999 rezultate për

dritan

Marsida Qatja në rrezik për jetën? Artan Hoxha: Dritani u vra për prishje pazaresh Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve e cila u bë "molla e sherrit" për ngjarjen në Kavajë është marrë nën hetim dhe rrezik
Fevziu: Pse nuk reagon policia? Dritani lëvizte lirshëm me armë! Dritan Haxholli ishte një person i rrezikshëm që lëvizte lirshëm në qytet i armatosur. Ky detaj ka sjellë një reagim
Po të ishte në burg do të ishte gjallë, pse ishte jashtë qelie natën e tragjedisë Dritan Haxholli (VIDEO) Gjykata e Kavajës e kishte vendosur në masë sigurie arrest me burg Dritan Haxhollin i cili u vra disa ditë më parë pas n
Marsida mohon lidhjen me Dritanin: Ai ka të dashur, e rrihte atë "Ajo më ka takuar dhe më tha: Ti më ke shpëtuar jetën. Unë kam goxha shoqëri, ajo që dhunoi Dritani ka qënë e pambrojtur
Marsida Qatja rrëfen detaje nga krimi brenda banesës së saj: Dritanit i ngeci arma! Marsida Qatja, 30-vjeçara që u bë “mollë sherri” e ngjarjes që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin, ku u vra Dritan Haxhol
Jeta e Marsidës/ Arsyet e ndarjes me burrin e parë dhe bashkëjetesa me Indritin para divorcit Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë ko
Zbulohen mesazhet, Marsida-Dritanit: Je i paparë! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë në Kavajë. Marsida Qatja dhe Dritan Haxholli, 41-vjeçari që mbeti
Jepet masa e sigurisë për vëllain e Bledar Toçit që vrau Dritan Haxhollin Gjykata e Kavajës la ne burg vellain e Bledar Tocit per shperndarje te lendeve narkotike. 27-vjeçari Bernard Toçi, u
Fjalët e fundit të Dritanit: Me ty kam punë pastaj, ti Bledar pse ma bën këtë? Në dosjen e prokurorisë, dalin të tjera detaje nga ngjarja e ndodhur disa dite me pare pas mesnate në shtëpinë e Marsida
E FUNDIT/ Dritan Haxholli u fut në kurth? Detaje të reja nga krimi në Kavajë Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Kavajë kunë banesën e një nëne të tre fëmijëve u vra një shtetas dhe
Marsida Qatja tregon telefonatën nga burgu me bashkëshortin: Më beson për çdo gjë Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila u konsiderua si ‘molla e sherrit’ në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Kavajë. Referu
Kushërira e viktimës nxjerr zbuluar Marsidën: Natë për natë shkonte tek shtëpia e Dritanit "Marsida të tregoj të vërtetën, ajo shkonte natë për natë tek shtëpia e Dritanit, ishin të dashuruar..." Kështu ka de
Zbardhet dëshmia e Marsidës: Dritani donte s*ks, jam përdoruese e drogës Ngjarja e ndodhur një ditë më parë në Kavajë në banesën e Marsida Qatjas, nënë e 3 fëmijëve, vazhdon të trondisë opinion
I zbuloi lidhjen e pasionit, Marsida ka një mesazh për të ëmën e viktimës: Nënë mos qofsh! Ngjarja në banesën e parukieres Marsida Qatja, ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagos një polic tronditi mbarë opinio
Çfarë nuk shkon me ngjarjen në Kavajë? "Molla e sherrit" jep dëshmi të ndryshme në pak kohë Ditën e sotme Prokuroria e Kavajës ka kërkuar ndalimin e Marsida Qatjas, në banesën e të cilës u vra një shtetas dhe u p
Flet nipi i viktimës: Të tre ata frekuentoheshin, erdhën te shtëpia e nënës së Dritanit Nipi i Dritan Hoxhollit të vrarë dje në mëngjes në shtëpinë e Marsida Qatjës nga plumbat e dala nga pistoleta e policit
Detaji që shmangu masakrën në Kavajë Ngjarja e djeshme me një të vrarë dhe një të plagosur në Kavajë mund të kishte përfunduar me të tjerë viktima. Tashmë
Flet kunata e viktimës në Kavajë: Lajmin e morëm vesh në media Kunata e Dritan Haxhollit ka rrëfyer mënyrën se si e mësuan lajmin për vdekjen e tij. Kunata shprehet se Dritan Haxh
Tregon Marsida: Çfarë folën Dritani dhe Bledari para se të plaste arma (VIDEO) Ngjarja e rëndë që tronditi ditën e djeshme qytetin e Kavajës, është zbardhur pak nga pak. Në shtëpinë e Marsida Qatj
Zbulohet detaji i rëndë, ngjarja në Kavajë mund të ishte kthyer në tragjedi Qyteti i kavajës u trondit mëngjesin e djeshëm nga një ngjarje e rëndë nga ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli dhe i plagos