999 rezultate për

drejtohej

Ja kush është avokati që debatoi me policin pse i hoqi patentën (VIDEO) Qytetari që debatoi me policin, për tejkalim shpejtësi dhe heqje patente është avokati i njohur Genc Gjokutaj. Pamjet ja
Përmbyset makina, humb jetën 17 vjeçari në segmentin Rrëshen-Milot Një aksident i rëndë është shënuar në segmentin rrugor Rrëshen-Milot, ku ka humbur jetën një 17 vjeçar. Në aksident janë
49 vjeçarja përplas për vdekje të moshuarin me motoçikletë Një i moshuar ka humbur jetën sot në një aksident, pasi është përplasur nga një mjet që drejtohej nga një grua 49 vjeçar
Françeska Jaçe e "Big Brother" përfundon në burg Dënim me burg ka qënë masa e caktuar për ish konkurenten e "Big Brother", Françeska Jaçe. Gjykata ka vendosur që ta dëno
Nishani: Letra e Brahos i drejtohej Kryeministrit Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, konfirmoi ekzistencën e letrës së dërguar nga kryetari i Komisionit të Sigurisë,
Përplasen 2 makina në Lezhë, 5 të plagosur Përplasja e dy mjetëve në dalje të qytetit të Lezhës u shoqërua me plagosjen e 5 personave dy prej të cileve fëmijë.
Zbulohet grupi kriminal i vrasësve me pagesë, drejtohej nga Tafili Policia e Shtetit ka zbardhur detajet e grupit të strukturuar kriminal, kryesuar nga Admir Tafili, përgjegjës për një së
Afganistan, mbyllet burgu që drejtohej nga SHBA Shtetet e Bashkuara kanë njoftuar se e kanë mbyllur burgun "Bagram" në Afganistan dhe se nuk kanë më përgjegjësi për të
Vdes 3 vjeçari pasi shtypet me kamion nga një i afërm Një fëmijë 3 vjeçar ka humbur jetën në oborrin e shtëpisë së tij pasi nga pakujdesia është shtypur nga një kamion që po
Reçica: Lufta drejtohej nga Shtabi i Përgjithshëm i UÇK-së Deputeti i PDK-së, Ilmi Reçica, është shprehur sot se në Kosovë ka pasur vetëm një komandë ushtarake e cila është udhëhe
Porti i Durrësit, bllokohen 10 kg lëndë narkotike Policia kufitare e portit të Durrësit bëri të mundur sot zbulimin dhe sekuestrimin e 10 kilogramëve lëndë narkotike të l
Kapet me kokainë, arrestohet 45-vjeçari Policia e Kakavijës sekuestroi sot 1 kg kokainë të pastër ndërsa prangosi poseduesin e drogës. Droga është gjetur gjatë
E përplas makina, ndërron jetë 60-vjecari Një 60-vjecar është aksidentuar për vdekje mengjesin e sotëm në lagjen numër 2 të Kukësit. Sipas policisë i plagosuri Nu
Një tjetër incident me eskortën e Berishës Eskorta e kryeministrit Berisha është "alarmuar" sërish dje pasi një makinë “Audi”, me targa të huaja është futur me esk
Ndodh edhe kështu, faull nga arbitri (VIDEO) Futbolli dhuron çdo ditë e më shumnë skena emocionuese dhe gazmore. Rasti më i fundit ka ndodhur në miqësore e djeshme m
Rrëzohet helikopteri, dy të vdekur në Londër (FOTO-VIDEO) Dy persona kanë mbetur të vdekur ndërsa dy të tjerë janë plagosur pasi një helikopter është rrëzuar në orët e para të më
Përplaset nga makina, vdes këmbësori Një person ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti automobilistik në qytetin e Durrësit. Ngjarja e rëndë është regji
Aksidentohen dy mjete, vdes 30-vjeçarja Një 30-vjeçare ka humbur jetën mbrëmë në Gjirokastër nga një aksident automobilistik. Pranë vendit të quajtur "Uji i fto
Shqipëria në zi për viktimat Sot në të gjitha institucionet, shtetërore dhe publike, në Shqipëri do të ulet flamuri kombëtar në gjysmështizë në respe
Përgjigjet Berisha, ja e vërteta për djalin tim Kryeministri Sali Berisha në intervistën e dhënë për emisionin "Opinion" në Tv Klan, deklaroi se materialet e publikuara