999 rezultate për

ferri

E FUNDIT/ Shqipëria në grupin e "ferrit" Po hidhet në Dublin shorti i eliminatoreve për europianin ‘Euro 2020’. Kombëtarja Shqiptare ka rënë në Grupin H ku ja
Ferri për këtë vajzë është stina e dimrit (FOTO LAJM) Edhe pse ata që e urrejnë motin e ftohtë mund të thonë se janë alergjik ndaj dimrit, ekziston një grua e cila me të vërt
Ky doktor ka vizituar ferrin, mësoni si e përshkron (FOTO LAJM) Nëse keni dëgjuar histori të njerëzve që bien në koma, me gjasë u kanë thënë se gjithçka ishte e bardhë, ashtu siç përsh
Ferri përfshiu SHBA-në, dalin pamjet e frikshme nga vendet e shkrumbuara (VIDEO) Sherifi i komunës Butte County në veri të Kalifornisë njoftoi gjetjen e viktimave të tjera pranë qytetit Paradise, një z
Ferri zbret në SHBA, rrugët mbushen me viktima (FOTO LAJM) Vazhdon lufta me flakët në Kaliforni ku deri më tani numri i viktimave ka shkruar në 42 ndërsa me qindra të tjerë kanë m
Ferri kaplon SHBA-të, 25 të vdekur (FOTO LAJM) Autoritetet në ShBA kanë njoftuar se gjatë së shtunës janë gjetur edhe 14 trupa të tjerë, të cilët u shuan pas zjarrit t
Zjarre ferri në Kaliforni, 9 të vdekur Një zjarr i tërbuar në jug të Kalifornisë ka përfshirë vendpushimin e plazhit në Malibu. Shtëpi të shumë yjeve të Holliv
Bonuçin e pret “ferri” në "San Siro" Këtë të dielë do të zhvillohet kryesfida e kësaj jave në kampionatin Italian ku do të zbresin në fushë dy gjigantët e fu
“Pushime ferri”, i moshuari e pëson pasi e ngatërrojnë me bossin e drogës Eddie Gossage, 68 vjeç, u fut në një burg spanjoll për tetë ditë muajin e kaluar. Policia ishte e bindur se Z. Gossag
Gjermanët në alarm: Në Romë në pret “ferri’ Në datën 13 dhjetor në Romë do të luhet ndeshja e fundit për grupet e Europa League mes Lazios dhe Eintracht Frankfurt.
Kjo është gjendja e mjerueshme e kafshëve të shpëtuara nga ‘ferri’ i Fierit (FOTO LAJM) U deësht një raportim nga Daily Mail në mënyr që të identifikohet kopshti zoologjik i "ferrit" në Fier, ku kafshët e egr
Shpëtohen me forcë kafshët e “Kopshtit zoologjik të Ferrit” në Fier (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Policia e Shtetit është mobilizuar për të shpëtuar kafshët e një kopshti zoologjik privat në Fier, pas
Solli ferrin në kuzhinë, Renato jep përgjigje për të gjithë ata që e shanë Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli, iu përgjigj sot në renatomekolli.com të gjitha komenteve për show-n e famshëm
Shaqiri shkon ne Beograd ku e pret “ferri” Sulmuesi shqiptar i skuadrës së Liverpool, Xherdan Shaqiri do të udhëtojë në Beograd në ndeshjen që “the reds” do të lua
Ferri vazhdon, Renato hedh në kosh brumin e djemve (VIDEO) Jo vetëm vajzat, por edhe djemtë kanë marrë ulërimat e tyre sot, nga shefi Renato. Ata kanë qenë duke tnetuar të përg
Kuzhina e Ferrit, shef Renato përplas e thyen pjatën në mes të të gjithëve (VIDEO) Edhe natën e sotme Hell Kitchen ka shkuar njësoj keq. Përvec eliminimeve, shefi Renato Mekollika bërë disa skena.
Enca sheh ferrin me sy, çfarë i ndodhi në mes të ditës (FOTO LAJM) Enca Haxhia na ka zbuluar ferrin e saj më të madh. Vizitat në dentist duket se janë makthi i këngëtares. Enca ka nd
I vdekur që ecën! Ferri që e pret Lopeteguin nëse gabon edhe njëherë Fati i Julen Lopetegui është vendosur nga Florentino Perez dhe bordin e Real Madridit, me trajnerin që do të shkarkohet
Kopshti Zoologjik i ferrit, të huajt bëjnë për një lek Blendi Klosin (FOTO LAJM) Pasi “Daily Mail” dha alarmin për gjendjen ekstreme të disa kafshëve në një kopësht zologjik në Fier, Policia e Shtetit
Kopshti Zoologjik i Ferrit, Luani me sy të nxirë shpëtohet nga policia (FOTO LAJM) Pasi “Daily Mail” dha alarmin për gjendjen ekstreme të disa kafshëve në një kopësht zologjik në Fier, Policia e Shtetit