999 rezultate për

drin

Gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit të mbytur në lumin Drin Gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit të mbytur në lumin Drin. 54-vjeçarit Agim Zeqja është gjetur rreth 300 met
Noizy-n apo Ledrin? Këngëtarja tregon se me kë do e kalonte natën Ledri Vula është një ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe këtë e tregojnë fare mirë shifrat si në rrjetet sociale ashtu
Dikur plasi sherri, por ç'thotë sot Skivi për Ledrin (VIDEO) Dikur dy reperat, Ledri Vula dhe Skivi, kanë qenë të pandarë nga njëri-tjetri. Ata ishin pjesë e grupit të famshëm Skill
Gjendet një person i mbytur në lumin Drin Një person është gjetur i mbytur në ujërat e lumit Drin në afërsi të fshatit Ishull të Lezhës. Sipas informacioneve p
Dikush po lan hesapet me bandën e "Il Padrinos", detaje nga atentati i fundit në Vlorë Mikel Mehmeti, i plagosuri në atentatin e ndodhur mbrëmjen e së hënës në qytetin e Vlorës, rezulton person i afërt me të
"Të ketë X6, shtëpi dhe fabrika", kërkesat e Ritës për dhëndrin Roza dhe Rita Lati ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko kush luan" ku gjatë emisionit nuk munguan batutat nga akt
Kërkonte favore seksuale studenteve, si u detyrua të jepte dorëheqjen "Il Padrino" (VIDEO) Një studente ka treguar në studion e emisionit ‘Opinion” mënyrën se si arritën të detyrojnë pedagogun e Arkitekturës, Th
Kush është "Il Padrino" shqiptar që furnizonte Europën me kokainë (FOTO LAJM) Sipër një makine ose në pushime, me një iguanë në shpatull dhe puro në dorë. Në Facebook tregon “jetë të mirë”. Ismai
Telefoni zbardh lëvizjet e "Il padrinos" së Vlorës pak para ekzekutimit mafioz në Durrës Veprimet hetimore të kryera gjatë kësaj kohe nga policia dhe prokuroria e Durrësit për vrasjen e Edison Harizaj dhe shok
Paguhet 100 mijë euro në javë, mesfushori i Chelseat lihet në harresë Danny Drinkwater nuk ka bërë asnjë paraqitje që prej marsit. Sarri ia ka bërë të qartë ish-futbollistit të Leicester Cit
Drini Zeqo postoi foto me Dua Lipën, por fansat kapën këtë detaj (FOTO LAJM) Dua Lipa padyshim është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjithë botën. Ditën e djeshme shumë të famsh
"Kam një parandjenjë të keqe", çfarë i tha Il Padrino mikut të tij para se të ekzekutohej Viktimat e atentatit në Durrës para se të vriteshin darkuan me disa shokë në një lokal në periferi të Tiranës. Edhe auto
500 pjesëmarrës dhe asnjë makinë në lëvizje, çfarë ndodhi në varrimin e "Il Padrinos" së Vlorës Ndërsa e gjithë vëmendja dje ishte përqendruar në Bularat ku po mbahej ceremonia mortore e ekstremistit grek, Kostandino
Blindohet Vlora, përcillet në banesën e fundit "IL Padrino" Ditën e sotme është përcjellë në banesën e fundit, "Bosi" i Vlorës, Edison Harizaj i cili u vra orët e para të mëngjesi
Nuk dilte kurrë në publik, kush është "Edison faqedjeguri", "padrinoja" që u ekzekutua mbrëmë Ishte tmerrësisht i kujdesshëm, nuk ekspozohej dhe gjithmonë mbante njerëz të armatosur me vete. “Il Padrino” apo “
Plas mes reperave shqiptarë, Ledri Vula ofendohet rëndë nga ish-shoku Reperi shqiptar ofendon rëndë Ledri: Unë s’po shoh Vulë, unë po shoh k*rvë dhe… Repi është një fushë muzikore ku konk
Valdrin Sahiti feston ditëlindjen, gruaja i kërkon falje (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti po feston sot ditëlindjen e tij të 32-të. Ai është dizajneri më i kërkuar i vendit, por përveç biznesi
Policia arreston aktivistin e Vetëvendosjes Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se është arrestuar nga Policia e Kosovës aktivisti i tyre, Valdrin Ahmeti. Thotë se
E reja braktis burrin e zhduket pa gjurmë: Ia plotësoja të gjitha! Rreth 29 ditë pas zhdukjes pa gjurmë të vajzës së tij, Izaura Sinaj nga Delvina, babai i saj, Ilir Begaj kërkon ndihmë p
Qëlloi dhëndrin me sëpatë pasi i la gocën, lihet në burg korçari Gjykata e Korçës ka caktuar sot masën e sigurisë 30 ditë burg për 54-vjeçarin Nizami Bezatin. Bezati u arrestua pasi