999 rezultate për

drejtuesi

Po "fluturonte" nga shpejtësia, makina i shmanget një personi e i bie shtyllës Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Berat. Burimet bëjnë me dije se mjeti tip audi 80me targa AA 135 BZ ka që
SPAK zgjedh sot drejtuesin e BKH-së, kush është kandidatja favorite SPAK do të mblidhet ditën e sotme në orën 14:00 për të zgjedhur drejtuesin e BKH. Janë katër kandidatë, nga të cilët vet
Makina aksidentohet pas aksionit me policinë: Plagosen 4 persona Një aksident ka ndodhur pranë Pogradecit pasi një makinë nuk i është bindur urdhrit të pòlicisë për të ndaluar. Gjatë nd
Çfarë po ndodh te Juve? CR7 ndihet i tradhtuar nga drejtuesit bardhezi dhe mendon largimin Cristiano Ronaldo ndihet i tradhtuar te Juventusi, të paktën sipas asaj që raportojnë nga Spanja. “Don Balon” shkruan
Emër surprizë, trajneri i njohur francez bëhet gati të drejtojë Barcelonën Barcelona gjatë gjithë këtij sezoni ka zier brenda ambienteve të saj dhe futbollistët e kanë patur të pamundur të japin
Zbardhet axhenda e Lulzim Bashës në Kosovë, kë do takojë në vizitën dy ditore Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pranuar ftesën e kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti për një vizitë
"Benzi" aksidenton për vdekje 60 vjeçarin në Lushnje Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Rrogozhinë-Lushnje. Viktima është i
Aksident i trefishtë, plagosen drejtuesit e mjeteve Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Kamzë ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 2 drejtues.
Makina përplas motorin, plagoset rëndë një person Një aksident ka ndodhur rreth orës 18:00 në hyrje të qytetit të Fushë-Krujës në rrugën nacionale Fushë-Krujë-Durrës.
Milani me hapa konkret për Rashicën, "kuqezinjtë" kontaktojnë me Altin Lalën Milot Rashica do të largohet nga Werder Bremen në merkaton e verës. Për sulmuesin kosovar janë interesuar ekipe të sh
Barcelona e dorëzuar, PSG përgatitet për rinovim të kontratës me Neymar PSG ka nisur nga puna dhe do të vendosë për të ardhmen e Neymarit. Brazilianit i skadon kontrata në vitin 2022 dhe dr
Përplasen dy automjete në Peshkopi, niset me urgjencë në spital shoferi (FOTO LAJM) Një motoçikletë dhe një makinë janë përplasur me njëra tjetrën mesditën e sotme në aksin Peshkopi-Maqellarë. Ngjarja
Fuoristrada merr para motorin, plagoset rëndë një person Një person është aksidentuar rëndë dhe është shtruar në spital ditën e sotme. Aksidenti ka ndodhur në superstradën Le
Interi i papërmbajtshëm në merkato, pas Hakimit avancon bisedat me Tonalin Pas dështimit në Kupën e Italisë dhe daljes nga gara për titullin kampion, drejtuesit e Interit janë hedhur në merkato p
Taulant Xhaka drejt gjigandit turk Taulant Xhaka ka gjasa që këtë verë të ndryshojë ekip. Mesfushori i kombëtares shqiptare pëlqehet shumë nga drejtuesit e
Mjeku dhe gruaja e tij në Krujë refuzojnë karantinën, drejtuesit e spitalit letër policisë Ardjan Mate, mjek i spitalit “Stefan Gjoni”, në Kruje, dhe bashkëshortja e tij, laborante ne Njesine Vendore te Shendeti
Aksident në Fier, dërgohet me urgjencë në spital 23 vjeçari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fier, ku si pasojë një 23-vjeçar ka mbetur i plagosur. Sipas policisë aksiden
Makina përplas motorin, përfundon në spital një person Një aksident raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e së dielës në Vlorë. Mësohet se në zonën e skelës në Vlorë, një autom
Tiranasit i kapen një "thes" me euro në portin e Durrësit Rreth 2.6 milionë euro, janë zbuluar dhe sekuestruar ditën e sotme në portin e Durrësit. Paratë që u gjetën në një mj
Barcelona "ndan mendjen" për të ardhmen e Dembele Klubi i Barcelonës ka marrë vendim përfundimtar në lidhje me të ardhmen e sulmuesit, Ousmane Dembele. Sipas asaj që r