egjipt

"Akili", maçoku i shurdhër parashikon fituesin në Rusi-Egjipt Parashikimi i parë ishte i saktë dhe ai e provoi sërish. Pasi gjeti suksesin e Rusisë në ndeshjen me Arabinë Saudite, Ak
Mohamed Salah plotësisht i gatshëm për ndeshjen kundër Rusisë Federata e Futbollit të Egjiptit ka njoftuar se Mohamed Salah është plotësisht i gatshëm për ndeshjen e dytë të Egjiptit
FIFA nis hetimet për ndeshjen Egjipt-Uruguaj Fifa po heton pse Egjipti dhe Uruguaj po luanin para mijëra vendeve bosh në ndeshjen e tyre në Jekaterinburg ditën e pre
Egjipt-Uruguai, zbulohet arsyeja pse stadiumi i ishte i boshatisur Mijëra karrige ishin bosh në ndeshjen e dytë të këtij Botërori mes Egjiptit dhe Uruguait. Vendimi i FIFA-s për të çua
Fitore me shumë vuajtje, Uruguaji mposht Egjiptin e Salahut (VIDEO) Uruguaji ka arritur të marrë një fitore të madhe sot ndaj Egjiptit me rezultatin minimal 1-0 në "Yekaterinburg Stadium".
Uruguaji më në fund kalon në avantazh ndaj Egjiptit (VIDEO) Uruguaji ka gjetur më në fund golin e avantazhit ndaj Egjiptit në "Yekaterinburg Stadium". Ai që ka shënuar është mb
Simulimi qesharak i lojtarit të Egjiptit (VIDEO) Pjesa e parë mes Egjiptit dhe Uruguait përfundoi me rezultatin e barabartë 0-0. Gjithsesi, momentet kyçe nuk kanë mu
Statistikat e pjesës së parë mes Egjiptit dhe Uruguait (FOTO LAJM) Ka përfunduar me rezultatin e barabartë pjesa e parë mes Egjiptit dhe Uruguait. 45 minutat e para nuk kanë dhuruar as
Formacionet zyrtare: Egjipt - Uruguai Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Egjiptit dhe Uruguait, e vlefshme për Grupin A të Kupës së Botës.
Egjipt - Uruguai, kompanitë e basteve fiksojnë koefiçentët (FOTO LAJM) Sot do të luhet ndeshja tjetër ndërmjet Egjiptit dhe Uruguait të vlefshme për Grupin A në Kupën e Botës. Kompanitë e
Formacionet e mundshme, Egjipt-Uruguaj Dita e dytë e Botërorit pritet të sjellë shumë surpriza pasi ndeshja midis Egjiptit dhe Uruguajt apo Portugalisë dhe Spa
Tekniku i Egjiptit tregon pikën e fortë të skuadrës Ditën e sotme pritet të luhet ndeshja hapëse e Botërorit "Rusia 2018" ku vendi pritës do të luaj kundër Arabisë Saudite.
I vunë lejlekut GPS, shkencëtarëve iu vjen fatura 2 300 euro disa muaj më pas Një grup shkencëtarësh polak vendosen të ndjekin rrugëtimin e lejlekëve që qendronin në vendin e tyre, të cilët largohes
Egjipti, më i sigurt se Amerika e Britania Egjipti, në një anketë globale, u rendit si vendi më i sigurt në Afrikë dhe, madje, më lart se Shtetet e Bashkuara dhe M
Reagimi i Salah kur tifozi i prek shpatullën e dëmtuar (VIDEO) Mohamed Salah e ka vuajtur shumë dëmtimin që mori në finalen e Champions League ku ende nuk është konfirumuar data se ku
Mjeku i Egjiptit: Pas 2 ditëve, do të mësojmë nëse Salah do të luaj ndaj Uruguait Mjeku i Përfaqësueses së Egjiptit, Mohamed Abou El-Ela, ka bërë të ditur se brenda 2 ditëve do të kuptohet nëse Mohamed
Lajm i mirë nga Egjipti, Salah nis stërvitjen Mohamed Salah, pas dëmtimit që pësoi në finalen e Champions League, ku u detyrua të dilte me lot në sy nga fusha, është
Hazard: Do mbështes Egjiptin vetëm nga Salah Eden Hazard ka deklaruar së fundmi se ai në Botëror do të bëjë tifo për skuadrën e Egjiptit dhe ketë do ta bëjë vetëm pë
Trajneri i Egjiptit konfirmon datën e kthimit të Mohamed Salah Hector Cuper beson se Mohamed Salah do të shërohet me kohë dhe do të luaj në ndeshjen e parë të Egjiptit kundër Uruguait
Historia e Salah/ Tragjedia në Port Said që lindi "yllin" e futbolllit “Ai bashkon një komb të tërë për 90 minuta dhe na bën të harrojmë problemet që po kalojmë. Leo Messi nuk bashkon një kom