999 rezultate për

duart

Nuk do të vjedhim si këta! Eduart Shalsi futet në qeveri (VIDEO) Rama ka futur në qeveri edhe Ediart Shalsin, bashkëpunëtorin e afërt të tij në bashki, i cili njihet për dy veprimet e t
Mendojmë se i dimë të gjithë por gabohemi, kur dhe si duhen larë duart Mbrojtja më e mirë kundër sëmundjeve dhe përhapjes së tyre është larja e duarve. Kur fërkon sytë ose hundën me duar me m
"Çfarë ngjyre i ke mbathjet?", Fatmira Breçani vë duart në kokë nga pyetja e Kejvinës Të ftuar në edicionin special të festave në emisionin “Xing me Ermalin” kanë qënë një grup artistësh shumë të njohur shq
Kejvina bën pyetjen e sikletshme, këngëtarja shqiptare vë duart në kokë Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fatmira Breçani është një nga artistet e ftuara mbrëmjen e sotme në “Xing me Erm
Noizy bëhet pishman, "lan duart" me një status: Nuk më rr*het.. (FOTO LAJM) Në protestat e studentëve që po mbahen në Tiranë, janë përfshirë edhe personazhet e njohur të ShoWbizit shqiptarë. N
Ramës i del situata nga duart, shpërthen në të qeshura histerike Mbrëmja e sotme është kthyer në një debat të rrëmujshëm, ku janë marrë shumë pak përgjigje. Teksa për një cast, Rakip
Reperi shqiptar bën veprimin për t’u duartrokitur, dhuron 5 shtëpi Reperi Capital T është bërë bashkë me shoqatën “Jetimët e Ballkanit” dhe ka marrë nisëm humanë për të dhuruar 5 shtëpi t
Studenti duartrokitet: “Na e hoqën këmbën nga fyti dhe thanë hajde flasim për dajakun” Ka bërë përshtpje mbrëmjen e djeshme deklarata e një studenti në Opinion. Ai ka bërë një krahasim metaforik të gjendj
Videoja bëhet virale, shoferi i urbanit ndalon dhe shtrëngon duart me studentët (VIDEO) Me protestën e studentëve janë solidarizuar të gjithë shqiptarët. Kujtojmë se emisionet e mëngjesit, kanë marrë qind
Ish-deputeti godet Metën me "grusht": Hajduti më i madh (VIDEO) Gjatë një interviste zhvilluar ne emisionin E-SHOW, ish-deputeti Eduart Ndocaj ka etiketuar politikanët shqiptarë si
Si t’i ruheni gripit në këto ditë të ftohta Vendosja e duarve nëpër sportelet marketeve apo nëpër dorëzat e autobusëve, janë hapat e parë që ju të prekeni nga gripi
A e dini pse stjuardesat i mbajnë duart pas kurrizit kur ju futeni në avion? Të gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mb
Basha heq dorë nga "duart e pastra", çon ish-trafikantin në krye të demokratëve të Patosit Me detyrimin e maxhorancës për të bërë dekriminalizimin, Lulzim Basha arriti të bindë një pjesë të skeptikëve se e ka se
Leku drogës bën kërdinë, kaq para qarkullojnë për momentin në duart e shqiptarëve Ndërsa e gjithë bota po shkon drejt ekonomisë pa cash, duke e kufizuar në minimum përdorimin e parasë fizike, në Shqipër
Zamparini i jep fund, Palermo kalon në duart e anglezëve Mbas 16 vitesh në krye të Palermos, presidenti “ikonë” i klubit sicilian, Mauricio Zamparini ka hequr dorë nga karrigia
Temperaturat po ulen, bëni kujdes çfarë prekni me duar këtë sezon gripesh Vendosja e duarve nëpër sportelet marketeve apo nëpër dorëzat e autobusëve, janë hapat e parë që ju të prekeni nga gripi
Arbitri shpërthen në lot sapo i ra bilbilit, veprimi i Van Dijk merr duartrokitje (VIDEO) Hollanda barazoi 2-2 në transfertë ndaj Gjermanisë por një gjest i pazakontë ka ndodhur teksa në përfundim të takimit g
"Më plasi gjaku në fytyrë", Artan Hoxha rrëfen tmerrin në duart e policisë greke Mbëmjen e djeshme, gazetari Artan Hoxha ka treguar disa ngjarje të rënda në Opinion. Ndër të tjera ai tregoi një hist
Mund ta keni vënë re, pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa kurrizit Të gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mb
Po e shkatërrojmë fytyrën me duart tona, ekspertët japin alarmin për kremërat Dr. Sobia Ali, me seli në Edinburg, thotë se ne duhet të heqim dorë nga idratusit për të mirën tonë. Gratë po bëhen t