999 rezultate për

favorit

Buffon shton dhe Argjentinën në listën e favoriteve për fitimin e Kupës së Botës Argjentina pas fitores 2-0 kundër Italisë i bashkohet Brazilin, Gjermaninë dhe Spanjën, si favoritët për të fituar Kupë
Sa shumë emra përfliten për ta pasuar Emeryn, por vetëm njëri duket favorit Massimiliano Allegri është emri favorit për stolin e PSG-së. ESPN raporton se pronari i Paris Saint Germain është magjep
Atletico Madrid shumë afër çerekfinales (VIDEO) Atletico Madrid ka marrë një fitore të rëndësishme me shifrat 3-0 sonte ndaj rusëve të Lokomotivës së Moscës, ndeshje e
Për Allegrin përmbysja ndaj Tottenhamit nuk mjafton: Nuk jemi ndër favoritët për Championsin Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është optimist për garën në Ligën e Kampionëve, por tregohet realit duke thë
Chelsea e shikon veten si favorit për shërbimet e Pulisic Chelsea i ka idetë e qarta për lojtarët që do të synojë në merkaton e verës. Huazimi i Michy Batshauyi te Borussia Dortm
Emery: Mund ta eliminojmë Realin Trajneri i PSG, Unai Emery nuk është i lumtur me rezultatin e ndeshjes së parë, por thotë se kanë mundësi të përmbysin g
Formacioni më i mirë i përballjes Real - PSG (FOTO LAJM) Reali i Madridit dhe PSG do të përballen për fazën e 1/16 të Champions Leagues. Agjencia e njohur e lajmeve “Goal.com” k
Messi: Manchester City edhe PSG janë favoritë për të fituar Champions Leaguen Sipas sulmuesit Lionel Messit, Manchester City dhe Paris Saint-Germain janë favoritë për UEFA Champions League së bashku
Real Madrid shikohet favorit për shërbimet e David Luiz David Luiz nuk po ftohet nga trajneri i Chelseas, Antonio Conte pothuajse në asnjë ndeshje në këto muajt e fundit. E gji
Emery analizon Realin: Dukshëm favorit për të kaluar tutje Real Madrid dhe Paris Saint-Germain do të diskutojnë me njëri-jetrin ekipin i cili do të kalojë në fazën e 1/8 në Champi
Hyri i fundit në garë, por tani ky është ekipi favorit për shërbimet e Goretzkas Liverpooli pas transferimit të mbrojtësit të Southamptonit, Virgil van Dijk po mendon edhe për yllin gjerman të Schalkes
Emrat, kush janë dy kandidaturat favorite për Kryeprokurorin e ri Ditën e sotme Kuvendi do të votojë Prokurorin e ri të Përgjithshëm të Përkohshëm, i cili do të zëvendësojë Adriatik Llal
Ramos tregon se cila skuadër është favorite për të fituar UEFA Champions League Sergio Ramos beson se bashkë me Realin favorit për Ligën e Kampionëve janë edhe Barcelona, PSG-ja dhe Bayern Munichu.
Kush e do David Luizin të ofrojë sa mundet Sipas mediumit britanik The Mirror, Luiz po shkon drejt largimit nga Chelsea në muajin e ardhshëm, atëherë kur hapet af
Zidane e shikon finalen të barabartë Real Madridi do të përballet me Gremion në finalen e Kupës së Botës për klube. Zizou ka thënë se nuk ka favorit në fi
Reali ul nga froni PSG-në si favorit për Championin, por as mbretërit nuk janë Shorti i Ligës së Kampionëve ka dhënë efekt të menjëhershëm edhe te kompanitë e basteve. Në bazë të kundërshtarëve që ka
5 skuadrat favorite që mund të fitojnë Europa Leaguen (FOTO LAJM) Sot është hedhur shorti për 1/16 e Europa leagues, ku 32 skuadra kanë mësuar kundërshtarët e tyre Bastoret sportive t
Ky është shqiptari që u vra në Austri (FOTO LAJM) E enjta mbrëma ka qenë fatale për një kosovar që jetonte në Vienë të Austrisë.Shqiptim Ahmeti ishte duke shëtitur në Vie
Zbulohen favoritët për fitimin e Botërorit, Brazili në majë Sipas mediumit të njohur Opta, favoriti kryesor për të fituar Kupën e Botës në Rusi është kombëtarja latine e Brazilit.
Figo zgjedh fituesin e Botërorit Luis Figo nuk e ka harruar Kombëtaren e ij të cilën nuk arriti ta shpallte kampione Europe në vitin 2004, kur u mund nga