999 rezultate për

ergi

Asisti ndaj Sheffield fut De Bruyne në historinë e Premier League Kevin de Bruyne e shkroi historinë në Premierligë të martën, kur u bë futbollisti i parë në histori që kontribuon me 15
Messi do vetëm Agueron në Barcelonën, këshillon klubin të nisë kontaktet Lionel Messi do Sergio Agueron te Barcelona. Mungesa e Luis Suarezit ka shtyrë kapitenin e katalanasve të kërkojë një pa
Formacionet zyrtare të "El Clasicos" Barcelona-Real Madrid Mbrëmjen e sotme të gjithë sytë janë drejtuar nga "Camp Nou" aty ku përballen mes njëra-tjetrës dy skuadrat më me histor
"Nuk ishte momenti i duhur", Sergio tregon për herë të parë si refuzoi Era Istrefin (VIDEO) Serxhio Lushku i njohur në muzikë si Sergio është një nga këngëtarët më të dashur dhe të klikuar shqiptar. 25-vjeçari i
"I mora me rradhë", Sergio tregon si flirtoi me 12 vajzat e klipit (VIDEO) Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Sergio ishte i ftuar në "Glamour zone", ku gjatë intervistës rrëfeu
Reali e shikon Koulibalyn si pasardhësin e Ramos "Los Blancos" janë në kërkim të një qendërmbrojtësi stabil për sezonin e ardhshëm, i cili njëherësh do ta zëvendësonte S
Formacioni më i mirë në futboll gjatë 10 viteve të fundit (FOTO LAJM) Website i njohur sportiv “futaa” ka përpiluar formacionin më të mirë në futboll gjatë dekadës së fundit. Në 11-shen e
3 vite pa Ergi Dinin, e motra nuk mund ta kalonte pa fjalët e ndjera (FOTO LAJM) Tre vite më parë, këngëtari i njohur Ergi Dini u nda nga jeta në një aksident me motor dhe humbja e tij na preku të gjit
Përplasja për Kushtetuesen, ambasada e SHBA kërkon dërgimin e çështjes në "Venecia" Ambasada amerikane ka reaguar pas përplasjes për emërimet në Gjykatën Kushtetuese duke bërë edhe një sugjerim. Në reagim
3 vite pa Ergi Dinin, babai i këngëtarit rrënqeth me poezinë (FOTO LAJM) 3 vite më parë familja dhe publiku mori lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të këngëtarit, Ergi Dini. Miqtë dhe fam
Përgjimi/ Këshilltari i Metës zbulon përmbajtjen e videos së paralajmëruar Këshilltari i Presidentit të Republikës, Bledar Dervishi i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora tregoi në se çfarë pë
E fejuar me Ervin Matën, Sergio dëshiron të puthë Elvana Gjatën Këngëtari mjaft simpatik, i njohur për publikun si Sergio ka shprehur dëshirën e tij për të puthur kolegen e tij Elvana
Balla e thotë troç: Meta synon dërgimin e bashkëjetueses së ish-deputetit demokrat në Kushtetuese Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, i është përgjigjur presidentit të Republikës Meta pwrsa i pwrket ngri
Arthur dhe Junior lihet në shtëpi nga Valverde për ndeshjen e së martës Barcelona do të presë të martën në “Camp Nou” Real Valladolidin. Barça do të luajë për herë të parë në shtëpi që nga
I mori jetën mësueses italiane, zbardhet dëshmia e të riut shqiptar “Nuk e kam vrarë unë. Nuk kam qenë në atë banesë , kam qenë në një vend tjetër”. Kështu ka deklaruar gjatë natës së s
Guardiola: Jesus e ka të vështirë ti zërë vendin Agueros Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i B
Aguero peson aksident teksa po shkonte në stervitje (FOTO LAJM) Ylli i Manchester Cityt Sergio Aguero është përfshirë në një aksident trafiku me veturën e tij. Sergio Aguero është p
"Dua ti telefonojë ", i ati flet me lot në sy në ditëlindjen e Ergi Dinit Ditën e djeshme të ftuar në emisionin e Rudinës, ishin këngëtarja e njohur Barbana dhe i ati, Dashamir Dini. Ato prezant
Do të përloteni, Barbana publikon këngën që Ergi la përgjysmë (VIDEO) Akoma nuk është harruar ndarja nga jeta e Ergi dinit, ngjarje e cila shkaktoi shumë dhimbje te ansat. Ajo e cila e ka
E ardhmja e Ramos, flet Perez Presidenti i Real Madrid, Flrentino Perez ka vlerësuar shumë lartë figurën e Sergio Ramos. Kapiteni i Realit dhe Span