999 rezultate për

fabian

Mbyllen hetimet për vrasjen e Fabian Gaxhajt , 4 akuzat që rëndojnë mbi Ervis Martinajn Prokuroria ka mbyllur hetimet për vrasjen e Fabian Gaxhajt në ish-Bllok. Sipas “Abc News”, Ervis Martinaj do të merr
Formacionet zyrtare: Man Utd-West Ham Manchester United do të kërkojnë fitoren ndaj West Ham për t’u ngjitur në zonën Champions, ndërsa miqtë duan një pikë pë
Formacionet zyrtare, Napoli-Milan Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Napolit dhe Milanit. Napoli është në kuotën e 51 pikëve në pozitë
Reali rikthen vëmendjen te mesfushori i Napolit, gati të ofrojë James ose Jovic Fabian Ruiz vijon të jetë një nga objektivat e merkatos verore për Realin e Madridit, por Florentino Perez nuk është gat
Cako: COVID-19 një luftë botërore, Rama është pjestar i shoqërisë "Fabian" Alfred Cako, nga studioja e "360gradë" nga Artur Zheji në RTV Ora, u shpreh se koronavirusi është një luftë botërore dhe
Infektohet me koronavirus shqiptarja kampione bote dhe babai i saj Boksierja, Fabiana Bytyqi ka rezultuar pozitive me këtë virus famëkeq që ka shkaktuar mbi 82 mijë viktima në të gjithë b
KUPA/ Inter - Napoli, formacionet e mundshme: Kthehet Lautaro Martinez Pasi humbin derbin, Lautora wshtw gati tw rikthehet nw fushwn e blertw nw gjysmw finalen e kupws sw Italisw pwrballw Nap
Stuhia "Elsa" dhe "Fabian" lënë pas 8 viktima Numri i vdekjeve nga stuhitë e forta në Spanjë, Portugali dhe Francë është rritur në tetë, ndërsa rajoni të dielën (22.1
Fabiana Britto, tifozja e Milanit që po tërbon rrjetin (FOTO LAJM) Modelja braziliane Fabiana Britto vijon të jetë mjaft aktive në Instagram. Së fundmi tifozja e njohur e Milanit ka
Reali kërkon përforcime në Janar, synon tre lojtarë Christian Eriksen është objektivi kryesor për janar, ndërsa “Los Blancos” i pëlqejnë edhe Fabian Ruizin e Napolit dhe Do
Reali nuk i ndahet yllit të Napolit, e do që në janar Real Madridi insiston për blerjen e Fabian Ruiz të Napolit, të cilin e shikon si përforcimin më të mirë të mundshëm në m
Napoli nuk po gjen qetësi, mesfushori më në formë kërkon largimin Mesfushori spanjoll Fabian Ruiz po tregon një nivel të shkëlqyer me skuadrën e Napolit, duke tërhequr vëmendjen e klubev
Bindje Demokratike tregon arsyen pse u tërhoq kandidati i Bashkisë Skrapar Fabian Topollaj, përfaqsues i partisë "Bindja Demokratike" ka dalë ditën e sotme në një konferencë për shtyp. Ai ka t
Flet njeriu që pi urinën si ujë: Jam i lumtur dhe më i shëndetshëm (FOTO LAJM) Fabian Farquharson, 37 vjeçar që punon si dizajner i ineriorit nga Sheffield, Yorshire. Fabian së pari ka filluar ta
Pi çdo ditë urinën e tij, thotë se është më i shëndetshëm Një njeri i moshuar ka treguar se ka filluar të pinte urinën e tij çdo mëngjes dhe se tani ndihet më mirë se kurrë, shkr
Tifozja e Milanit, shpërthyese për revistën "For Men" Ajo Njihet si tifozë e zjarrtë e Milanit, është modele braziliane dhe ka gjithmonë diçka plus për t’u ofruar revistave t
Fabiana Britto tifozja më e zjarrtë e Milanit (FOTO LAJM) Fabriana Britto e ka nisur mjaft mirë vitin. Modelja braziliane realizoi një set fotografik për kompaninë Fori Max. Ajo
E PLOTË/ Ja çfarë u gjet në xhupin e Fabian Gaxhajt Të enjten e 4 tetorit, Tirana u trondit nga një sherr me armë, ku mbeti i vrarë Fabian Gaxha si dhe u plagosën dy të tje
Vis Martinaj çudit më dëshminë e tij Ervis Martinaj mohon të ketë qenë ai objektivi i të shtënave të ndodhura në Bllok disa netë më parë ku mbeti i vrarë edh
Tentoi të largohej nga Shqipëria pas tmerrit në Bllok, kush është komandoja i arrestuar Janë zbardhur detaje të reja sa i takon ndalimit të Gledo Hotit në pikën kufitare të Kakavijës. Ai dyshohet se ka qen