999 rezultate për

douglas

Pothuajse zyrtare, Douglas Costa nuk do të kthehet tek Bayern Gjatë takimit të aksionarëve të Bayern Munich, mësohet të ketë thënë presidenti, Karl-Heinz Rummenigge, se Juventusi do
Juventus kalon në avantazh (VIDEO) Jventusi ka kaluar në avantazh përballë Spalit që në minutën e 14'. Autori i golit është Bernardeschi që merr një to
Mandzukic i jep golin e avantazhit Juventusit (VIDEO) Juventus kalon në avantazh kundër Sportingut në "Allianz Stadium". Golin e avantazhit e ka shënuar kroati Mandzukic
Douglas Costa është lluksi i Juventusit në pankinë Douglas Costa ka tetë paraqitje në 10 takime, nga ku vetëm katër prej tyre si titullar. Ky është bilanci i sulmuesit bra
Uli Hoeness shprehet i lumtur për largimin e Douglas Costas: Nuk më pëlqeu kurrë Bayern Munich shiti këtë verë Douglas Costa tek Juventus pasi e patëpanevojshëm për ekipin. Presidenti Uli Hoeness ës
Douglas Costa optimist për Juventusin e ri në Ligën e Kampionëve Blerja më e madhe e Juventusit mbërriti në Itali me dëshirën për të rinisur fuqishëm, pas një sezoni pa shkëlqim te Baye
Juventus ka një lajm fantastik për tifozët Juventus është shumë pranë transferimit të dy futbollistëve, Douglas Costa nga Bayern Munich dhe Federico Bernardeschi n
Saga Juventus - Douglas Costa merr fund... Juventus ka mbyllur me sukses negociatat me Bayernin e Munichut për mesfushorin brazilian Douglas Costa. Bayern dhe J
Tjetër transfertë goditëse, Juventus firmos me Douglas Costa Juventus në sezonin e ardhshëm do të ketë në skuadrën esaj edhe Douglas Costan. Mësohet se drejtuesit e “Zonjës së
Juventus avancon per Douglas Costa, Inter dorëhiqet Juventus garon vetëm me kohën për Douglas Costa. Zonja e vjetër dëshiron shërbimet e brazilianit dhe ka ofruar 35 mil
Juve kërkon me ngulm Douglas Costën, por "fut hundët" dhe Barça Juventus është me objektiva të qarta për merkaton e verës, teksa kërkon që të afrojë një mesfushor me tipare sulmuese. O
Douglas Costa si vajza e bukur e fshatit, e duan të gjithë Douglas Costa mund të lërë Bayernin e Mynihut këtë vit, sapo është përhapur lajmi interes kundrejt tij kanë kushtu
PSG futet në garë për yllin e Bayernit Paris Saint Germanin është skuadra e radhës që futet në garë për të rrëmbyer Douglas Costën. Merkato e dobët e zhvilluar
Douglas Costa turpëron keq në stërvitje Ancelottin (VIDEO) Bayerni u eliminua mes polemikash të shumta në Ligën e Kampionëve, por kjo nuk ka ndikuar aspak te lojtarët dhe trajneri
Ancelotti me dhimbje koke, Douglas Costa mund të mbyllë sezonin Douglas Costa rrezikon që ta mbyllë para kohe sezonin. Sipas mediave gjermane, dëmtimi në gju i pësuar nga braziliani i
Douglas Costa s'është i lumtur te Bayerni, gati transferimi në Seria A Juventus po mendon për një goditje të bujshme në merkato. Objektivi i radhës është Douglas Costa, pasi mesfushori brazil
Bayerni në çerekfinale (VIDEO) Skuadra e Bayern Munichut ka marshuar përpara në DFB Pokal, pasi ka mposhtur Wolfsburgun me rezultat minimal 1:0. Gol
Douglas Costa trondit Bayernin kërkon të largohet Douglas Costa befason Bayern Munich pasi deklaron se nuk është i lumtur ne “Allianz Arena” dhe mendon largimin në fund t
Ishte vendimtar në fundjavë, Ancelotti përgatit "surprizën" për Costën Të mërkurën do të luhet ndeshja ndaj Lajpcigut dhe u duk se yjet e Bajernit e kishin mendjen tek ajo. Bavarezët harruan
Bayerni i falet një super goli të Douglas Costës (VIDEO) Bayerni i Mynihut rimerr vendin e parë në renditjen e Bundesligës. Formacioni i Ancelotti fitoi me shumë vështirë në tra