999 rezultate për

fara

Çudit Marina Fara, zhvendoset për të qënë pranë Ledrit (FOTO LAJM) Marina Fara, vajza e këngëtares Eli Fara, po shihet gjithmonë e më shumë afër reperit të njohur Ledri Vula. Edhe pse
Marina Fara zbulon diçka për të dhe Ledrin, por pastaj pendohet (FOTO LAJM) Marina Fara është një ndër femrat më të komentuara në Shqipëri e kjo falë pamjes së saj. Vajza e këngëtares së mirënj
Marina Fara me adhurues sekret, poston tufën madhështore me lule (FOTO LAJM) Marina Fara është një ndër femrat më të komentuara në Shqipëri e kjo falë pamjes së saj. Vajza e këngëtares së mirënj
Marina Fara shfaqet me Ledri Vulën (VIDEO) Marina Fara është përfolur disa herë për jetën e saj personale. Së fundmi ajo ka publikuar një foto me reperin Ledri Vul
U kthye në tmerrin e femrave, 22-vjeçari varte prezevativë tek dera e Eli Farës Këngëtarja Eli Fara, pavarësisht viteve eksperiencë në muzikë mbetet një ndër femrat më seksi të skenës shqiptare. Q
Më e bukur e ëma se e bija! Eli Fara pozon krah Marinës (FOTO LAJM) Eli Fara është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, e cila ndër vite mban titullin e femrës më të bukur. E f
Vajza e këngëtares Eli Fara shokon me deklaratën e fundit Ajo ka publikuar një foto me shprehjen e këngëtares Madona ku shkruhet. ‘Ndonjëherë duhet të bëhesh kurvë, për të bë
Pa të brendshme, Marina Fara "ndez" rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Marina Fara është një ndër femrat më të komentuara në Shqipëri e kjo falë pamjes së saj. Vajza e këngëtares së mirënj
Sulmohet statuja e "gomarit që ha fara", ja çfarë simbolizonte (FOTO LAJM) Bashkia e qytetit të Eski-Shehir në Turqi ndërtoj një statujë të një gomari me trup njeriu që po hante fara dhe i hidhte
Eli Fara flet për lindjen e vajzës në moshën 18 vjeçare Këngëtarja e njohur Eli Fara ka qenë e ftuar paraditen e sotme në emisionin ‘Ëake Up’, ku ndër të tjera ka folur rreth ç
Gjithçka duhet të dini mbi farat e lirit dhe vetitë e tyre Vetëm një lugë e farave të lirit në ditë është e mjaftueshme për ta përmbushur nevojën ditore të trupit për acide yndyro
Populli ku gratë lindin deri 65 vjeç dhe nuk i zë asnjë sëmundje Në Pakistanin e Veriut, ata i sheh të qeshur me stilin e jetës, me dietën e të ushqyerit. Komuniteti ka 87 mijë anëtarë
Efektet e mrekullueshme të vajit të farave të zeza Vaji i farave të zeza është shumë me rëndësi që të përdoret, ngase efektet e tij bëjnë mrekulli për organizmin tonë.
Marina Fara tregon se kush ja financon jetën luksoze Ajo është kthyer në një personazhet më të diskutuar dhe gjithmonë është bërë qendra e vëmëndjes në rrjetet sociale.
Marina Fara dhe Olsi Klosi fotografohen sëbashku, çfarë po ndodh? (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina e cila me pozat e saj të nxehta është bërë gjithmonë lajm i mediave rozë. Në p
Ançelotti drejt Kampionatit kinez, pagë faraonike Carlo Ancelotti nuk do të mbetet edhe për shumë kohë i lirë pasi tanimë ka marrë një ofertë të rëndësishme nga Kina. Ësh
Marina Fara fotografohet me armë në mes të qytetit (VIDEO) Marina Fara, vajza e këngëtares së njohur Eli Fara është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar
Farat e pishës, pasuria kolosale që shkelet çdo ditë me këmbë Zona turistike Gjinar është e mbushur me pyje me pisha, ku boçet e tyre përmbajnë fara të cilat janë shumë të kërkuara n
Tritol, kapsolla e armë në banesë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka ushtruar kontroll në një banesë ku ka arrestuar edhe pronarin e saj. Mësohet se një 40-vjeçar ë
Receta “magjike” për flokët dhe sytë Humbja e shikimit dhe dëmtimi i flokëve shkaktohen nga procesi i plakjes dhe mund të trajtohen natyrshëm. Receta e më