999 rezultate për

eduart

"S'do vjedhim si këta", pas Xhafajt, LSI sulmon edhe Eduart Shalsin (FOTO & VIDEO) Pas Fatmir Xhafës, një tjetër ministër i sapoemëruar i Ramës ka qenë nën objektivin e vartësve të Ilir Metës gjatë orëve
Skandali, Gjykata dhe IKMT-ja gjobisin qytetarin pa gjeneralitete Një 33-vjeçar nga fshati Pistull i Bashkisë Vau i Dejës është bërë "viktima" e radhës nga institucionet shtetërore.
"Balili mbrohet nga qeveria shqiptare" Deputeti i PS Eduart Ndocaj ishte sot për vizitë në shtëpinë e familjarëve të Klemend Balilit, nga ku do të deklaronte s
Sherr në Kuvend, Spaho: I pafytyrë! Shalsi: Palaço! (VIDEO) Fyerje e ofendime mes deputetit të PS-së, Eduart Shalsi dhe kreut të komisionit të PD-së, demokratit Spaho. Mbledhja
PROFIL/ Unë, bashkëshortja e "kaubojsit" (FOTO LAJM) Një vit më parë, Eduart Ndocaj mori mandatin e deputetit në Parlamentin shqiptar. Deri atëherë ishte një personazh i njo
Irritohet me bashkinë, Eduart Ndocaj ngre flamurin e tij në Lezhë (VIDEO) Deputeti Eduart Ndocaj di të jetë në qendër të vëmendjes me veprimet e tij. Bashkia e Lezhës kishte parashikuar që të zh
Dëshmia/ Vëllai i biznesmenit: “Më kërkoi një armë para ngjarjes” Biznesmeni i cili u gjet pa jetë në Kashar nga kalimtarë të rastit, duket se e kishte menduar vetëvrasjen. Në këtë përfu
Eduart Ndocaj kërcënohet me jetë Deputeti “kaubojs”, Eduart Ndocaj, është kërcënuar me jetë, e ndërsa denoncimi është bërë në Policinë e Durrësit nga kës
Eduart Ndocaj me parti të re Deputeti socialist Eduart Ndocaj ka formuar partinë e tij. Partia më e re në vendin tonë do të quhet “Besëlidhja Europia
Grabitja e taksistit, babai i autorit: Ishte i varfër Policia e Tiranës ka marrë në pytje Eduart Budinin 30 vjeç që u ndalua dje në Gjirokastër, pasi dyshohet të jetë autor i
Identifikohet autori që grabiti taksistin nën kërcënimin e armës Një komentues ka dhënë një ndihmë të madhe referuar apelit të policisë për identifikimin e autorit të grabitjes së taksi
"Kaubojsi": Ja çfarë ndodhi në përplasjen Rama - Blushi Deputeti "kaubojs" Eduart Ndocaj ka shkruar rreth debatit të zhvilluar sot mes Ben Blushit dhe Edi Ramës. Eduart Ndoc
Eduart Ndocaj e dinte Endri Fugën program kompjuterik! (VIDEO) Deputeti Eduart Ndocaj ka dhënë një intervistë për emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskën, ku ka surprizuar jo pak. Nd
PS e Lezhës: Ndocaj si Lek Plepi e "Ujku i Cërrikut" Eduart Ndocaj ka hedhur akuza kundër PS të Lezhës duke e sulmuar fort strukturën e Partisë Socialiste në këtë qytet.
Eduart Ndocaj bëhet "Babagjysh" për fëmijët e varfër të Torovicës (FOTO LAJM) Ashtu i thjeshtë por origjinal, deputeti Eduart Ndocaj surprizon edhe këtë herë mbarë opinionin publik, qe eshte indifer
Surprizon deputeti “kaubojs”: Do martohem për herë të tretë Menjëherë pasi mori mandatin e tij si deputet i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj braktisi Milanon, e u vendos në ve
Rrëfehet gruaja e Ndocajt: Eduarti është frymëzimi im Deputeti me i ri i Kuvendit Eduart Ndocaj u bë "fenomeni" i realitetit dhe virtualitetit, si rrallëkush në historinë e P
"Kaubojsi" nuk ndalet, ia merr këngës me çifteli (VIDEO) Ende nuk është larguar jehona e "kaubojsit" të Kuvendit të Shqipërisë, i cili tashmë kalon me mjaft sportivitet në çdo s
Eduard Ndocaj zbret në terren (FOTO LAJM) I shumëpërfoluri këta ditë Eduard Ndocaj sa duket nuk e ka marrë aq lehtë punën e deputetit. Ai ka vendosur të zbresë
Deputeti "kauboj" krahason veten me De Gol Deputeti "kauboj" i Lezhës, Eduart Ndocaj pasd marrjes së mandatit të deputetit është parë më shpesh në studiot televiz