999 rezultate për

energjise

Në këtë qytet të botës nuk ekzistojnë paratë, pushteti dhe as feja Në Indi ekziston një qytet “utopik” me 25 mijë banorë, i quajtur Auroville, ku paraja, pushteti dhe feja nuk kanë asnjë
Transporti publik, reagon Ministria e Infrastrukturës dhe energjisë Ministria e Infrastrukturës dhe energjisë ka reaguar në lidhje me protestën e operatorëve të transportit publik. Mini
HEC-ve iu miratohet çmimi për 2020, rreth 12% më i ulët se një vit më parë Prodhuesit me përparësi të energjisë do të paguhen me 7.448 lekë për çdo kilovat energji që shesin tek kompania publike
Nuk do e keni të lehtë! Gjeni 7 gabimet në këtë foto Kjo enigmë do ju fusë në mendime, do ju lodhe juve dhe trurin tuaj. Përpiquni të gjeni të gjitha gabimet në këtë foto pa
Burri ecën nëpër telat e rrymës për të hequr një degë, çfarë ndodh me pas? (VIDEO) Ky është momenti kur një punëtor i patrembur u gjend përgjatë dy linjave të energjisë për të hequr një degë të pemëve të
Vidhte energjinë për vete dhe vëllanë, kapet elektriçisti i OSHEE-së Një elektricist i OSHEE-së është vënë në pranga nga policia pasi ka bërë lidhje të paligjshme të energjisë në shtëpinë
Prej dekadash pa energji elektrike, banorët e Fierit protestojnë ndaj OSHEE (VIDEO) Banorë në fshatrat e Fierit po protestojnë si pasojë e mungesës së energjisë elektrike. Konkretisht, protesta po zhvi
Çfarë po ndodh? Miliona euro humbje shtesë në rrjetin e energjisë elektrike Sistemi elektroenergjetik shqiptar pësoi një rritje të konsiderueshme të humbjeve në rrjet gjatë tremujorit të parë të k
"Rama ka thënë burg 674 herë", Hajdari: Qytetarëve t'u jepej çek, jo pako ushqimore Deputetja e opozitës së re, Rudina Hajdari tha se qeveria ka braktisur qytetarët, ndërsa shumë prej tyre ndodhen në vësh
Një skemë e re për pagimin e energjisë elektrike, si do të faturoheni gjatë këtyre muajve Pavarsisht se ndodhemi në një situatë të jashtëzakonshme, të gjithë janë të obliguar të paguajnë faturat e energjisë ele
Zgjatet orari për pagesat e energjisë elektrike Kryeminsitri Edi Rama, njoftoi të premten se prej të hënës do të zgjerohet dhe fasha e orarit për bërjen e pazareve.
OSHEE sqaron faljen e kamatvonesave të energjisë: Përfitojnë ata që kanë borxh të vjetër Administratori i OSHEE Adrian Çela shpjegoi të mërkurën se si do të bëhet falja e kamatvonesave për energjinë elektrike,
Mbi 227 mijë abonentë përfitojnë faljen e kamatëvonesave, si mund të përfitohet Në kuadër të planit të hartuar nga qeveria për zbutjen e efektit negativ që krijon përballimi i emergjencës mjekësore të
Koronavirusi: Për faturat e energjisë nuk do të ketë kamatë vonesa! Situata emergjente e krijuar pas bllokimit të aktivitetit ekonomik në vend, si rrjedhojë e kufizimeve në lëvizjeve për t
As karbohidrate dhe as yndyrna, cila është dieta që përdorin VIP-at Mjaft e pëlqyer nga Kim Kardashian dhe Gwyneth Paltrow për rezultatet e shpejta, Dieta Ketogjenike ka qenë në qendër të
Koronavirusi i jep Kinës një tjetër goditje të madhe Prodhuesit më të mëdhenj të naftës në botë duhet të përgatiten të zvogëlojnë prodhimin dhe kjo për shkak të koronavirusi
PD për 64 milion euro humbje të OSHEE: Janë futur në xhepat e Ramës dhe njerëzve të tij Të ardhurat e kompanisë së shpërndarjes së energjisë elektrike pësuan një rritje minimale prej 2% gjatë vitit 2019 ndërs
OSHEE mbyll vitin me 64 milionë euro humbje Të ardhurat e kompanisë së shpërndarjes së energjisë elektrike pësuan një rritje minimale prej 2% gjatë vitit 2019 ndërs
Tirana nesër pa drita, ja zonat dhe oraret ku do të stakohet energjia Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët se ditën e nesërme do të këtë ndërprerje të energjisë
Fuoristrada, OSHEE kërkon makina me qira për 3.8 milion Euro Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike do të rinovojë kontratën e qiramarrjes së mjeteve operacionale dhe për k