999 rezultate për

douglas

Pështyu kundërshtarin, Douglas Costa kërkon falje Douglas Costa ka kërkuar falje publikisht tifozëve të Juventusit dhe bashkëlojtarëve të tij, pasi u përjashtua nga loja
Sjellje antisportive, shikoni gjestin e turpshëm të Douglas Costas (VIDEO) Juventus arriti të merrte një fitore të rëndësishme sot kundër Sassuolos në "Allianz Stadium". Të dy golat i shënoi
"Ronaldo nuk është ambientuar ende por rëndësi ka tre pikëshi" Juventus mbrëmjen e djeshme arriti të marrë fitoren e tretë në Serie A, këtë radhë kundër Parmas. Por një shqetësim
Brazili merr një super lajm para sfidës me Belgjikën Anësori Douglas Costa tashmë është kthyer në stërvitje të plotë dhe mund të luaj për Brazilin në Botëror. Pjesëmarrja
Tifozi bën 3 000 km për të parë ndeshjen, por harron biletën në shtëpi Tifozët janë gati të bëjnë gjithçka për të ndjekur skuadrën e tyre në këtë Botëror. Këtë e di mirë një anglez, i cil
Manchester City me ofert bombastike për sulmuesin e Juventusit Sipas “Sport Mediaset”, Manchester City është i gatshëm të ofrojë 100 milionë euro për sulmuesin e Juventusit, Douglas C
Zyrtare: Juventus transferon Douglas Costan Juventusi ka aktivizuar klauzolën 40 milionë euroshe për anësorin sulmues të Bayern Munich dhe tani është lojtar i tyre.
Juventusi merr vendim përfundimtar për Douglas Costa Juventusi e ka ndarë mendjen rreth të ardhmes së anësorit brazilian, Douglas Costa. Siç raporton Claciomercato, Juven
Dëmtohet anësori brazilian, Douglas Costa Anësori i Juventusit Douglas Costa ka lënduar ijët, por mjekët kanë thënë se nuk ka rrezik që ta humbas Botërorin. Në
Juventus kalon në avntazh ndaj Interit (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi brazilian, D
Juventusi shënon edhe golin e katërt ndaj Beneventos (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e kaërt ndaj Beneventos në "Stadio Ciro Vigorito". Ai që ka realizuar është brazilian
Isco turpëron Douglas Costan me këtë super driblim (VIDEO) Reali e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Juventusit në "Allianz Stadium". Por, talenti spanjoll Isco ka d
Një bishë tek Juventus, Douglas Costa tërheq vëmendjen e Mourinhos Douglas Costa ka bërë një përshtypje të mirë tek Juventus, duke kontribuar me tre gola dhe shtatë asistime në 35 ndeshje
Penalltia që nuk u dha për Juventusin (VIDEO) Ndeshja mes Tottenhamit dhe Juventusit po zhvillohet në "Wembley Stadium". Në minutën e 17'-të futbollistët e Juvent
Dy javë pas masakrës, hapet shkolla në Florida Shkolla e mesme në Florida ku mbetën të vrarë 17 persona nga një ish-student i asaj shkolle, është rihapur sot. Nxënë
Rrëfehet futbollisti brazilian: Morëm urdhër të humbisnim Për tifozët kundërshtarë në futbollin italian, Juventusi është një skuadër që nuk do të pastrohet asnjëherë nga njolla e
Douglas Costa në dyshim për ndeshjen kundër Fiorentinës Anësori i Juventusit, Douglas Costa, është në dyshim ndaj Fiorentinës, pasi në stërvitjen e sotme ka marr pjesë vetëm pë
Rrëfehet Douglas Costa: Jemi në garë për të fituar të gjithë trofetë Transferimi nga Bajern Munich, Juventusi dhe gara për titull: Duglas Kosta është rrëfyer në një intervistë të gjatë për
Juventus fiton minimalisht ndaj Genoas (VIDEO) Juventus ka shënuar fitore minimale ndaj Genoas 1-0 në "Allianz Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të të Se
Douglas Costa tregon respekt për Romën: Harrojeni ndeshjen me Torinon Douglas Costa para super sfidës me Romën është bi bindur se kryequtetasit vazhdojnë të mbeten një ekip i fortë pavarësis