E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

fierit

Mjeti bujqësor përplaset me "Audin" që vinte nga autostrada, plagoset drejtuesi në Fier (VIDEO) Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Ngjarja është shënuar rreth orës 20:00, në vendin ku kryqëzohe
"O zot shyqyr", Rama inaguron rrugën e re të Fierit Gjatë vizitës së sotme në Fier, kryeministri Edi Rama ka inauguruar edhe rrugën e re Fier-Vlorë, e cila shkurton distanc
Problem i papritur te "Arena Kombëtare", në rrezik inagurimi i stadiumit "Arena Kombëtare" është drejt përfundimit dhe është 90% gati. Një gjë të tillë e zbulon thotë Arben Dervishaj, shef i Se
I penduari nxjerr shokët: Ju tregoj "kokat" e mafias në Vlorë Gazmend Merkaj,vlonjati që u vetëparaqit në policinë e Fierit me një pistoletë “Glock” në çantë dhe që më pas tregoi dis
2.7 milion euro/ km! Kostoja e "By Pass-it" të Fierit që nuk mbaroi kurrë Ndërtimi i by pasit të Fierit është një histori e komplikuar si shumica e investimeve publike në Shqipëri, por punimet n
Punimet në Bypass-in e Fierit, pritet të hapet një tjetër korsi Në bypassin e Fierit po punohet që njëra korsi të hapet për trafikun e mjeteve në fund të qershorit, aktualisht shtresat
Parodistët e Vlorës dhimbjen e luftojnë me humor Në këtë 1 Qershor, Burgu i Fierit me iniciativën e drejtorit të IPV-së Arjan Hasanaj hapi dyert duke mirëpritur fëmijët
Protesta e opozitës, demokratët: Policia po na ushtron presion Kryeqyteti po bëhët gati për protestën e opozitës, e cila pritet të vazhdojë deri në mesnatë, por ende nuk është bërë pu
28 mjeshtra evropian të akuarelit hapin ekspozitë në Galerinë e Qytetit të Fierit (FOTO LAJM) Në kuadër të “Javës së Europës”, 28 artistë ndërkombëtarë mblodhën punimet e tyre për t’i shfaqur për publikun shqiptar
EMRI/ Ndërron jetë një i burgosur 40-vjeçar në Fier Një 40 vjeçar që vuante dënimin në burgun e Fierit ka ndërruar jetë ditën e sotme. Raportohet se viktima është Drita
Ish-gardiania denoncon me emër, ja dallaveret që bëhen në burgun e Fierit Një ish-punonjëse e Policisë së Burgjeve ka denoncuar faktin që në Burgun e Fierit punësimet bëhen me lista të Partisë S
Identifikohet viktima e gjetur në Fier Është identifikuar trupi i pajetë i gjendur paraditen e kësaj të diele në rrugën e spitalit të Fierit. Sipas policis
Salianji akuzon drejtorin e ri të Policisë së Fierit: Duhet të ishte në burg Deputeti i PD-së Ervin Salianji në një dalje për media nuk ka kursyer akuzat ndaj Drejtorit të ri të Policisë së Fierit,
Plasin armët në Fier, a ka lidhje me makinën e djegur? Të shtëna me armë zjarri në qytetin e Fierit. Ky është raportimi më i fundit i Policisë së Fierit. Ndërkohë që men
Biseda +18/ Salianji nxjerr përgjimin mes Fredi Alizotit dhe kryepolicit të Fierit (VIDEO) Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, ka publikuar sot një pjesë nga biseda e përgjuar mes drejtorit të policisë së Fier
EMRI/ Tjetër rrjedhje nga LSI, kandidati i Fierit kërkon mandatin Djegia në bllok e mandateve të deputetit ka sjellë edhe konfuzion në KQZ se kush kandidat që vijon në listë duhet thirru
Shoqërohen 10 persona pjesmarrës në protestën e Fierit Policia e Fierit ka shoqëruar 10 persona pas protestës së djeshme të organizuar nga opozita kundër kryeministrit, Edi Ra
Largohet drejtori i policisë së Fierit, kush është emri i ri Mësohet se drejtori aktual në Drejtorinë e Policisë së Fierit, Albert Nushi, është larguar nga posti. Në vend të tij
"O Gaziii...", Rama harbohet me gratë e Fierit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në qytetin e Fierit me rastin e festës së 8 Marsit. Por teksa mbështetës së op
Rama drejt Fierit? Protestuesit djegin goma në mes të rrugës (VIDEO) Simpatizantët e PD-së dhe të LSI-së nga Fieri kanë dalë ditën e sotme në protestë duke bllokuar rrugën hyrëse në Roskove