Bojkoti merr fund, Superiorja nis më 4 nëntor
999 rezultate për

festa

"Bunga-bunga", tjetër kokëçarje për Berluskonin Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi do të dalë sërish përpara gjyqit, këtë herë i akuzuar se ka paguar një dëshm
“Mallkimi i nëntorit”, a do t’i shpëtojë ndarjes lidhja juaj Në 2010-n, gazetari Devin McCandless grumbulloi të dhënat e mbi 100,000 profileve në Facebook dhe zbuloi se njerëzit nda
Festa e huaj e Halloween, shpenzime të "frikshme" në Tiranë Halloween është një festë traditë e amerikanëve, e cila ndonëse pa asnjë kontekst historik apo kulturor, filloi të prakt
Çfarë shkroi terroristi grek në qendër të fshatit para vrasjes (FOTO LAJM) Terroristi grek, Kostandinos Kaçifas i cili u vra nga forcat speciale RENEA, mësohet se para se të qëllonte kundrejt pol
Icardi harron fitoren, ku shkoi heroi i Interit pas ndeshjes (VIDEO) Sulmuesi dhe kapiteni i Interit, Mauro Ikardi konfirmohet sërish deciziv në derbin e Milanos. Por këtë herë fitorja k
Pas ndarjes nga Seldi, në krahët e kujt po e feston ditëlindjen Mimoza? (FOTO LAJM) Ndarja e çiftit më të njohur të showbizit, Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodrës bëri bujë të madhe në rrjet dhe të gjithë is
Ndezi Tiranën me fishekzjarre, dalin fotot nga festa e vajzës së Majlinda Bregut Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Nis festa e kuqe, Mala ndez stadiumin me golin fantastik (VIDEO) Po luhet në “Selman Stërmasi” derbi i shumëpritur mes Tiranës dhe Partizanit. Në stadium situata është e zjarrtë ndë
Ndroqi pret “Vera n’Shesh”, festa e produkteve vendase dhe kulinarisë “Vera n’Shesh” mblodhi bashkë dje pasdite banorët e zonës së Ndroqit, prodhues dhe miq të apasionuar pas produkteve vend
Dalin fotot nga festa suprizë e ditëlindjes së Flori Mumajesit Ditën e sotme, këngëtari i njohur Flori Mumajesi ka festuar 36-vjetorin e lindjes së tij. Që në orët e para pas mesn
Gjithçka nis pas mesnate: Brenda festave të çmendura në Mikonos (FOTO LAJM) Jeta nuk përfundon kurrë në ishullin e mirënjohur grek të Mikonosit në Egjeun qendror. Pasi ka përfunduar pjesa e par
Qeveria zbardh shifrat: Kaq para u harxhuan për festën e NATO-s Qeveria e Maqedonisë njofton se festa “Shkojmë përpara – Maqedonia në NATO dhe BE” me rastin e ftesës për anëtarësim në
Shpërthen festa anë e mbanë Francës (VIDEO) Franca është fituesja e Kupës së Botës "Rusia 2018", ku mposhti Kroacinë me shifrat e përgjithshme 4-2 në "Luzhniki Stad
E mahnitshme, festa e kroatëve para finales do ju lërë pa fjalë (VIDEO) Kroacia do të përballet me Francën për të vendosur se cila do të jëtë skuadra që do të ngre lartë Kupën e Botës. Tifo
Kjo është festa e “çmendur” në Zagreb pas kualifikimit të Kroacisë në finale (VIDEO) Kroacia arriti të shkruante historinë duke u kualifikuar për herë të parë në finalen e Kupës së Botës. Skuadra e Dal
Festa e tifozëve në Paris kthehet në përleshje me policinë (FOTO LAJM) Franca arriti të marrë një fitore minimale kundër Belgjikës 1-0, por të mjaftueshmë për në finalen e Botërorit "Rusia 20
Festa e "çmendur" e tifozëve "pushton" Parisin për disa orë (VIDEO) Jo vetëm tifozët anglez dinë të festojnë. Këtë gjë tashmë po na e vërtetojnë francezët ku pas fitores që Kombëtarja e ty
Franca në finale, kjo është festa e çmendur në Champs Elisee Fitorja e Francës përballë Belgjikës, duke kaluar në finalen e kampionatit Botëror të Rusisë, ka gëzuar të gjithë france
Festa e "çmendur" në Angli, tifozit i rrezikohet jeta (VIDEO) Fitimi i Anglisë ndaj Suedisë është pritur me shumë entuziazëm nga tifozët anglez. Siç dihet ato janë të "cmendur" p
Kjo është festa e çmendur e kroatëve pas kualifikimit në Kupën e Botës (VIDEO) Mes drithërimave të penalltive Kroacia është kualifikuar në gjysmëfinalen e Kupës së Botës. Suksesi i madh i ekipit k