999 rezultate për

feste

Gjithë vëmendja te Halloween, si u maskuan VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Halloween tashmë është kthyer në një festë vjetore që festohet çdo vit më 31 tetor. Kjo festë për herë të parë është
Halloween pas dere, a e dini se çfarë simbolizon kjo festë? Emri i Halloween është interpretimi modern i All Hollows’ Eve të Irlandës, apo Dita e të gjithë Shenjtorëve. Kjo festë t
Pranë partnerit dhe miqve VIP, brenda festës së ditëlindjes së Soni Malaj (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja energjike Soni Malaj, festoi ditëlindjen e saj në një organizim të madh pranë njerëzve më t
Festë madhështore ditëlindje, Lori Hoxha zbulon dhuratën më të veçantë (FOTO LAJM) Lori Hoxha festoi para disa ditësh 27-vjetorin dhe ajo organzioi një festë madhështore me rastin e ditëlindjes. Trashëgi
Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën vjet VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM) Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë
S'mund të ishte ndryshe, brenda festës së "çmendur" të 40-vjetorit të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, Kim Kardashian mbushi plot 40 vjeçe dhe familja e saj i bëri një festë të paharrueshme. Dhe duket se
Arbana dhe Dielli dalin nga spitali, në shtëpi i pret festa më speciale (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një vogëlushi, të cil
VIP-at me pizhame dhe super festë, brenda ditëlindjes së "çmendur" të Encës (FOTO LAJM) Në 19 tetor Enca bën 25 vjeçe, por ajo i ka mbledhur miqtë e saj që në datë 18 për të pritur orën 00:00 bashkë me ta. Kë
Aktorja shqiptare e "djeg" në festën e ditëlindjes, kërcen mbi tavolina (FOTO LAJM) Aktorja e njohur kosovare, Arta Nitaj ka festuar ditëlindjen e 23-të. Me këtë rast, nuk munguan as befasitë për të,
Nuk pyet për Covid-19, vajza e Donald Trump festë të "shfrenuar" për ditëlindje (FOTO LAJM) Vajza e Donald Trump, Tiffany, ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj në një festë gjigande. Festa u realizua në Mia
3 muaj me Gaian, Olta Boka zbulon festën në shtëpinë e saj (FOTO LAJM) Prej 3 muajsh, këngëtarja e njohur, Olta Boka është bërë nënë për herë të parë me të voglën e saj, Gaia. Ajo ka ndar
Festë pak para izolimit, britanikët mbushin rrugët e Liverpool-it (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë janë gjykuar gjatë gjithë pandemisë si të "pabindur" dhe mesa duken nuk i tremben pandemisë. Së f
E fshiu menjëherë, foto nudo qe Cardi B postoi dhe u pendua (FOTO LAJM) Cardi B organizoi një festë të çmendur dhe super madhështore për 28-vjetorin e saj. Madje ditëlindjen ka vendosur ta shë
Zelanda e Re në festë, hiqen masat parandaluese anticovid-19 Rastet me Covid-19 po rriten në gjithë botën duke e çuar numrin në total mbi 35 milionë. Ndërkohë një lajm i mirë vjen n
Qytetarët në festë! Ky shtet prej dhjetë ditësh nuk ka asnjë rast të ri më Covid-19 Zelanda e Re po feston pasi deklaroi se koronavirusi vdekjeprurës është eleminuar në këtë shtet për herë të dytë. Zyr
Super festë në shtëpinë e Ledrit, brenda babyshower-it të Sara Hoxhës (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka organizuar në oborrin e shtëpisë së Ledri Vulës një super baby shower për të vogëln e tyre, që do të vijë
Brenda festës babyshower të Ledrit dhe Sarës (VIDEO) Çifti i njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Dyshja ka zbuluar se shumë shpejt familj
Halloween është pas dere, por a e dini se çfarë simbolizon kjo festë? Emri i Halloween është interpretimi modern i All Hollows’ Eve të Irlandës, apo Dita e të gjithë Shenjtorëve. Kjo festë t
Kosovës i shtohet një tjetër festë zyrtare Komisioni për Qeverisje Lokale, Administratë Publike, Zhvillim Rajonal dhe Media, ka përkrahur sot iniciativën e deputet
Konfirmoi se është me COVID-19, Stresi thyen rregullat në festën me miqtë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë reperi Arkimed Lushaj që njihet me pseudonimin Stresi lajmëroi nëpërmjet Instagramit të tij se ka rezult