999 rezultate për

ferguson

UEFA Elite Forum, Inzaghi pozon me Sir Alex Ferguson Ditë speciale për trajnerin e Milanit Filippo Inzaghi, që dje mori pjesë në UEFA Elite Forum, forumi i trajnerëve europi
Indiferente për adoleshentin e vrarë, motrat Kardashian të zëna me celularin Ndodh që motrat Kardashian të jenë idiferente ndaj çdo situate të dhimbshme dhe këtë gjë e kanë faktuar edhe në MTV. Kim
Ronaldo: Gjithçka perfekte, Real i madh Fenomeni që i dha Superkupën e Europës Real Madridit ëshzë zgjedhur si më i miri në fushë edhe nga Sir Alex Ferguson. Cr
Ferguson në Torino për Arturo Vidal Sir Alex Ferguson nuk ishte në Torino vetëm për finalen e Europa League Sevilla-Benfica: ish trajneri i Manchester Unite
Stoli i United, Ferguson "sponsorizon" Ancelottin As Sir Alex Ferguson nuk e ka përkrahur David Moyes për vazhdimin e aventurës së tij në stolin e Manchester United. Edhe
Manchester United, Top 11 i epokës Ferguson (FOTO LAJM) Asnjëherë nuk e kishim parë Manchester United kaq dobët në Premier League. Të paktën sezonet e fundit. Tifozët e "Djajve
Ja si i ngrin buzëqeshja Sir Alex-it (FOTO LAJM) Manchester United po kalon një ndër periudhat më të vështira të viteve të fundit dhe përveç rezultateve në fushat e lojë
Ferguson: United në luftë për titull Menaxheri legjendar i Manchester Unied, Sir Alex Ferguson, beson se ekipi i tij është në gjendje që ta mbrojë titullin e
Shënon Januzaj, Ferguson dhe "Old Trafford" në këmbë (VIDEO) Manchester United i mbylli me rezultatin 2-0 45 minutat e para në ndeshjen ndaj West Ham United. "Djajtë e Kuq" ishin zo
Hija e Ferguson dhe gabimet e Moyes (FOTO LAJM) Manchester United rrezikon të për fundojë një sezon tepër zhgënjyes, madje me këtë ecuri mund të mos kualifikohet as në
Fergie-Mania! Rradhë të gjata për librin e Sir Alex (FOTO LAJM) Me mijëra njerëz "pushtuan" që në orët e para të mëngjesit degën e "Tesco" në Manchester për të patur mundësinë të blejn
Ferguson: Vidiç donte të luftonte kundër Kosovës Një nga zbulimet më interesant dhe shokuese në autobiografinë e ish trajnerit të Manchester United, Sir Alex Ferguson, e
Sir Alex rrëfen largimin e Beckham dhe CR7-ës Kur mbeten edhe pak ditë nga dalja në shitje e autobiografisë së Sir Alex Ferguson, nisin të zbardhen faqe të rëndësishm
Sir Alex Ferguson, tashmë është edhe rrugë (FOTO-LAJM) Pas shumë titujsh dhe trofesh tashmë Alex Ferguson, menaxheri historik i Manchester United, ka marrë emrin edhe një rrug
Rrëfimi emocional i Sir Alex: Futbolli ka qënë jeta ime (FOTO LAJM) Futbolli nuk ka ndjenjën e njëjtë qëkur Sir Alex Ferguson njoftoi se do të largohet nga drejtimi i Manchester United në
Moyes: Rooney nuk lëviz nga United David Moyes në konferencën e tij të parë për shtyp si trajneri i Mancester Junajted, nxorri Wayne Rooneyn nga merkato.
Mou: Për Chelsea-n do refuzoja edhe United Trajneri i Chelsea Jose Mourinho zbuloi se ai ka qenë në dijeni të tërheqjes së Sir Alex Ferguson para se 71-vjecari ta
Manchester përdor Fergusonin për të joshur Ronaldon Manchester United duket se po përdor "kartën" Alex Ferguson për të kthyer në skuadër portugezin Cristiano Ronaldo. Ferg
"Çamçakëzi i fundit" i Ferguson thyen rekordet (FOTO LAJM) Update - "The last gum", "çamçakëzi i fundit". Kështu është pagëzuar nga mediat angleze çamçakëzi i Sir Alex Ferguson me
Ferguson e lë në duar të sigurta Manchester United Vdekja e motrës së gruas, është një nga motivet kryesore që çuan Sir Alex Ferguson të heqë dorë nga drejtimi i Mancheste