999 rezultate për

fatos

Parashikimi i Fatos Lubonjës: Në 2017-ën na pret kaosi total, klasa politike është çmendur! Për analistin Fatos Lubonja, 2016-ta ishte një vit zhgënjimi, ndërsa 2017-ta do jetë edhe më i zymtë, “viti i kaosit tot
Policia tërheq akuzat ndaj djalit të Fatos Nanos Policia është “tërhequr” dje nga akuzat e bëra tri ditë më parë në adresë të biznesit të Sokol Nanos, djalit të ish-krye
Rrëfehet djali i Fatos Nanos: Ja e vërteta e lokalit që administroj në Bllok Djali i ish-kryeministrit Fatos Nano, Sokol Nano për News 24 se treguar se çfarë ndodhi në lokalin që ai administron në
Ndiqet penalisht djali i Fatos Nanos (FOTO LAJM) Procedohet nga Policia e Tiranës, djali i Fatos Nanos. Bëhet fjalë për shtetasin Sokol Nano, pasi në lokalin që administ
Rrëfehet polici i burgut që i shërbente Fatos Nanos Një nga policët e burgut në Tepelenë që ka përjetuar ngjarjet e vitit 1997, ka rrëfyer sot për herë të parë në emisionin
INTERVISTA/Fatos Klosi: Berisha u dha pasaporta diplomatike atyre që zhdukën Remzi Hoxhën ­Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, ka hedhur poshtë pretendimet e Sali Berishës, sipas të cilit em
Fatos Lubonja: Kam votuar për LSI-në Analisti Fatos Lubonja ishte i ftuar sot në “Të Paekspozuarit” e Ylli Rakipit, që transmetohet në “News24”. Lubonja,
Fatos Nano e Blendi Fevziu, komshinjtë VIP të Amit dhe Ermalit (FOTO LAJM) Portali "Albeu" e ka bërë me dije pak më herët se aktori i humorit e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi dhe Amarda Tos
Fatos Nano përballet me Edi Ramën, sy më sy në të njëjtën sallë (VIDEO) Pasi kanë kaluar shumë vite, ish-Kryeministri dhe ish-kryetari i PS Fatos Nano është përballur me Kryeministrin dhe krye
RRËNQETHËSE/ “Babi më priste tek shkolla dhe më përdhunonte” Historia e përdhunimit të një të miture nga babai i saj në Tiranë ka shkaktuar jo pak reagime dhe publik. Fatos Gurakuqi
Fatos Lubonja: Rama po tregohet injorant me Greqinë Fatos Lubonja, ka deklaruar se kryeministri aktual Edi Rama po i ngjan gjithnjë e më shumë Sali Berishës që foli në Mun
Fatos Lubonja: Ja pse s’duheshin dekoruar 67 ballistët nga Nishani Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në emisionin “Opinion” të “Neës24” ka folur për debatin mbi dekorimin e 67 ballistëve ng
Ja sa vite burg kërkohen për babain që përdhunoi të bijën Prokuroria ka kërkuar 7 vite e gjashtë muaj burg për shtetasin Fatos Gurakuqi, i akuzuar për përdhunimin e së bijës 15-v
Berisha: Ja si kam bashkëpunuar me Edi Ramën kundër Fatos Nanos Ish-Kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në News24 ka thënë se ai dikur ka bashkëpunuar me Ed
Ish-ambasadori amerikan Christopher Hill: Ja e vërteta e arrestimit të Fatos Nanos Ambasada Amerikane në Tiranë ka përkujtuar të hënën, 25 vjetorin e rihapjes së selisë diplomatike në Shqipëri. Të pranis
U denoncua për mitmarrje, "burg pa afat" për oficerin gjyqësor Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg pa afat” për oficerin e policisë gjyqësore, në Pr
Zhduket oficeri që mori 18 mijë euro ryshfet, mbyll edhe telefonat Shpallet në kërkim oficeri i Policisë Gjyqësore Fatos Lushi, i filmuar nga emisioni “Stop” duke marrë 18 mijë euro ryshf
Fatos Nano kapet ‘mat’ në një restorant në Tiranë (FOTO LAJM) Ndërsa u panë në korrik duke pushuar në Greqi, sërish çifti shikohet në Tiranë. Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkësh
U kap duke marrë ryshfetin 18 mijë euro, arrestohet oficeri Fatos Lushi Është arrestuar oficeri i Policisë Gjyqësore Fatos Lushi pas denoncimit ku shfaqej duke marrë 18 mijë Euro ryshfet për P
Përdhunuesi i së bijës braktiset nga avokati Avokati i babait i cili përdhunoi të bijën e tij të mitur dhe që u provua fajtor nga ekspertiza, raportohet se ka dhënë