999 rezultate për

enrique

Enrique tek Chelsea shkon me bomberin katalanas Sipas gazetarit Eduardo Inda, të El Chiringuito, Enrique do të bëhet shumë shpejt trajner i Chesleat dhe tashmë ka fill
Chelsea do ta presë Barcelonën me trajner Enriquen Mediat në Spanjë raportojnë se ish-trajneri i Barcelonës, Enrique, mund të emërohet në stolin e Chelseat para ndeshjes s
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova prezantojnë fëmijët Një prej çifteve më të famshme të showbizzit në muajin dhjetor janë bërë prindër të dy binjakëve, një vajze dhe një djal
Lajm i mirë për Milanistët, një nga të interesuarit për Donnarumman tërhiqet Milan është i vendosur që ta mbajë Donnarumman, dhe Calciomercato.com raporton se përfaqësuesit e PSG-së janë lodhur nga
STATISTIKË / Valverde thyen rekordin e Guardiolas, tani synon atë të Enriques 29 ndeshje pa humbje. Barcelona e Ernesto Valverdes ka thyer rekordin e Guardiolas, që tani synon atë të Luis Enriques.
E papritur, Enrique Iglesias bëhet baba i binjakëve Artisti më “in” i viteve 2000, Enrique Iglesias ka sjelle ajmin shumë të papritur së bashku me parteneren Anna Kournikov
Luis Enrique shumë pranë stolit të Dortmundit Luis Enrique mund të ndërpresë pushimet dhe të rikthehet në drejtimin e një skuadre të madhe europiane. Bëhet fjalë
Pas Emily Sande, Enrique Iglesias vjen në Shqipëri Pas lajmit se ylli i muzikës botërore, Emeli Sande do të vizitojë Tiranën, vjen një tjetër surprizë. Sande do të perf
Agjenti i Countihos takohet me drejtorin sportiv të PSG Kia Joorabchian është një njeri i zënë dhe mund të ketë nxitur spekulime të mëtejshme të transferimit të brazilianit kët
Pasojat “apokaliptike” të tërmetit në Meksikë (FOTO LAJM) Ekipet e shpëtimit së bashku me prindërit e fëmijëve të humbur dëshpërismisht vazhdojnë kërkimet nëpër rrënojat e ndërte
Barcelona blindon një nga talentet e tij Barcelona ka rënë dakord për një kontratë të re për mesfushorin Carles Alena. Kontratë e cila do të zgjasë deri më 2020
Messi nuk fton Luis Enrique-n në dasmë, të ardhurat shkojnë për bamirësi Më 30 qershor Lionel Messi do të lidhë kurorë me Antonella Rocuzzo, në Rosario të Argjentinës, vendlindja e të dyve. Por
Enrique zgjedh fjalë “magjike” për Messin në prag të ikjes “Ishte nder të punoja me më të mirin”, ishin fjalët e Luis Enriques në konferencën për media, para ndeshjes së fundit në
Enrique flet për titullin: Besoj në profesionalizmin e Malaga-s Java e fundit e La Ligas pritet të sjellë emocione të shumta, teksa Barcelona do të varet shumë nga rezultati i Realit n
Enrique: Ju kur vendoset për titullin e kampionit Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, beson se gjithçka është e hapur sa i përket titullit të kampionit dhe ka kërkuar ng
Barça "pushtoi" fushën pas golit të Messit, ja detajet e festës së çmendur (FOTO LAJM) Goli i Lionel Messit në minutën e 92-të është festuar në një mënyrë të çmendur nga Barcelona në "Santiago Bernabeo". Lu
Zidane apo Enrique, ja bilanci i tyre në "El Clasico" Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane dhe ai i Barcelonës, Luis Enrique janë përballur vetëm dy herë në “El Clasico”
Enrique sfidon Realin: Do të jetë si një finale, shansi jonë i fundit Pas një jave të vështirë, kur skuadra e tij nuk mundi të përmbyste Juventusin në Champions, e për pasojë u eliminua, Enr
ANALIZA/ Sekretet e fitores së Juves, pse Barça nuk bëri mrekullinë Gazeta spanjolle "Marca" ka publikuar një analizë për eliminimin e skuadrës së Enriques. Barcelona provoi, por mori me v
Enrique flet pas ndeshjes: Ja pse u eliminua Barcelona Trajneri i Barcelonës, Luis Enriqeu pas ndeshjes ka deklaruar se skuadra e tij bëri gjithçka, por nuk kishin shumë fat n