999 rezultate për

duart

I gjithë Bernabeu e duartrokiti Jamesin kur ai la fushën (VIDEO) James Rodriguez u rikthye në Bernabeu si një kundërshtar i ish-ekipit të tij por duke treguar resekt maksimal për gjithç
Kjo është arsyeja e tmerrshme pse nuk duhet të thani duart në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë
Pse disa persona nuk i zë asnjëherë gripi? E keni pyetur ndonjëherë veten pse disa persona nuk sëmuren kurrë me grip?nëse mendoni se është çështje imuniteti gabohe
Eli Fara rrëfen sakrificën e madhe për Marinën, publiku shpërthen në duartrokitje Këngëtarja e njohur Eli Fara sot ka qenë e ftuar në Kurthin e Piter Panit, ku fëmijët e kanë pyetur edhe për vajzën e sa
Ngriti një botë të tërë në këmbë për ta duartokitur, Iniesta flet pas fitores me Sevillan Barcelona ka fituar trofeun e 30 të Copa del Reyt dhe të katërtin radhazi mbrëmjen e djeshme teksa mposhtën 5-0 Sevillan
Nuk kishte asnjë tifoz në stadium, shikoni veprimin e çuditshëm të lojtarit (VIDEO) Stefan Blanaru shënoi dy gola gjatë ndeshjes Hermannstadt - Luceafarul Oradea që përfundoi me rezultatin 4-0. Por në
KPK e shkarkon nga detyra, prokurorja e Apelit u përgjigjet me duartrokitje Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokuroren e Apelit Shkodër, Besa Nikëhasani. Deri tani Ko
Si është të t'i fusë duart Presidenti? Monika Kryemadhi çudit me përgjigjen Kryetarja e LSI është vënë në siklet gjatë një interviste në "Zjarr Tv" ku është pyetur se si është të të fusë duart pre
Transformohet Enca, shikoni ndryshimin e befasishëm (FOTO LAJM) Ne e kemi parë në fotot dhe klipet që publikon, me paruke me ngjyra nga më të ndryshmet, dhe më në fund, këngëtarja vend
BDI e kompromentuar në duart e një funksionari të LSDM, ja kush e thotë Ish-ministri i financave, Xhevdet Hajredini në emisionin “ Pa teklif” në Almakos, ka paralajmëruar se në bisedimet e fsh
Donnarumma: E ardhmja ime është në duart e Raiolas Gianluigi Donnarumma thotë se nuk e di se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e tij, teksa spekulimet se ai do të largohet
Kundër çdo rregulli: Mos lani duart që t’i shpëtoni kancerit Ju mund t’ju duket një çmenduri, por studimet më të fundit kanë dalë në përfundimin se një lloj bakteri mjaft i përhapur
I zuri vendin, fati i Adriatik Llallës është në duart e Ina Ramës Pavarësisht se Adriatik Llalla, ish-kryeprokuror, u dorëheq nga sistemi i Drejtësisë duke shpëtuar kështu edhe nga Vetti
Shkencëtarët japin alarmin: Sa rrezikoni nga tharëset e duarve Pastrimi i duarve pas përdorimit të tualetit është një nga masat më bazike higjienike. Por, a e keni ditur se përdori
Perez e pranon: Ky lojtar e ka refuzuar Realin Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, pranon se ka tentuar te transferonte vite më parë Francesco Tottin, por t
I vdiq motra në duart e mjekut, zbardhet pse vlonjati i vuri flakën klinikës Lidhur me ngjarjen e mbrëmjes së djeshme ku një klimnikë gjinekologjike iu vu zjarri në qytetin e Vlorës, ka folur për v
Ronaldo nuk është i vetmi lojtar i duartrokitur në historinë e futbollit, kjo është lista Para Cristiano nuk është lojtari i vetëm në histori që është duartrokitur nga tifozët kundërshtarë. Goli i mrekullues
Reagimi i Zidane pas supergolit të Ronaldos, duart në kokë dhe sillet rotull (VIDEO) Ronaldo shënoi një nga golat më të bukur në karrierë për të mos thënë më të bukurin me gërshërën e bëtë para syve të Buf
Ronaldo u shpreh mirënjohje tifozëve të Juventusit për duartrokitjet (VIDEO) Cristiano Ronaldo u është mirënjohës fansave të Juventusit për duartrokitjet pas golit të jashtëzakonshëm me refoshat që
Shokuese, arsyeja e tmerrshme pse nuk duhet të thani duart në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë