999 rezultate për

filma

Si në filma: I vendoset eksploziv bankës, hajdutët grabisin bankomatin Grabitësit e një banke në Prishtinë kanë pritur orën 5 e 30 të mëngjesit për tu hedhur në veprim. Policia njoftoi se per
Braktisën sportin, njihuni me 4 motrat që po bëjnë namin në filma +18 (FOTO LAJM) Eli, Holi, Boni dhe Rubi janë katër sërfiste australiane, ose më saktë ishin deri para disa kohësh, pasi motrat tashmë k
Aksion si në filma ndaj "Audit" në Lungomare, kapet një person me rrezikshmëri të lartë Policia ka zhvilluar një operacion në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Tre fuoristradat e forcave operacionale ka
Blogerja bëhët virale, krijon veshje ikonike të frymëzuara nga filma dhe shfaqje (FOTO LAJM) Kate është një blogere hungareze e cila ka niur në rrjet një sfidë mjaft interesante. Ajo krijon veshje elegante dhe
"Fitoj më shumë", 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat +18 (FOTO LAJM) Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.
Historia që shkaktoi jo pak bujë, aktorja e filmave për të rritur që u bë princeshë Sofia Hellqvist ka qenë një pornostare shumë e pelqyer nga meshkujt. Me hiret dhe fotot e saj kjo vajzë e lindur në
Aksion si në filma në Greqi, roli i shqiptarit në trafik Një operacion i Policisë greke ka arrestuar katër persona mes tyre një shqiptar, pasi u kapen me 6.5 kg drogë dhe 6150 e
Punë kolosale! Transformime shokuese nëpër filma (FOTO LAJM) Filmat fantastiko-shkencorë apo qoftë dhe ata historikë kanë fuqinë që për tiu përshtatur sa më tepër përmbajtjes, shndë
Një delfin robot mund të ndihmojë në përfundimin e robërisë së kafshëve Delfini robot mund ti zëvendësojë kafshët që mbahen të mbyllura në parqe të ndryshme. Delfinin ultra-realist kushton
Fevziu i nxori pamjet e kanabisit, Rama: Fillove me filmat ti, ky muhabet ka vdekur Kryeministri Edi Rama, në studion e “Opinion” tha mbrëmjen e djeshme se fenomeni i kanabisit në Shqipëri ka vdekur. K
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Aktorja e njohur, Rajmonda Bulku infektohet me COVID-19 COVID-19 ka prekur edhe aktoren Rajmonda Bulku. Ajo është shtruar në spital, në gjendje të qendrueshme shëndetësore.
Braktisën sportin, njihuni me 4 motrat që po bëjnë namin në filma +18 (FOTO LAJM) Eli, Holi, Boni dhe Rubi janë katër sërfiste australiane, ose më saktë ishin deri para disa kohësh, pasi motrat tashmë k
Ju kujtohet? Gjyshi i Ava Max ishte aktor tek një ndër filmat e preferuar të shqiptarëve Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Ava Max, ka humbur një ndër njerëzit më të dashur për të, gjyshin e saj.
Si në filma: Çifti shqiptar që u njohën në fëmijëri, gjejnë njëri-tjetrin pas 13 vitesh Marigonë Berisha, ishte vetëm 5 vjeçare kur njohu bashkëshortin e saj. Ajo jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës
"Bëjmë filma dhe fëmijë", Arbana shoqëron Eduartin edhe në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO LAJM) Ndonëse është në javët e fundit të pritjes së ëmbël, kjo nuk e ka penguar moderatoren Arbana Osmani të udhëtojë në vende
Guxuan si askush tjetër: 3 shqiptaret që fitojnë miliona nga filmat për të rritur (FOTO LAJM) Për këto të trija është folur shpesh. Ato janë janë tashmë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave p
Pse rrugët nëpër filma janë gjithnjë të lagura E keni pyetur veten ndonjëherë, pse skenat nëpër filma, shumica regjistrohen gjatë shiut? Në fakt nuk është thjesht
"Fitoj më shumë", 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat +18 (FOTO LAJM) Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.
Yll të bukura, 8 aktoret që nuk njihen në role mashkullore (FOTO LAJM) Këto janë aktoret e jashtëzakonshme që kanë luajtur role meshkujsh në filma. Aktorët e mirë janë të aftë të përdorin