999 rezultate për

draxler

"Bild": Draxler është i Juves, të hënën takimi final Detaje të reja në lidhje me transferimin e Julian Draxler te Juventusi. Sipas medias më të njohur në Gjermani "Bild", ba
Draxler është i Juves, arrihet akordi final Julian Draxler mund të quhet një futbollist i Juventusit. Bardhezinjtë kanë arritur një marrëveshje me mesfushorin dhe m
"Draxler është si Zidane te Juvja" Pasi kanë gjetur akordin me Draxler për një kontratë 5-vjeçare me 4 milionë euro në sezon, Juventusi të hënën do të zhvi
Draxler apo Goetze? Lind ideja Shnajder Juventusi ësh të zyrtarisht në kërkim të një fantzisti pas largimit të Arturo Vidal. Bardhezinjtë në ditët e fundit kanë
Draxler i thotë "po" Juves, gati akordi me Schalken Julian Draxler i ka thënë po Juventusit. Mesfushori i talentuar i Schalke 24 ka dhënë miratimin e tij për transferimin n
Schalke fiton dhe kërcënon Borussian (VIDEO) Schalke 04 hapi me fitoren përballë Eintracht Frankfurt siparin e javes se 30 të Bundesligës. Një sukses në shifrat 2-0
Bayern do Draxler, nxehet Schalke Pas dy sezonesh në të cilat Bayern Munchen arriti të merrte nga rivalët e Borussia Dortmund dy prej futbollistëve të tyr
Zyrtare, Arsenali huazon Kallstrom Është konfirmuar huazimi i mesfushorit të Spartak Moskës, Kim Kallstrom, te Arsenali deri në fund të sezonit. Klubi a
Wenger vjen dikush, por jo Draxler Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se skuadra e tij nuk do ta transferojë mesfushorin Schalkes, Julian Draxl
Arsenali tre emra për të blerë një (FOTO-LAJM) Momentet e fundit të merkatos së dimrit, nuk do të ishin interesante nëse Arsenal nuk transferon një lojtar. Topçinjt
Premier League: Top 10 lëvizjet më të bujshme që priten (FOTO LAJM) Duhen edhe 5 ditë që të mbyllet merkatoja e dimrit dhe klubet e Premier League-s po mundohen të bëjnë goditjet e tyre të
Arsenal, 40 milionë € për Draxler Menaxheri i përgjithshëm i Schalke 04, Hërst Heldt e ka bërë të qartë se Julian Draxler nuk do të largohet nga klubi gje
Arsenal, 37 milionë £ për "Van Persie-n e Ri" Julian Draxler pritet të jetë goditja e Arsenal në merkaton e janarit. Lajmi vjen nga tabloidi britanik "Daily Mail", i
Angli-Gjermani, formacionet e mundshme Mitiku "Wembley" pret sot në mbrëmje një prej klasikeve tlë futbollit europian dhe jo vetëm, Angli-Gjermani. Edhe pse nj
Julian Draxler, ëndrra e Interit të Thohir (VIDEO) Është një prej talenteve më të mëdhenj të futbollit botëror dhe pas gjurmëve të tij janë vënë klubet më të mira të Europ
Julian Draxler shënjestra e Mourinhos Talenti gjerman Julian Draxler është shenjestra e radhës e Jose Mourinhos. Sipas mediave gjermane Mourinho ka kontaktua
Draxler: Ëndërr të luaj për Realin Julian Draxler është një prej objektivave të merkatos së Inter për sezonin e ardhshëm por e ardhmja e talentit gjerman m
Draxler: Më nderon interesimi i Inter Julian Draxler është një nga talentet më të fundit gjerman që po shkëlqen te Schalke 04 dhe që ka tërhequr vëmendjen e s
Europë, formacioni i të dëmtuarve (FOTO LAJM) Vetëm 8 minuta në fushë dhe sërish dëmtim për Ezequiel Lavezzin. Por argjentinasi i PSG nuk duhet të mërzitet pasi është
Draxler: Krenar për interesin e Inter por jam i Schalke 04 Inter mban në vëzhgim talentin 18-vjeçar të Schalke 04, Julien Draxler. Mesfushori i avancuar i gjermanëve ka qënë një p