999 rezultate për

fiks

Të gjithë janë fiksuar me qafën e këtij krimineli (FOTO LAJM) Policia e e Floridas në SHBA ka arrestuar një kriminel, por e gjithë bota po flet për qafën e tij. Bëhet fjalë për Ch
Motra e Meghan përgatiti një surprizë të errët fiks për muajin kur lind Dukesha U bë pak kohë që bota nuk dëgjon të flitet për Samantha Markle a.k.a gjysmë-motra e Meghan-it, por nëse mendoni se ndosh
Fiksimi i vajzave shqiptare i postoi videon, këngëtarja tregon pse nuk e ndoqi në Instagram Ai u kthye shumë shpejt në një nga personazhet më të preeruar të vajzave shqiptare teksa aktronte në filmat turk. Ky
Nga Dobermani i asfiksuar të Vollga e Zezë, këto legjenda do t’ju kallin datën humë prej nesh kanë dëgjuar histori të frikshme, të cilat nuk dihet kur kanë lindur dhe pse vazhdojnë të mbetën në jetën
Marina Vjollca ka një fiksim të çuditshëm, kujt ia priste mendja? (FOTO LAJM) Çfarë më bukur se një sfond me gjethe të verdha mund të ishte perfekt për një foto vjeshte? Nëse brenda tij pastaj është
I postoi videon porno, Kim Kardashian i përgjigjet ish të dashurit Në një intervistë të dhënë së fundmi për “The Sun” ish i dashuri i Kim Kardashian tregoi detaje nga jeta e saj. Ray J, i
"E kam fiksim", reperi publikon foton topless të Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Reperi S4MM disa ditë më parë ka pohuar në një intervistë se kishte fiskim këngëtaren Ronaela Hajti. Së fundmi reper
E dashura e Mbappe-s fikson mediat rozë (FOTO LAJM) Kylian Mbappe është ndër futbollistët më në zë të momentit pasi ka zhvilluar paraqitje spektakolare me Paris Saint Germa
Si të fiksoni make upin në fytyrën tuaj me një truk të vetëm Të gjithë e dimë sa e rëndësishme është që vajzave te mos iu prishet make-upi. Zakonisht vajzat duhet ta rirregullojnë
Uanda Nara tregon fiksimin e Icardit Mauro Ikardi është personazhi i javës së kaluar në kampiopnatin Italian. Goli i shënuar në limitet e kohës së rregullt n
Burri i propozon martesë por diçka e pazakontë ndodhi pas (FOTO LAJM) Fotografi amerikan Matthew Dippel, ishte në parkun e Kalifornisë Yosemite kur papritur sheh një panoramë të mbrekulluesh
Të kam dhënë besën! Blogeri me famë botërore fiksohet me fenomenin shqiptar (VIDEO) Blogeri i njohur palestinez Nuseir Yassin ndodhet këto ditë në Shqipëri dhe është duke shpërndarë video karakteristike t
Çfarë pune bën ti? Presidenti fikson fare Kim Kardashianin Mesa duket presidenti i Ugandës nuk është fans i “Keeping up with the Kardashians”. Kim Kardashian, së bashku me Kany
Sot është një bishë, si dukej Bora kur ishte velinë (FOTO LAJM) Bora Zemani sot është kthyer në një nga moderatoret më të mira sportive. Por pak e dinë se në fakt, Zemani e ka nisu
Shqiptarët të fiksuar pas rrobave, cilët janë qytetet më "qeflinj" Nëse je shqiptar e di fare mirë se veshja është mjaft e rëndësishme, të paktën të këtij mendimi janë edhe statistikat më
"Bomba" serbe që ka patur Neymar birëson një derrkuc dhe fikson keq fansat (FOTO & VIDEO) Ylli i PSG dhe i Brazilit, Neymar padyshim që është një nga futbollistët më të mirë në botë, fjithashtu përveç futbollit
I fiksoi të gjithë, ndjekësit kapin detajin tek këmbët e hapura të Ilda Bejlerit (FOTO LAJM) Ild Bejleri tërhoqi jo pak vëmendjen gjatë pozimit të mbrëmshëm në Elbasan Arena gjatë ndeshjes së Shqipërisë kundër Jor
Kush janë VIP-at e fiksuar me filmin për narkotrafikun e Lazaratit (FOTO LAJM) Dy ditë më parë u shfaq premiera e filmit “The Brave”. “The Brave” është titulli i filmi aksionthriller i bazuar në n
Të mbuluara në para, këto janë VIP-et e fiksuara pas dollarit (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Ish-dashuri miliarder thumbon keq Morenën: Zbulon vajzën që i pëlqen Morena Taraku kush?! Ish-dashuri miliarder i Tarakut duket se ka vazhduar para pas ndarjes me Morenën. Pak ditë më p