999 rezultate për

elvana

Partneri i Jonida Vokshit paska qenë protagonist në klipin e njohur të Elvana Gjatës (VIDEO) Në shtator të këtij viti, moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me aktorin dhe producentin koso
"Makinën 200 mijë euro, ku je fshehur", producenti sulmon Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Producenti nga Kosova Bini Nebihu ka "shpërthyer" në Facebook, duke kritikuar artistët shqiptarë, që pas tërmetit janë f
Stilistët në telashe, Elvana Gjata dhe Eleni Foureira bëjnë "xing" me të njëjtin fustan (FOTO LAJM) Kur je personazh i njohur mund të ndodhë të rastisësh me të njëjtën veshje si një person tjetër edhe pse nuk je pjesë e
Elvana Gjata qenka mikeshë e ngushtë me reperen e famshme amerikane (FOTO LAJM) Reperja e hitit “Best On Earth” në bashkëpunim me Russ, Bia, është kthyer në një ndër emrat më të njohur në botën e muzi
Elvana Gjata dhe Albi Nako u bënë sërish bashkë, por çfarë po kurdisin? (FOTO LAJM) Elvana Gjata ia beson gjithmonë performancat e saj koreografit të njohur Albi Nako. Ai e shoqëron ngado nëpër koncert
E fejuar me Ervin Matën, Sergio dëshiron të puthë Elvana Gjatën Këngëtari mjaft simpatik, i njohur për publikun si Sergio ka shprehur dëshirën e tij për të puthur kolegen e tij Elvana
Elvana Gjata, Bes Kallaku dhe Jonida Vokshi paskan qenë në një klasë Dikur, Elvana Gjata, Jonida Vokshi dhe Bes Kallaku ishin shokë klase! Nga doli kjo?! Orë më parë, Elvana Gjata postoi në
Jo vetëm kolegë, Elvana zbulon çfarë e lidh me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Përsa i përket Showbizit shqiptar, këngëtarja Elvana Gjata dhe aktori Bes Kallaku, janë dy emra shumë të dëgjuar e të pë
Festivalin e RTSH-së do ta fitojë Elvana? Reagon për herë të parë Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Festivali i Këngës në RTSH këtë vit i është besuar dyshes Vera Grabocka-Alketa Vejsiu. Megjithëse pa filluar ende, pë
"Mos u ngopshi, mendjen te leku!", Diana Ziu letër Grabockës pas lajmit se festivalin e fiton Elvana (FOTO LAJM) Kompozitorja Diana Ziu dhe aktori Vangjel Toçe i kanë dërguar regjisores Vera Grabocka një letër publike, pasi u është r
I kishte inat operacionet dhe playbackun, por sot Elvana i ka bërë të dyja (VIDEO) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Skandal në RTSH, Elvana Gjata shpallet fituese akoma pa filluar Festivali? Duket sikur festivalet e muzikës shqiptare gjithmonë shoqërohen me dyshime përsa i përket mënyrës sesi shpallet fituesi.
Elvana, Arilena, Stresi: Zbulohen 25 këngëtarët që do konkurrojnë në Festivalin e RTSH-së Vetëm pak na ndan nga fillimi i Festivalit të Dhjetorit i cili siç është bërë e ditur këtë vit do prezantohet nga Alketa
Elvana Gjata në ditëlindjen e njeriut të dashur: Jam e lumtur kur je dhe ti! Elvana Gjata ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, teksa ka uruar një njeri mjaft të veçantë për të që ka ditëlindj
Elvana Gjata shëtit me makinën luksoze të miliarderit rus? (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka tërhequr vëmendjen së fundi në një nga eventet e mbajtur në kryeqytet, ku u shfaq e veshur me koleksioni
"Po që s’kam bërë prova!" Elvana tregon prapaskenat e koncertit (VIDEO) Elvana Gjata ka zbuluar prapaskenat e koncertit në Shkup që mbajti pak kohë më parë! Këngëtarja shqiptare publikoi so
Publiku e pyet për Elvana Gjatën, Dua Lipa habit me deklaratën e saj (FOTO LAJM) Dua Lipa është padiskutim shumë e suksesshme dhe shumë e dashur për publikun. Me shumë vite karrierë, artistja ka ditur
Nga Elvana te Rudina, si u veshën VIP-at në Class Fashion Show (FOTO LAJM) Siç mund ta keni lexuar, në kopshtet e Pallatit të Brigadave, u mbajt pasditen e djeshme Class Fashion Show ku u prezant
Nga Çiljeta te Elvana, 7 të dashurat e famshme të Getoarit para se Marina t'i "vidhte" zemrën (FOTO LAJM) Kur je i famshëm, kur bën bujë në rrjetet sociale normalisht do jesh akoma më tërheqës në sytë e shumë femrave. Mirëpo n
I prisnim të ngjiteshin në skenë: Pse mungoi Elvana, Dhurata dhe 2PO2 në koncertin e Capital T (VIDEO) Koncerti i Capital T, “Time Capsule” ka përfunduar dhe përpos surprizave të mëdha që ndoqëm, diçka tërhoqi vëmendjen ton