999 rezultate për

egje

Ata janë të FNSH-së mor burrë, aq dinë: Shef Iliri kërkon t'ia hedh paq pas akuzave të rreme për përdhunim nga norvegjezet Sulejman Alia tregon, se ka një lokal në zonën e Malit të Robit, ku punon bashkë me gruan dhe dy djemtë. Por në 3 Gusht
Legjenda e Fenerbahce dhe e Turqisë "var këpucët në gozhdë" Volkan Demirel mbyll përfundimisht karrierën si lojtar. Ish-portieri I kombëtares turke tërhiqet në moshën 37-vjeçare ng
Punonjësit e stresuar duhet të punojnë katër ditë në javë htimi i punës është i lodhshëm për të gjithë, dhe diskutimet për orare më të shkurtra kanë marrë hov sërish duke triumfu
Harta pas shpinës së Erdoganit acaron keq Athinën Athina i ka dërguar një mesazh të ashpër Ankarasë, pas shfaqjes së një harte që tregon ujërat territoriale të Turqisë që
Rrëzohet helikopteri në Norvegji, 6 të vdekur Një helikopter me 6 persona në bord, u rrëzua në veri të Norvegjisë pasditen e së shtunës. Lajmi u bë i ditur nga pol
Pas largimit të Rummenigges, në krye të Bayernit vjen legjenda gjermane Oliver Kahn do të jetë drejtori i ri ekzekutiv dhe kryetari i bordit drejtues të Bayern Munuchit, pasi Karl-Heinz Rummen
Çudit legjenda e Barças: Nëse flas për Neymarin më largojnë nga puna! Portieri brazilian Victor Valdez është një nga ikonat e skuadrës së Barcelonës, ekip me të cilin luajti në La Liga për 1
Barcelona nderon me statujë bronzi legjendën holandeze (VIDEO) Klubi i Barcelonës ka zbuluar statujën e legjendës Johan Cruyff, e vendosur jashtë stadiumit mitik “Camp Nou”. Miqtë
Legjenda e boksit shpërthen në lot sapo merr faturën e "çmendur" (FOTO LAJM) Ricky Hatton ka shpërthyer në lot për shkak të një faturë ku një biftek i kushtoi 830 paund. Legjenda e boksit britan
Albin Kurti tregon se si e njohu gruan norvegjeze dhe çfarë gjuhe flet vajza e tij Albin Kurti, lideri i Lëvizjes Vetëvendosje ka folur për jetën private dhe rolin e të qenit prind i një vajze dhe bashkë
Çfarë të duket vetja? Legjenda e Manchester United bën për "një lek" Pogba-n Gary Neville, legjenda e Manchester United, nuk ka ngurruar të komentojë penalltinë e humbur nga Pogba dhe ta quajë arro
Meta sërish thirrje Ramës e Bashës: Ngrihuni mbi interesat personale Presidenti Ilir Meta ka fshikulluar rëndë kryeministrin Rama, por edhe opozitën dhe sidomos liderin e saj Lulzim Basha.
Tregtia e peshkut sjell mosmarrveshje mes Kosovës dhe Maqedonisë Rasati i peshqve, vezët e peshqve dhe peshqit e vegjël do të mund të importohen nga Kosova vetëm me një kusht. Kërkohet
Milani prezanton trofeun e Ligës së Kampionëve në sheshin e Prishtinës (VIDEO) Skuadra e Milanit ka mbërritur sot(e shtunë) në Kosovë ku do të takohet në një ndeshje miqësore me kampionin e Kosovës,
Çmontohet organizata kriminale, në pranga dy shqiptarë Ata fshehën drogën në zonën Conca Verde dhe me këtë furnizuan shumë tregtarë të vegjël nga zona e Savona. Organizata
Berisha: Zyrtarit të PD i vendosën tritol, Rama do të mbajë përgjegjësi Ish- kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë këtë të premte nga ku ka deklaruar se rreth prëve të para t
Legjenda e United: Lukaku ka më shumë se 100 kilogramë Largimi i Romelu Lukakut nuk është se e ka lënë keq Manchester Unitedin. Tifozët e “Djajve të Kuq” e kanë publikuar një
7 gjëegjëza që me siguri nuk i keni dëgjuar më parë 1. Kur i lidh ikin, kur i zgjidh rrinë. (Lidhëset e këpucave) 2. Rrumbullak Strumbullak, kur e prek te ben me gjak!
Akuzoi dy shqiptarë se kishin tentuar ta përdhunonin, bien akuzat e norvegjezes Ditën e djeshme një turiste norvegjeze denoncoi në Greqi, se dy të rinj 23 dhe 28 vjeçar, kushërinj nga Shqipëria, por m
Si e morën emrin “Bjeshkët e Namuna” (FOTO LAJM) jeshkët shqiptare kanë një natyrë mrekullisht të bukur në Alpet e vendit tonë. Ato vizitohen në çdo stinë nga turistë të