999 rezultate për

fier

Plas keq mes ujkut të Fierit dhe ujkut të Cerrikut tek Çani (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme Arian Çani ka patur të ftuar në emisionin e tij dy persona, të cilët e konsiderojnë veten “Ujq” dhe k
Me thikë, dorezë e shkop bejsbolli, çfarë po përgatiste i riu në Fier Një i ri është arrestuar nga policia e Fierit, pasi është kapur duke lëvizur me thikë, dorezë metalike dhe shkop bejsbol
Milan me mungesa të mëdha ndaj Juves Skuadra e Milanit barazoi mbrëmjen e kaluar ndaj skuadrës së Betisit duke komplikuar shumë kalimin në turin tjetër. Në n
E FUNDIT/ Gjendet i pajetë 60-vjeçari në Fier, dyshimet e para të policisë Një 60-vjeçar raportohet se ëhstë gjëtur i pajetë në Fier. Viktima me inicialet, A.M është gjetur pranë vendit të qu
Vrau veten me thikë, zbardhet shkaku i tragjedisë në familjen fierake Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier mëngjesine së shtunës ku një i moshuar i ka dhënë fund jetës. Sipas të dhënav
Aksident i rëndë në Fier, humb jetën drejtuesi i mjetit Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Fier. Mësohet se një autmojet është përplasur menjë jet që ka qenë pa
Zhduket gruaja në Fier, dyshohet se është mbytur në lumë Ka kaluar një ditë që kur një grua 59-vjeçare nga fshati Ferras i Fieri është shpallur e zhdukur. Shaqe Nexhipi, nënë
Ekstradohet nga Holanda vrasësi fierak, i dënuar me 32 vite burg Ekstradohet nga Hollanda 39 vjeçari nga Fieri i dënuar me 23 vite burg për "Vrasje", me 8 vite burg për "Trafik të na
Tmerr në Fier, babai vetëvritet me thikë në shtëpinë e vajzës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier ku një i moshuar i ka dhënë fund jetës. Sipas të dhënave zyrtare sot rreth or
Tentoi të kalonte 3.5 kg kokainë në Greqi, çfarë gjen policia në shtëpinë e fierakut (VIDEO) Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim pronarin e automjetit ku u gjet 3 Kg e 545 gram Kokainë nga Policia Kufitare Kak
Një ngjarje e papritur në rrugë bllokon për disa orë aksin Fier-Patos Qafa e Lalarit, në aksin Fier-Patos ka mbetur e bllokuar për disa orë mbrëmjen e djeshme. Djatra autobotë dhe makin
Shpikje shqiptare, ku e kishte fshehur kokainën fieraku i arrestuar (FOTO LAJM) Në vijim të luftës kundër drogës, policia e Shteti ka goditur një tjetër tentativë për trafik të lëndë narkotike të fort
Tmerr në autostradën Fier-Lushnjë, makina shpërthen në ecje (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Fier-Lushnjë. Një makinë është pvrfshirë nga zjarri dhe është djegur total
Kjo është gjendja e mjerueshme e kafshëve të shpëtuara nga ‘ferri’ i Fierit (FOTO LAJM) U deësht një raportim nga Daily Mail në mënyr që të identifikohet kopshti zoologjik i "ferrit" në Fier, ku kafshët e egr
Shpëtohen me forcë kafshët e “Kopshtit zoologjik të Ferrit” në Fier (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Policia e Shtetit është mobilizuar për të shpëtuar kafshët e një kopshti zoologjik privat në Fier, pas
Luani me sy të nxirë ende në "ferr"? Çfarë po ndodh në Fier (VIDEO) Disa ditë më parë Policia e Shtetit është mobilizuar për të shpëtuar kafshët e një kopshti zoologjik privat në Fier, pas
"Drejtori i tatimeve me kallash në dorë, gjobit bizneset në jug" (FOTO LAJM) Në një mesazh të dërguar ish-kryeministrit Berisha, një qytetari shkruan se drejtori i tatimeve Bardh Tafa është bërë tm
Kapen zjarrvënësit e Fierit, flakët u dolën jashtë kontrolli Disa zjarrvënës janë arrestuar nga policia në Fier, për vatra të shfaqura gjatë 24 orëve të fundit. Tre persona u arr
Djali i vë flakën shtëpisë dhe mbyll nënën brenda në Fier Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në qytetin e Fierit gjatë natës që lamë pas, ndërsa fatmirësisht, në kohë jan
Ishin duke qëruar peshk, si e vrau 10 vjeçari vëllain me thikë në Fier Është vërtetë tragjike ajo që ndodhi para pak orësh në Fier ku një 10 vjeçar vrau me thikë vëllain e tij 13 vjeçar duke