999 rezultate për

emily

Sa shumë ka ndryshuar! Emily Ratajkowski tregon me bikini barkun e rrumbullakosur (VIDEO) Modelja bukuroshe me famë botërore, Emily Ratajkowski, është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë. Ajo nuk ng
Nuri i shtatzënisë, modelja pozon me barkun e rrumbullakosur dhe mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkoëski kujdeset të mbajë fansat e saj të përditësuar me çdo detaj se si po i shkon shtatzënia. Gjë
Nuri i shtatzënisë, modelja pozon me barkun e rrumbullakosur dhe mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkoëski kujdeset të mbajë fansat e saj të përditësuar me çdo detaj se si po i shkon shtatzënia. Gjë
Emily Ratajkowski në pritje të ëmbël, zbulon "frikën" e saj lidhur me foshnjen (VIDEO) Modelja e njohur Emily Ratajkowski ka njoftuar shtatzëninë e saj me anë të një artikulli të botuar në internet nga Vogue
I është bërë shoqe, video e Ilir Shaqirit me të bijën në TikTok do ju fiksojë (VIDEO) Balerini i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka treguar me postimet e ndryshme se ka një raport shumë të ngushtë me vajzën e
"Çmend" rrjetin me fotot provokuese nga karantina, por izolimi po torturon modelen (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski po kalon një periudhë të vèshtirë emocionalisht dhe mendërisht gjatë izolimit për shkak të koronavirus
Çfarë ngjashmërie: Moderatorja shqiptare qenka sozi e Emily Ratajkowski (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga modelet më të njohura amerikane e që shkakton shpesh bujë me fotot e saj provokuese. 28-
E zhveshur me partnerin, modelja publikon foton intime nga tualeti (FOTO LAJM) Emily Ratajkoëski njihet për paraqitjet e saja tejet provokuese, e jo rrallëherë edhe lakuriq. Së fundi, ajo vendosi
E zhveshur pas perdes, modelja amerikane pozon "frikshëm" nga karantina (FOTO LAJM) Teksa të gjithë qëndrojnë të izoluar në shtëpi për shkak të masave për të ndaluar përhapjen e infeksionit, modelja ameri
Letra prekëse dhe 5 euro që vogëlushja italiane i kushtoi fëmijëve shqiptarë (FOTO LAJM) Emily, një vajzë e vogël nga Agordo, i shkroi një letër të veçantë provincës së Bellunos, adresuar vullnetarëve të Mbroj
Çfarë ngjashmërie: Moderatorja shqiptare qenka sozi e Emily Ratajkowski (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga modelet më të njohura amerikane e që shkakton shpesh bujë me fotot e saj provokuese. 28-
U lidh me burrin e martuar, 25 vjeçarja i jep fund jetës Një organizatore e dasmave dhe ngjarjeve festive ka marrë vendimin fatal dhe i ka marrë jetën vetes, pasi ishte lidhur m
Pas videos që "pushtoi" rrjetin, këngëtarja e pastrehë mban koncertin e parë (VIDEO) Turma shpërtheu në duartrokitje teksa Emily Zamourka u ngjit në skenë. “Nuk kisha shumë kohë për t’u përgatitur,” tha aj
Habit modelja e njohur, pozon me sqetulla të padepiluara dhe ndjekësit e "masakrojnë" (FOTO LAJM) Emily Ratajkovski është një prej modeleve më të njohura dhe më të përfolura në media rozë. Ajo shpesh herë publikon në r
Vdes tragjikisht ylli i njohur i televizionit (FOTO LAJM) Ditën e sotme ylli televiziv Emily Hartridge ka gjetur vdekjen e menjëhershme pas një aksidenti me një kamion. Prezan
Një sirenë si Emily Ratajkowski (FOTO LAJM) Ajo festoi ditëlindjen e saj të 28 javën e kaluar, në një ndejë të ‘çmendur’ të organizuar në Neë York City. Ditëve t
Bën tatuazh në fundshpinë, tifozja e Juves "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Emily Ratajkovski ka bërë një tatuazh të ri në trupin e saj, teksa këtë herë ka stampuar në
Me faqe të kuqe dhe e pafajshme, si dukej Emily Ratajkowski kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Emily Ratajkoëski është padyshim një nga modelet më të dashura në të gjithë botën. Bukuria dhe hijeshia e saj e ka bërë
Emily Ratajkowski pozon para pasqyrës (FOTO LAJM) Modelja e njohur Emily Ratajkoëski nuk i ndahet mediave rozë. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale duke ngacmuar
Emily Ratajkowski pozon e zhveshur kundër ligjit për abortin (FOTO LAJM) Modelja e njohur Emily Ratajkowski di gjithmonë të tërheqë vëmendje. Ajo shpesh poston foto provokuese ne llogarinë e sa