999 rezultate për

draxler

Inter fillon të përfitojë nga blerja e Neymarit, zbulojeni skemën zikaltër Interi po kërkon të nënshkruajë me Julian Draxler, sipas raportimeve të Corriere dello Sport. Gjermani ishte lojtari
Draxler tregon rrugën se si mund ta kalojnë Barçën Ylli i Paris Saint-Germain, Julian Draxler nuk ka aspak frikë nga një përmbysje e çmendur e Barcelonës, por kërkon nga s
PSG – Barcelona/ Formacionet zyrtare Ethet e Ligës së Kampionëve rikthehen me ndeshjen PSG – Barcelonë. Në ‘Parkun e Princave’, skuadra kampione e Francës
Draxler: Ozil duhet të transferohet te kjo skuadër Anësori gjerman, Julian Draxler, ka kërkuar nga ylli i Arsenalit, Mesut Ozil, që të largohet nga Premierliga dhe t’i bas
Pse Arsenali hoqi dorë nga Draxler? Që kur u largua Zlatan Ibrahimovic, PSG-ja është treguar tjetër skuadër, pasi po vërejnë mungesën e suedezit. Miliard
Zyratare/ Julian Draxler është futbollist Tashmë nuk ka më dilema. Julian Draxler është futbollisti më i ri i skuadrës së PSG-së. Futbollisti i talentuar gjerman
Kohë të vështira për Draxler, përjashtohet nga Volfsburgu Një ndër talentet më të mëdhenj të futbollit gjerman, Julian Draxler po kalon momentin më të vështirë të karrierës së ti
Gjermania vazhdon serinë e fitoreve (VIDEO) Kombëtarja e Gjermanisë ka shënuar fitoren e radhës në kualifikimet për Kupën e Botës, pasi ka mundur Irlandën e Veriut
“Çmendet” PSG, ja kush futbollist do marrë 75 milionë euro Paris Saint Germain janë në kërkim të një zëvendësuesi të Zlatan Ibrahimovicit. Kampionët e Francës janë gati të ofrojnë
Draxler i dërgon mesazh Juves: Dua të largohem Julian Draxler është penduar për vendimin që preferoi të transferohej te Wolfsburg dhe jo te Juventusi. Tashmë duket se
Gjermani 3:0 Sllovaki, ja lojtari i ndeshjes nga UEFA Kombëtarja e Gjermanisë ka fituar ndeshjen e 1\8-tës së finales ndaj Sllovakisë me rezultat të thellë 3:0. Ishte mbro
Kroos: Reali duhet të ketë kujdes nga ky lojtar Toni Kroos mendon se rreziku më i madh për Real Madridin do të jetë Julian Draxler. Reali do të luaj ndeshjen e sezonit
Sonte priten dy biletat e para për në çerekfinale e Champions League Sonte në mbrëmje rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve. Ndeshjet e kthimit të raundit të 1/16-ve pritet të nxjerrin
JUVE/ Morata gati për Chievon, ja e vërteta e Draxler Alvaro Morata do të jetë në dispozicion të Allegrit për ndeshjen e radhës që do të luajë Juventusit ndaj Chievos. Sulmue
Draxler tregon prapaskenat: Ja pse nuk zgjodha Juventusin Pasi është zyrtarizuar si blerja më e fundit e Volfsburgut, ish-mesfushori i Shalkes, Draxler, ka dalë para mediave duke
Bomba nga Gjermania, arrihet akordi me Draxler Juventusi e ka kërkuar gjatë gjithë verës, por në fund bardhezinjtë janë mposhtur nga Volfsburgu. Klubi gjerman është sh
Juve merkato, rihapet pista Draxler por ... (FOTO LAJM) Sot mund të jetë një ditë e rëndësishme për të ardhmen e Julian Draxler. Bardhezinjtë do të rinisin me kontakte të tjera
Schalke pranon ofertën e Juves, por gati edhe plani B dhe C (FOTO LAJM) Zhvilli me të reja në shtëpinë e Juventusit për Julian Draxler, por jo vetëm. Pas mbylljes së "portave" nga Sammer për G
Pas Draxler dhe Gotze një tjetër "gjerman" për Juventusin Fabella me numrin 10 pëfundoi në shpinën e Paul Pogba. Një sinjal i fortë ky edhe për merkaton e Juventusit.: francezi n
Draxler te Juventusi, ja përgjigja e Schalkes Juventusi dhe Draksleri ishin shumë pranë, por duket se transferimi i mesfushorit gjerman do të jetë i pamundur. Bard