filmin e ri të Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Në fund të muajit korrik u mësua se Ermal Mamaqi do të bëjë pjesë të filmit të tij të ri këngëtaren e njohur Enca Haxhia
Filmi i ri horror në ‘Netflix’ është makthi më i keq i çdo prindi Një film i ri ka arritur në platformën online për filma ‘Netflix’ me llojin e skenave që do iu bëjë të ftohtë me të gjit
Ylli i kinematografisë në gjendje të rëndë shëndetësore, pëson hemoragji cerebrale Aktori legjendar, Alain Delon ka pasur probleme serioze me shëndetin pasi është goditur nga hemorragjia cerebrale dhe pë
Eduart Grishaj nis xhirimet për filmin e ri! Arbana Osmani mbështetja e tij më e madhe (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj ishin me pushime në Marok. Ata na bënë zili të gjit
Ju kujtohet episodi i fundit i filmit të animuar “Tom and Jerry” (VIDEO) Po thuajse të gjithë ne jemi rritur me episodat e serialit të animuar dhe më të shikuar ndonjëherë “Tom and”Jerry”.
Angelina Jolie zbulon rolin e ri, aktorja nuk ju ndahet filmave me superheronj (FOTO LAJM) Pas suksesit të madh që pati me rolin e saj tek filmi “The Maleficent”, Angelina Jolie duket se ka gati suksesin e radhë
"Skenar i jashtëzakonshëm, nuk mund t'i thoja jo", Bleona flet për filmin e Besit "Falco" (FOTO LAJM) Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i ës
Konkurenca po shkatërron shoqërinë e Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut? Ja çfarë ndodh (FOTO LAJM) Dy aktorët e humorit, Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku ishin miq të mirë të njëri-tjetrit. Jo rrahë herë i shikonim në pr
Ermal Mamaqi si aktor Hollivudi, zbulon pamjen nga filmi i ardhshëm (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet e filmit të ri, pas suksesit të “Dy gisht mjaltë”. Moderatori ka publikuar sot një fot