999 rezultate për

dukej

Ja si do të dukej tabela e Premier League nëse nuk do të kishte penallti (FOTO LAJM) Ja si do të dukej tabela e Premier Ligës nëse nuk do të kishte penallti Premierliga është bërë shpesh temë e diskutim
Jeni kuriozë të dini si dukej Bieta Sulo para se ta njihte gjithkush? (FOTO LAJM) Bieta Sulo është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar, e cila na shoqëron çdo pasdite në “Top Channel”
Çfarë do të ndodhte nëse për një sekondë oksigjeni të zhdukej? Po nëse oksigjeni do dyfishohej? Të dyja tingëllojnë të frikshme… Oksigjeni është elementi më vital për njeriun, gjë pa të cilën në nuk mund të parame
E njihni dot? Si dukej Vesa Luma para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Me kalimin e kohës të gjithë njerëzit ndryshojnë nga pak, por ky nuk është rasti i Vesa Lumës. Këngëtarja e njohur ka nd
Ka marrë gjithë vëmendjen, si dukej partnerja e Ledrit përpara famës (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka qenë kryefjalë e mediave rozë pasi u zbulua se ishte partnerja e Ledri Vulës. Pas konfirmimit të thashethe
Humbja ndaj Cadiz, Busquets kritikon katalanasit Bacelona humbi ndeshjen ndaj Cadiz CF në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas. Barça krijoi raste të mira për rikthi
Jo vetëm Reali, nga Cadiz e pëson edhe Barcelona (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Cadiz CF dhe Barcelona, në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas. Ajo që dukej e lehtë p
Capello zbulon prapaskenën: Ishte një lojtar që nuk e doja, dukej keq në stërvitje por ndryshova mendim Fabio Capello ka zbuluar për Sky Sport një prapaskenë që ka ndodhur gjatë kohës kur drejtonte Roma-n dhe që ka patur lid
Bëri operacion për zvogëlimin e gjoksit, modelja e famshme mahnit me bikini (FOTO LAJM) Ajo kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjirit, duke e çuar në madhësinë nga 34E në 34B. Bian
17 vite më parë, si dukej Adriana Matoshi para famës (FOTO LAJM) Adriana Matoshi është një ndër aktorët më të njohura shqiptare, e cila ka arritur të rrëmbejë një sërë çmimesh në festiv
Blerje dhe rikthime, kështu do të dukej formacioni i Barcelonës me trajner Xavi Hernandez (FOTO LAJM) Agjencia e njohur e lajmeve sportive "Goal" ka publikuar formacionin e Barcelonës nëse Xavi Hernandez do të bëhet trajne
Nuk do t'a njihni? Ja si dukej Joe Biden në moshën 25-vjeçare (FOTO LAJM) Zëvendëspresidenti Joe Biden, në kohën rinore të tij dukej tepër i pashëm. Në moshën 25-vjeçare, presidenti i ardhsh
Publikon foton e 37 viteve më parë, s'do ta besoni si dukej "The Rock" (FOTO LAJM) Dwayne 'The Rock' Johnson u rrit duke admiruar babanë e tij, legjendën e mundjes, Rocky, i cili u bë kampioni i parë me
Publikon foton e 37 viteve më parë, s'do ta besoni si dukej "The Rock" (FOTO LAJM) Dwayne 'The Rock' Johnson u rrit duke admiruar babanë e tij, legjendën e mundjes, Rocky, i cili u bë kampioni i parë me
Shfaqet pa të brendshme poshtë fustanit, modelja e kolme "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM) Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollyëood. Të enjten mb
Këngëtarja shqiptare tregon si veshi 5 palë geta që të mos dukej e dobët Ishte viti 1996 kur kënga e Eranda Libohovës “Kthehu për vete për mua” i bëri të gjithë për vete. Ajo që ju nuk dini
Kërcet sherri në një lokal në Elbasan, plagosen dy të rinj Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur në Elbasan në një lokal gjatë mbrëmjes së sotme. Deri tani dihet për dy të plagos
Për të gjithë kuriozët, si dukej mbretëresha në rininë e saj (FOTO LAJM) Në vitin e 92-të të jetës, moda dhe pamja nuk janë prioriteti numër një i mbretëreshës Elizabeth, por para se Meghan dhe
Sipas shkencës, a mund ta parashikojnë kafshët tërmetin? Në vitin 373 para lindjes së Krishtit, historianët arritën të regjistronin se kafshët, përfshirë minjtë, gjarpërinjtë dh
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur 3-2 Borussia Dortmundin në ndeshjen e Superkupës së Gjermanisë. Ka qenë një fitore e vuajt