999 rezultate për

euro

Shqiptarja i vjedh shumën e majme fqinjes greke por pendohet, çfarë tha në polici Një grua shqiptare i ka vjedhur fqinjës së saj greke një shumë prej plot 10 mijë euro. Menjëherë pas këtij veprimi ajo ë
Milani ofron 12 milion euro për mbrojtësin 22 vjeçar Ricardo Rodriguez me shumë gjasa do të largohet nga kuqezinjtë. Destinacioni i ri për zviceranin do të jetë Turqia. Skua
50 milionë euro kokainë, Sandër Pemës i kanë shkruar këngë: Nuk i trembet syri! (VIDEO) Ditën e sotme Policia Greke ka sekuestruar plot 1.2 ton kokainë në Greqi, lëndë narkotike e cila vinte nga Karaibet.
Giround arrin marrëveshje personale me Interin Olivier Giroud ka arritur marrëveshje personale me skuadrën e Inter, për transferimin nga Chelsea. ‘Gazzetta dello Sp
Di Maria shpreh dëshirën e tij: Dua që PSG-ja të jetë klubi im i fundit në Europë Ashtu si të gjithë futbollistët edhe Di Maria ka zbuluar se do ti pëlqente që para se ti jepte fund karrierës si futboll
Eriksen është i Interit për 20 milion euro, ja kur do zbarkojë në San Siro Kristian Eriksen është futbollisti më i ri i Interit. Mediat italiane zbulojnë se zikaltërit dhe Totenhemi kanë pranu
Një miliard euro për tërmetin, si do të bëhet ndarja për investimin e donacioneve Fatura 1 miliard euro që kryeministri Edi Rama deklaroi si dëm të tërmetit në takimin me homologun italian Conte është r
U gëzuat kot, Georgina e Ronaldos nuk vjen për 25 mijë euro në Sanremo Pas Monica Bellucci-t, e cila konfirmoi se nuk do të marrë pjesë në festivalin e Sanremos, pavarësisht se ishte përzgjed
20 milion euro për Emre Can, Juventusi i thotë "JO" ofertës së Dortmund Borusia e Dortmundit kërkon ta përforcojë skuadrën e saj me një mesfushor me eksperiencë siç është Emre Can. Gjermani
Ishte preferenca e parë e Contes, ylli i Interit huazohet në Premier League Valentino Lazaro ishte futbollisti i parë që drejtuesit e Interit i blenë Antonio Contes kur u ul në stolin zikaltër, po
Dështoi të transferonte Bruno Fernandes, United vihet pas yllit të Licester City-t Manchester Unitedi do të synojë transferimin e James Maddisonit, pas dështimit për transferimin e Bruno Fernandesit, rap
Në këtë vend mund të blini shtëpi për 1 euro, dhe është shumë afër Shqipërisë Një qytezë në Itali ka nxjerrë në shitje shtëpitë për vetëm 1 euro për të tërhequr njerëz që të zhvendosen aty. Bëhet fj
Virusi vdekjeprurës i Kinës po mbërrin në Europë, sa të mbrojtur janë shqiptarët Prej disa ditësh, Kina po përballet me lajme të këqija për shkak të një virusi vdekjeprurës. Njihet si Koronavirus dh
Inis Neziri do të përfaqësojë San Marinon në Eurovizion? Flet këngëtarja (FOTO LAJM) Prej ditësh në media thuhej se Elvana Gjata do të merrte pjesë në “Eurovizion” për të përfaqësuar shtetin e vogël të San
Skandal në Spanjë, 4 skuadra të La Liga rrezikojnë përjashtimin nga Europa Një skandal trukimesh pritet të godasë futbollin spanjoll. Nën akuzë janë tre skuadra të La Liga, me ish drejtorin sport
Për herë të parë, Rama zbulon shifrën marramendëse të dëmeve të tërmetit: 1 miliard euro! Kryeministri Edi Rama zgjodhi kryeqytetin italian Romë për të shpallur shifrën e dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 n
Napoli do ta paguajë 1.8 milionë euro, kjo ishte rroga e Rrahmanit te Drenica Amir Rrahmani ka bërë një rrugëtim të jashtëzakonshëm, duke depërtuar nga futbolli kosovar në majat e futbollit evropian
Rashica synon kualifikimin në "Euro 2020": So të ishte arritja më e madhe për Kosovën Ylli kosovar synon ta sigurojë kualifikimin me "Dardanët" në Euro 2020 përmes Ligës së Kombeve. Ai i ka përshkruar ndjen
Rama: Fatura e dëmeve nga tërmeti ka arritur në 1 miliard euro Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë një takimi me Luigi Di Maio, Ministër i Punëve të Jashtme të Italisë, ka dhënë një
"Nuk bëj asgjë në jetë e paguhem mijëra euro", ylli i rrjeteve sociale rrëfen si është jeta e saj (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë kthyer në një mënyrë jetese për shumë persona, që papritur “gdhihen” në personazhe publikë, duke mo