999 rezultate për

dukej

A ka bërë operacione plastike? Si dukej Bleona Qereti para 20 vitesh Bleona Qereti padyshim që ka qenë një nga femrat më të guximshme dhe më të bukura shqiptare. Edhe pse shumë prej njer
E preferuara e të gjithëve, si dukej nuse këngëtarja shqiptare Remzie Osmani është këngëtare shumë e dashur për publikun. Këngëtarja Remzie Osmani ndër vite ka qenë e dashur për pu
Si dukej Eva Murati 6 vite më parë në gjimnaz Eva Murati, prezantuesja e emisionit “UEFA - Champsions League” në Vizion Plus, është përshkruar në një artikull si “Rai
Fotot e rralla, kështu dukej Meghan një vit para se të njihej me Princ Harry (FOTO LAJM) Disa foto të rralla të Meghan Markle, një vit para se ajo të njihej me Princ Harry, vërtetojnë se ajo ishte e destinuar
I bëjnë surprizën e madhe, burri qan me dënesë si fëmijë (VIDEO) Një burrë është surprizuar në mënyrën më të bukur në mundshme. Ai kishte vite pa i parë nënën dhe vëllain e tij, pasi
Sot një modele yll, si dukej para operacioneve Majlinda Zeka Mediat rozë kanë nxjerrë foto të viteve më parë të Majlinda Zekës, ish e dashura e këngëtarit Majk, dhe nëna e djalit të
I dukej vetja "rambo", plani i terroristit ishte vrasja e policëve dhe ikja në Greqi Efektivët e policisë shqiptare RENEA, nuk kishin asnjë mundësi tjetër se si të vepronin ndryshe, në mënyrë që të shmangn
Për të gjithë kuriozët, kështu dukej mbretëresha në rininë e saj (FOTO LAJM) Në vitin e 92-të të jetës, moda dhe pamja nuk janë prioriteti numër një i mbretëreshës Elizabeth, por para se Meghan dhe
Do e njihnit? Si dukej Almeda Abazi para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Ish-Missi shqiptar, Almeda Abazi është një ndër vajzat më të bukura dhe më të komentuara në Shqipëri. Almeda prej ko
Sot është një bishë, si dukej Bora kur ishte velinë (FOTO LAJM) Bora Zemani sot është kthyer në një nga moderatoret më të mira sportive. Por pak e dinë se në fakt, Zemani e ka nisu
Dalin fotot, si dukej Sinan Hoxha para se të bënte operacionet në fytyrë (FOTO LAJM) Nuk do ta njihni Sinan Hoxhën në këtë fotografi. Në njërën nga fotografitë e publikuara, shihet këngëtari shqiptar Si
Besi me dhëmbët pa vënë, Xhensila me buzë të holla: Si dukej çifti i famshëm disa vite më parë Sot Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të fa shumë, dhe të pasur të vendit, shkruan ShkodraNews.
I riu tentoi të dukej trim por ha një grushtim që nuk do ta harrojë (VIDEO) Një rrugaç është kapur në kamera duke e sulmuar një çift pa arsye në rrugët e Londrës, por i cili përfundon keq në fund.
Rekord, kjo shishe u hodh 132 vjet më parë në det me një mesazh të çuditshëm FOTO LAJM) Një rekord i ri për mesazhin më të vjetër në botë është vednosur dhe daton rreth 132 vite më parë. Një shishe e sheku
12-vjeçarja kanibale dukej si gjithë fëmijët e tjerë në shkollë (FOTO LAJM) Valeria është një vajzë 12 vjeçare që pëlqen filmat vizatimorë japonezë, që linte orët e mësimit e që s’ia thoshte në ma
A ka bërë operacione plastike? Kështu dukej Bleona Qereti para 20 vitesh Bleona Qereti padyshim që ka qenë një nga femrat më të guximshme dhe më të bukura shqiptare. Edhe pse shumë prej njer
Kështu dukej Eli Fara 18 vite më parë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eli Fara padyshim që është një nga zërat më të mirë të estradës shqiptare. Por përveç zërit të saj të mr
VIDEO/ E frikshme, foshnja shëtit jashtë dritares së katit të tetë Një video shokuese është postuar në YouTube, ku shihet se si një foshnje qëndron në këmbë në parvazin e dritares në kati
Si dukej e dashura e Ledri Vulës në dasmën e Elitës dhe Gjikos (FOTO LAJM) Prej kohësh Ledri Vula është përfolur për një lidhje me një vajzë me emrin Sara, lidhje për të cilën Ledri ka preferuar
Synonte të dukej si "Boss" në Dubai por njeriu i fortë kthehet në qesharak (VIDEO) Kur njeriu më i fortë në botë vizitoi Dubain përrallor, u sigurua që të merrte vëmendjen e mjaftueshme. Ai hipi në nj