999 rezultate për

esht

Çfarë të bëni përpara se të kërkoni ngritje të pagës nga punëdhënësi? Pas një periudhe kohore shumica e punonjësve në një kompani kërkojnë që të kenë rritje të pagave. Mund të ketë shumë ars
Basha zbulon këshillat që i ka dhënë Ramës: Po po, tunde kokën e mbante shënime "Po po thoshte tunde kokën, bënte sikur mbante shënime. Ose vizatonte nuk e di, por nuk i mori. I kam thënë merri këto m
Basha: Rama do të detyrohet t'a çojë Shqipërinë drejt mbylljes totale Kur kanë kaluar më shumë se dy javë nga denoncimi që bëri, Lulzim Basha i kërkon sërish prokurorisë që të hetojë shifrat
Dalin pagat shtesë, Hoti i quan heronj punonjësit shëndetësorë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka bërë të ditur se sot janë ekzekutuar pagesat shtesë për stafin shëndetësor.
"Kujdesu për të dhe për engjëllin tim", publikohet audio e fundit e Maradonës Disa orë më parë u shfaq audio e fundit në Whatsapp, e dërguar nga Diego Armando Maradona. Disa ditë para se të vdiste,
Diaz bind Milanin, kuqezinjtë gati të paguajnë kartonin e lojtarit Një nga drejtuesit e Milanit, Frederic Massara, gjatë një interviste për mediat italiane deklaroi se klubi ka nisur bise
Ibra: Rikthimi te Milani ishte sfidë Ibrahimoviç është lideri i këtij Milani që nuk njeh humbje në kampionatin italian që prej marsit të këtij viti dhe që kr
Tjetër deklaratë e bujshme, avokati: Maradona mund të jetonte, ai u rrëzua dhe ra me kokë Nga Matthias Marburg, BILD Dalin në dritë të tjera detaje nga vdekja e Diego Maradonës, 60 vjeç. Rodolfo Baque, av
Sindi del nga vetja dhe sulmon keq Melisën: Ti bën s*ks për një kafe! (FOTO LAJM) Biseda me tone të larta mes Sindit dhe Melisës detyroi këtë të fundit të largohet nga studio. Melisa i kujtoi një pyetje
Sherr mes vajzave tek "Për'puthen": Më quajti objekt s*ksi, më ofendoi Deklarata e bërë nga Ana referuar Melisës, ka prekur jo pak këtë të fundit. Bukuroshja ka vendosur të mos ndjekë më n
Super lajm, Marash Kumbulla mposht koronavirusin Qendërmbrojtësi i Romës, Marash Kumbulla ka njoftuar se është shëruar nga COVID-19. Shqiptari njoftoi në Instagram se
Aguero mungon në ndeshjen e rradhës, e konfrmon Guardiola Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka konfirmuar se lëndimi i sulmuesit Sergio Aguero do shkaktojë mungesën në n
Prag ndeshja me Shkahtarin, Zidane: Nesër është tjetër finale, Benzema është i gatshëm Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur në konferencë para përballjes ndaj Shkahtarit. Tekniku francez kon
Për herë të parë, Jonida Maliqi zbulon arsyen e divorcit: Vendimi më i vështirë! Jonida Maliqi ka folur për herë të parë për divorcin nga ish-bashkëshorti i saj në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E
Flet babai i 29-vjeçares shtatzënë që vdiq nga COVID-19: Mjekët na thanë që është mirë! Gruaja 29 vjeçe nga Prizreni vdiq bashkë me foshnjen e saj, ndërsa në muajin dhjetor ajo do t’i mbushte një vit martesë.
Genaro Gattuso tregon skuadrën favorite për fitimin e Serie A Genaro Gattuso vlerësoi "shpirtin" që tregoi në fushë Napoli i tij në ndeshjen ndaj Romës. Të kaltrit triumfuan 4-0 n
VENDIMI/ Banorët e kryeqytetit nuk do paguajnë lekë për të udhëtuar me urban Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë sot se qytetarët që do përdorin transportin publik nuk do pagua
Përdori gjuhë raciste, Cavani kërkon publikisht falje Sulmuesi i Manchester United, Edinson Cavani ka kërkuar falje për njerëzit që janë ndjerë të ofenduar nga një mezash në
Nëntori i zi maqedonas! Çdo 50 minuta u shënua një viktimë nga COVID-19 Muaji nëntor shënoi muajin me numrin më të lartë të viktimave nga koronavirusi në Maqedoni, që prej fillimit të pandemis
I bëri twerk për ditëlindje, godet sërish Arjoni: Tregoi karakterin! (FOTO LAJM) Konkurrenti shumë i komentuar i edicionit të dytë të emisionit "Për’puthen", Arjoni, ka festuar së fundmi ditëlindjen e