999 rezultate për

falenderoj

A do të jetë deputete mbesa e Thaçit Kandidatja për deputete, Evgjeni Thaçi Dragusha ka shkruar ne rrjetin social "facebook" se pret rezultatetet e KQZ-së dh
Hazbi Lika merr zyrtarisht postin e zëvendëskryeministrit Hazbi Lika mori zyrtarisht postin e zëvendëskryeministrit të Maqedonisë. "Falenderoj ata që më propozuan në marrjen
Produksioni i YFSF ngatërroi fituesin, reagon Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e spektaklit "Your Face Sounds Familiar", ku fitues u shpall Valon Shehu. Por pak o
Deputetja e PD reagon pas përjashtimit nga listat: Beteja vazhdon! Shumë nga drejtuesit aktualë të Partisë Demokratike kanë mbetur jashtë listës së kandidatëve për deputetë për zgjedhjet
Senatori italian: Evropa duhet ta falënderojë Bashën, po lufton për liri Senatori italian, Lucio Malan ishte i ftuari i çadrës së opozitës pasditen e sotme. Senatori i partisë “Forza Italia”
Një tjetër deputet socialist heq dorë nga mandati Deputeti i PS-së, Artan Gaçi ka njoftuar sot përmes një letre se nuk do të kandidojë më për deputet në zgjedhjet e ardhs
Tahiri u jep lamtumirën efektivëve të policisë: Nuk kam fjalë t’ju falënderoj (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri u ka dhënë lamtumirën policëve me një postim të ndjerë në “Facebook” pas shkarki
Ja çfarë bën mbrëmë lushnjarët duke prekur zemrat e protestuesve të Zharrëzëz (VIDEO) Disa banorë të fshatit Zharrëz në Fier janë duke marshuar në këmbë për në Tiranë duke kërkuar nga qeveria që të ndalojë
Ja kush shpallet lojtari më i mirë i Superligës së Kosovës Behar Maliqi është shpallur lojtari më i mirë i Superligës së Kosovës “Është një çmim emocionues për mua. Jo vetëm pë
Ndoka tallet me Ramën: E falenderojmë që i doli gjumi pas 15 orëve për Haradinajn Nard Ndoka ka ironizuar me mesazhin shumë të vonuar të kryeministrit Rama, për arrestimin në Francë të kreut të AAK, Ram
Gruaja e qëlloi me shuplakë Sajmir Çilin? Reagon Suela Kalaja Suela Kalaja, ish bashkëshortja e Sajmir Çilit sot për herë të parë ka reaguar në lidhje me lajmin e para dy ditëve të p
Zekiri: Falënderoj shqiptarët që votuan LSDM-në, janë heronjtë e këtyre zgjedhjeve (VIDEO) Muhamed Zekiri, deputeti i ardhshëm i LSDM-së, në paraqitjen e tij të parë pas zgjedhjeve, ka shfrytëzuar rastin dhe ka
Kasami: Falenderojmë shqiptarët për mbështetjen Kreu i Levizjës BESA Bilall Kasami mbajti një konferencë për shtyp pak minuta më parë duke theksuar se kjo parti është f
Njeriu më i shëmtuar në botë, “Falenderoj zotin për këtë titull!” (FOTO LAJM) Një 42 vjeçar i papunë është kurorëzuar si njeriu më i shëmtuar në Zimbabve, gjatë një konkursi për njerëzit më të shëmt
Çavkov: Janeva duhet të më falënderojë "Katica Janeva në vend se të jetë mirënjohëse për kontributin tim në uljen e tensioneve që ka shkaktuar, pa shkak gënjeu
Fjalimi prekës i Halimit në Kuvend: Ja e vërteta e sëmundjes Pas deklaratës shokuese që bëri sot në Kuvend për sëmundjen, deputeti demokrat Eduard Halimi ka reaguar në rrjetin socia
Rrëfimi i Higuainit: Ja pse u largova nga Napoli Blerja më e shtrenjtë në historinë e Juventusit dhe të Serisë A, Gonzalo Higuain është prezantuar si lojtari më i ri i "
Conte mes lotësh: Dita pas eliminimit është më e dhimbshme Antonio Conte e ka mbyllur mes lotësh aventurën e tij në krye të Italisë. Ai është shfaqur sot në konferencë për shtyp p
Rama: Cana një shembull për të gjithë Kryeministri i vendit, Edi Rama ka përshëndetur djemtë e Kombëtares, duke i falënderuar për atë që dhuruarn në Europian
Duka: Meritonim më shumë nga Europiani Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka nga foltorja e vendosur në hollin e Kryeministrisë deklaroi se sot