999 rezultate për

fatos

Haxhia tregon trazirat pas vdekjes së Azemit: Nanos i çuan zarf me plumb në zyrë Ish-truproja personal i Sali Berishës, Izet Haxhia ndër të tjera ka rrëfyer për trazirat e 14 shtatorit, që ndodhën dy d
Fatos Nano i ri, i qeshur me ish-bashkëshorten Rexhina (VIDEO) Pavarësisht se është shkëputur nga politika, Fatos Nano vazhdon të mbetet një ndër politikanët më me influencë në Shqipë
Pollo nxjerr dokumentin sekret për djegien e zyrës së Nanos në '98 (FOTO LAJM) Deputeti demokrat Genc Pollo ka nxjerrë një dokument të SHIK-ut në vitin 1998, i cili ndër të tjera përmendte edhe emrin
I ofruan 100 mijë dollarë për të fundosur Berishën, flet Izet Haxhia "Fatos Klosi më ka ofruar 100 mijë dollarë për të dëshmuar kundër Berishës në gjyqin për vrasjen e Azem Hajdarit..."
Nevojë urgjente për gjak, shkrimtari i madh shqiptar në gjendje të rëndë Shkrimtari i madh Fatos Kongoli ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën. Mësohet se në dy muajt e fundit, Kon
U arrestua për falsifikim dokumentesh, lirohet zyrtari i LSI-së Ai u arrestua vetëm pak kohë më parë me akuzën e flasifikimit të dokumenteve. Zyrtari i LS-së është liruar pasi pas e
Rama dorëzohet e i bën ftesë Nanos: Rikthehu në PS Kryeminsitri Edi Rama ka habitur me ftesën ndaj ish-kryeministrit Fatos Nano. Marrëdhënia mes dy liderave të PS-së k
Çudit Rama: Të rikthejmë Fatos Nanon Duke folur ditën e sotme në një aktivitet të fondacionit "Qemal Stafa", ai e cilësoi fondacionin si një urë lidhëse mes
"E solli Fatos Nano", Fino akuza të ashpra për Armando Dukën Kandidati për kreun e FSHF-së, Bashkim Fino ka akuzuar Armando Dukën duke deklaruar se Fatos Nano ishte ai që e solli në
E burgosi Berisha, Nano me pranga në duar i jep lamtumirën nënës (VIDEO) 25 vite më parë, ish-kryeministri Fatos Nano u arrestua dhe u burgos me akuzën "korrupsion" nga regjimi i ri demokratik
I mbajtur si kurrë më parë, rishfaqet në skenë Fatos Nano (FOTO LAJM) Sa herë flasim për një politikan që mund të ketë luajtur mirë në këtë fushë na shkon mendja vetëm tek një person dhe ai
La politikën duke i hyrë biznesit, shikoni sa është bërë Fatos Nano (FOTO LAJM) Kreu i Parlamentit të Maqedonisë Talat Xhaferi ndodhet sot për vizitë zyrtare në Tiranë duke takuar ndër të tjerë edhe i
Fatos Nano lë politikën dhe i hyn biznesit: Rama e bleu me një tepsi të madhe Pas nuk mundi që t'i shkaktojë probleme në parti në vitin 2009, Fatos Nano është zbutur shumë ndaj Edi Ramës në vitet e
A po realizon Rama projektin e Fatos Nanos duke shitur ujin shqiptar në Itali? Edhe sot kujtohet me ironi nisma e ish-kryeministrit Fatos Nano për t'ia shitur italianëve ujin që buronte nga Syri i Ka
Më shumë se Fatos Nano! A e dini sa gjuhë të huaja flet Lorik Cana Lorik Cana i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” foli për herë të parë në lidhje me karrierën e tij, largimin
Baba i viktimës së masakrës në Lushnjë: Prokuroria po ndihmon autorët të arratisen Akoma nuk është harruar masakra në Lushnjë ku mbetën të vdekur dy persona. Fatos Latifi, babai i Zamir Latifit, një
15 vite më parë, zbulohet foto nga dasma e dytë e Fatos Nanos (FOTO LAJM) Pavarësisht largimit nga politika, Fatos Nano mbetet një ndër figurat më të rëndësishme në vend. Në galerinë më sipë
Prokurori i gjyqit të Fatos Nanos: E gjithë kryeministria i doli kundër Cështja Tahiri ka nxjerrë në dritë edhe gjëra të tjera të politikës. Genc Gjokutaj, i njohur si prokurori i çështjes
Analisti: Rama po përdor Fatos Nanon si dordolec për të trembur Berishën Analisti Andi Bushati është shprehur për ceshtjen Tahiri se është kthyer në një debat politik mes maxhorancës dhe opozit
Habit Ylli Manjani: Politikan më bëri Fatos Nano Një nga figurat më të njohura të politikës dhe avokatisë në Shqipëri vjen në një rrëfim për suplementin “Vip Pages” të “