999 rezultate për

drejtuesit

Bayern përgatit revolucionin, largohen pesë lojtarë Drejtuesit e Bayern Munchen paralajmëruan se do të kryenin një merkato si kurrë më parë në verën e kaluar, por mesa duke
Drejtuesit e Interit preferojnë një takim të dytë me Tottenham për trasferimin e Eriksen Interi është i gatshëm të transferoj një sulmues të ri, e fokusi i tyre është Christian Eriksen. Sipas Corriere Dello
Coutinho si James nuk e bind Bayernin, bavarezët ia lë në derë brazilianin Barçës E ardhmja e Philippe Coutinhos nuk do të jetë te Bayern Munich. I transferuar gjatë verës së kaluar në formë huazimi te
Bënte manovra të rrezikshme në rrugë, policia jep të tjera detaje për shoferin që nuk njeh limite (VIDEO) Policia e Tiranës ka dhënë sot të tjera detaje për të riun i cili nuk ngurroi të bënte "drif" para komisariatit mbazdite
Nuk e gjeti veten te Interi, për Lazaron interesohet klubi nga Premier League Ishte një nga futbollistët e parë që u afrua që kur në pankinën e Interit u ul Antonio Conte, por austriaku Valentino La
Roma synon yllin e Torinos si zëvëndësues të Zaniolos Dëmtimi i sulmuesit, Nicolo Zaniolo ka bërë që drejtuesit e Romës të futen në merkato për të gjetur një zëvendësues të l
Dështoi shkëmbimi, Roma padi gjyqësore Interit Kur gjithçka dukej e kryer, shkëmbimi mes Leonardo Spinazzolas dhe Mateo Politanos dështojë. Roma dhe Interi nuk e pritë
Emre Can kërkon takim me drejtuesit e Juventus Emre Can ka kërkuar një takim me bordin drejtues të skuadrës. Can nuk ka pasur kohën më të mirë të mundshme me Juvent
Drejtuesit e Interit në Londër, synojnë të mbyllin marrëveshjen me Eriksen Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, raportohet se ka fluturuar sot (e mërkurë) në Londër, në mënyrë që të siguroj
Përplasen dy automjete në Elbasan, ka të lënduar Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të qytetit të Elbasanit ku dy automjete tip “Benz” dhe një “Reno” jan
Shahini tregon kur do të zgjidhen drejtuesit e universiteteve Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka njoftuar se më datën 8 maj do të zhvillohen zgjedhjet për drejt
Drejtuesit e Barcelonës takohen për të vendosur fatin e Valverdes Drejtuesit e Barcelonës janë në takim për të vendosur fatin e trajnerit Ernesto Valverde. “Mundo Deportivo” raporton
Pasi siguroi shërbimet e Ibrahimovic, Milani synon mbrojtësin e Atalantës Pasi siguroi Ibrahimovicin për repartin e sulmit, Milani vazhdon punën për të përforcuar edhe repartin e mbrojtjes. D
Nuk mungojnë ofertat, por Napoli i ofron rinovimin dyshes Mertens-Callejon Drejtuesit e Napolit po punojnë për të rinovuar kontratën me Mertens dhe Callejon, dy lojtarë të konisderuar tepër të rë
Shkarkimet në Komisariatin e Librazhdit, kush janë drejtuesit e rinj Bukurosh Teqja është komanduar shefi i Komisariatt të Librazhdit, pas pezullimit nga kjo detyrë të Bedri Hasanaj. Ky
Lazim Destani: Po realizohet ëndrra e diasporës shqiptare Këshilli koordinues i diasporës shqiptare u mblodh në Tiranë ku u takuan edhe me personalitete të politikës, ata zgjodhë
Guardiola zëvendësuesi i Tuchel te PSG-ja Paris Saint-Germain kërkon të bëjë një tjetër ndryshim në shtabin teknik të skuadrës. Drejtuesit e klubit parisien e
Tadibo pranon kalimin te Milani, kuqezinjtë nisin negociatat me Barcelonën Dëmtimi i mbrojtësit brazilian Leo Duarte ka bërë që drejtuesit e Milanit të hidhen në merkato për të afruar një qendërm
Në Angli e bëjnë të sigurtë, ky pritet të jetë trajneri i ri i Arsenalit Prej kohësh Arsenali është në kërkim të një trajneri, për t’i besuar vendin e të larguarit Unai Emeri. Shumë emra
Drejtuesit e Arsenalit takohen me krahun e djathtë të Guardiolës në mes të natës Arsenali po vazhdon me krizë të rezultateve dhe mbrëmë është mposhtur nga Manchester City me rezultat 0-3. Shkarkimi