999 rezultate për

fenomeni

Ronaldo, ylli që nuk shuhet kurrë (VIDEO) Mund të ketë humbur shumë nga forma e tij fizike, por përsa i përket futbollit ai mbetet i njëjti: Fenomeni. Po flasim p
Lalla në Shkodër: Luftë fenomenit të gjakmarrjes Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, mori pjesë sot në ceremoninë për prezantimin e drejtuesit të ri të Prokuroris
Fenomeni Burak Yilmaz (VIDEO) Burak Yilmaz është befasia më e këndshme e Ligës së Kampionëve këtë edicion. Sulmuesi turk i ka lënë nën hije përforcime
Incidentet në Kavajë, Dede letër të hapur Trajneri i skuadrës së Tiranës Nevil Dede përmes një letre të hapur ka shprehur keqardhje që denoncimi i tij u përdor p
Julian Newman, ja fenomeni i ri i basketbollit (VIDEO) Julian Newman është vetëm 11 vjeç, por luan që tani me djemë më të mëdhenj se ai në skuadrën e shkollës. Videot e tij në
Rikthehen maskat, “Llafet e Dynjasë” analizon fenomenin Rezultate të çuditshme kanë dalë nga studimi i "Llafeve të Dynjasë" ndërsa analizonte fenomenin e shpeshtuar të shfaqjes
"Fenomeni" i kthehet shkollës Fenomeni i Brazilit Ronaldo thuhet se do të vijë në Britaninë e Madhe për të studiuar për marketing, për dy vjet, ndërsa
Sam, fenomeni 10-vjeçar i futbollit amerikan (VIDEO) Sam Gordon quhet fenomeni i futbollit amerikan që po çmend gjithë botën. Ai ështëv etëm 10 vjeç dhe luan në skuadrën e s
Klose "frikëson" fenomenin Ronaldo Ish kampioni i Botës me Brazilin dhe dy herë fituesi i çmimit prestigjoz "Topi i Artë" Luis Nazario Da Lima Ronaldo treg
Totozani: Këshill Koordinues kundër gjakmarrjes Nisur nga statistikat shqetësuese të fenomenit të gjakmarrjes javëve të fundit, Avokati i Popullit i ka nisur një letër
Fenomeni: Messi të bën për vete Krahasimi mes Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë çështje në mediat e komunikimit. Ronaldo, një nga sulmuesi
Skandali grek, gjoba ndaj shqiptarëve Tjetër skandal me pikat e kalimit kufitar me Greqinë ndërsa edhe kësaj herë të prekurit janë shtetasit shqiptarë, të cil
Oscar, fenomeni i ri i Brazilit (VIDEO) Oscar dos Santos është futbollisti më i ri i Chelsea. Sapo ka mbushur 20-vjeç mesfushori brazilian arriti të bëhej pjesë
Tiranë, tubim kundër gjakmarrjes Qindra qytetarë morën pjesë mbrëmë në tubimin homazh të organizuar nga aktivistë të shoqërisë civile kundër fenomenit të
Fenomeni natyror, si skena e filmit "Avatar" Mund të duket si një skenë në një film alienësh, por ky efekt është komplet fenomen natyror. Imazhi i pabesueshëm është
Skandali i trukimeve, Prodani: Do e luftojmë fenomenin Sekretari i përgjithshëm i FSHF-së, Eduard Prodani shpjegon problematikën e dyshimeve të ndeshjeve në kampionatin shqipt
Fenomeni i gjakmarrjes parë me sytë e të tjerëve Fenomeni i gjakmarrjes në veri të vendit tonë është në qendër të një reportazhi të botuar sot në gazetën italiane “Corri
Fenomeni Ronaldo i jep fund futbollit (VIDEO) "El Fenomeno" siç quhej ndryshe Ronaldo Luís Nazário de Lima, golashënuesi më i mirë në fund të viteve 90' deri në filli
Fenomeni botëror, "fëmijët" shtëpiakë Ata janë quajtur "brezi ni-ni", në Spanjë - të rriturit që ende jetojnë në shtëpi dhe nuk janë as duke punuar e as studi
Ballkan, fenomeni i korrupsionit sa vjen e perhapet Perceptimi i ballkanasve për korrupsionin është se fenomeni, sa vjen e përhapet. Një sondazh i