999 rezultate për

fier

COVID-19 në Shqipëri, 50 të infektuar në 24 orë Përhapja e koronavirusit në vend vijon frikshëm, duke shënuar në 24 orët e fundit me 50 raste të reja. 17 ne Tirane,
Fidanë me kanabis, arrestohet një person në Fier Një tjetër tentativë për kultivim të bimëve narkotike është goditur nga policia në qytetin e Fierit dhe është vënë në pr
Po shkëmbenin "mallin", policia i prish momentin dy personave në Fier Policia ka kapur në flagrancë një person teksa i shiste "mall" dikujt tjetër në Fier. Operacioni antidrogë i koduar “
Po ktheheshin nga Greqia, aksidenti në Fier rrezikon jetën e 4 anëtarëve të një familje Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme ne aksin Fier-Tepelenë ku në një aksident janë plagosur 4 persona, anët
Ra nga skela duke punuar, humb jetën 50 vjeçari nga Fieri Një punonjës në lagjen “11 Janari” në Fier është rrëzuar nga kati i dytë i një godine. Punonjësi ka rënë nga skela n
Bie nga kati i katërt punëtori në Fier, dërgohet me urgjencë në Tiranë Një punonjës në lagjen “11 Janari” në Fier është rrëzuar nga kati i katërt i një godine. Abcnews.al shkruan se punon
Shpërthen makina në autostradë, dyshimet e para Një automjet ka shpërthyer në flakë paraditen e sotme në autostradën Fier-Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më par
82 raste të reja dhe një viktimë, si u përhap frikshëm sot harta ISHP ka njoftuar ditën e sotme për 82 raste të reja me koronavirus, pjesa më e madhe e të cilave janë në Tiranë dhe Shko
Infektohet me koronavirus e moshuara në Fier, niset me urgjencë drejt Tiranës Një grua 86-vjeçare nga Peshtani i Cakranit në Fier është nisur me urgjencë drejt spitalit Infektiv në Tiranë në orët e
Apolonia bëhet me stadium të ri, ja kur nisin punimet Armando Subashi kryebashkiaku i Fierit tha ditën e sotme gjatë një vizite të Kryeministrit të vendit, z. Edi Rama në qyt
Përplasen me njëra-tjetrën dy makina në Fier Dy automjete janë përfshirë në një aksident automobilistik pak minuta më parë në aksin Fier-Levan, pranë qafës së Koshov
Aksident në Fier, dërgohet me urgjencë në spital 23 vjeçari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fier, ku si pasojë një 23-vjeçar ka mbetur i plagosur. Sipas policisë aksiden
Rrisnin fidanë me kanabis si të ishin perime, si u zbulua 53-vjeçari dhe i biri Vijon kontrolli masiv i territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Në vijim të veprimeve hetimore
Kapet fieraku, e kishte kthyer shtëpinë në laborator "droge" Policia e Fierit ka vënë në prana një 53 vjeçar i cili kishte jthyer banesën e tij në Laborator drogë. Ndalimi i tij
Trafik kokaine nga Holanda në Itali: 2 të arrestuar në Fier, 3 në Itali Goditet një grup i strukturuar kriminal që ushtronte veprimtari në fushën e trafikimit të lëndëve narkotike. Operacio
Si i shpëtuan vëllezërit Çilotaj drejtësisë, "perandoria" e biznesit dhe vrasja makabre e 24-vjeçares Dy nga personat e vene ne shenjester sot nga OFL jane vellezerit Çilotaj, Vladimir dhe Shpetimi. Por, si eshte histor
E rëndë në liqenin e Fierzës, mbytet 16 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës. Mësohet se një 16 vjeçar është mbytur mesditën e sotme në liqe
Rrahën deri në vdekje 24 vjeçaren, kush janë dy vëllezërit tutorë me 100 apartamente në pronësi Ditën e sotme dy vëllezër nga Fieri janë vënë në shënjestër nga OFL. Ata janë vellezerit Çilotaj, Vladimir dhe Shpëti
OFL zbarkon në Vlorë dhe Fier, kush janë sot tre "problematikët" që morën formularin Tre persona kanë marrë sot formularin për deklarimin e pasurisë nga Operacioni Forca e Ligjit. Sipas OFL, shtetasit A
100 policë bashkë me dronë zbarkojnë në Fier për të zbuluar kanabisin, arrestohet 27 vjeçari Vazhdojnë akoma akisonet anti-drogë në vend. Këtë herë policia e Shtetit dhe agjentët anti-drogë kanë zbarkuar në Fie