999 rezultate për

donnarumma

Raiola insiston për largimin e Donnarummas, ia sugjeron Realit dhe PSG-së Sipas mediumit anglez The Sun, Raiola ia ka ofruar klientin e tij gjigantin spanjoll, Real Madrid dhe atij francez, Pari
Ajo që pritej ndodh, Reali i drejtohet Milanit meofertë për Donnarumman Gianluigi Donnarummado të ndikohet shumë nga fakti që ekipi i tij nuk merr pjesë në Champions League. "Calciomercato.
Raiola nuk ndalet, ia ofron sërish Donnarumman PSG-së Agjenti i Giggi Donnarummas, Mino Raiola nuk e ndalon së tentuari fiksimin e tij. Sërisht agjenti me emër ia ka ofru
Donnarumma: E ardhmja ime është në duart e Raiolas Gianluigi Donnarumma thotë se nuk e di se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e tij, teksa spekulimet se ai do të largohet
Maldini tradhëton Donnarumman: Alisson portieri më i mirë në Itali Lazio dhe Roma do të takohen për javën e 32 të Seria A dhe do të diskutojnë më shumë se një 3 pikësh.Për këtë derbi dhe
Donnarumma nesër bën historinë, Buffoni as që iu afrua këtij rekordi Gigio Donnarumma do të futet në histori ndeshja e nesërme, kundër Napolit. 19-vjeçar e 1 muaj e 20 ditë, gardiani do
Derbi Milan - Inter vendos dhe të ardhmen e Donnarummas Ky mund të jetë sezoni i fundit për Gianluigi Donnarumma tek AC Milan. Sipas raportimeve të “Tuttosport”, Donnarumma
Kluivert mposht Donnarumman, fiton trofeun si talenti më i mirë Justin Kluivert ka fituar çmimin “NxGn 2018”, për adoleshentin më të talentuar të vitit, duke e mposhtur fituesin e viti
Italia ndryshon çdo gjë kundë Anglisë Gianluigi Donnarumma, Leonardo Spinazzola, Lorenzo Pellegrini dhe Andrea Belotti mund të startojnë si titullarë në ndesh
Milan dhe PSG mund të shkënbejnë lojtarët e tyre Milan shpreson të nënshkruajë me sulmuesin e Paris Saint-Germain Edinson Cavani nëse Gianluigi Donnarumma do të shkojë t
As De Gea dhe as Donnarumma, Reali fillon negociatat për Alissonin Real Madridi është lidhur me shumë emra të ndryshëm të portierëve këtë sezon, por Alisson duket se ka parakaluar në pozi
Milan po mendon për shkëmbimin e çmendur, Donnarumma - Cavani Sipas Premium Sport, Milani dëshiron të nënshkruaj me Cavanin dhe ideja e tyre është një shkëmbim i mundshëm mes portier
Milani shkon drejt Arsenalit me një hall të madh Milan do të luajë për gjithçka kundër Arsenalit ditën e nesërme për ndeshjen kthyese të Europa Leagues. Por problemi i t
Donnarumma ul marshet e PSG-së: Jam i qetë dhe i lumtur Gianluigi Donnarumma nuk dëshiron t'ia dijë për spekullime teksa thekson se është i lumtur tek Milani pavarësisht thashe
Donnarumma i motivuar për të qëndruar, i shpall luftë Interit dhe Lazios Gianluigi Donnarumma në një intevistë për "Sky Sport" u shpreh optimist se Milani do të kualifikohet për në Ligën e Kamp
E BUJSHME/ Strakosha mbi Buffonin, Donnarumma as që krahasohet me shqiptarin Portieri shqiptar, Thomas Strakosha është tashmë një lider tek Lazio. Vlerësimet nuk kanë munguar nga mediat ndërkombëta
Të gjithë të bindur, Donnaruma do ta lërë Milanin Sipas “Corriere dello Sport” Gianluigi Donnarummas i janë hapur dyert pas negciatave të Milanit me Reinan. Pepe Reina
I pret Juventus në finale të Kupës, Donnarumma tregon çfarë kërkon nga kjo ndeshje Milan dhe Juventusi do të përballen në Stadio Olimpico në finale të Kupës së Italisë me 9 maj. Gianluigi Donnarumma dësh
Donnarumma në verë lë Milanin, kuqezinjtë fillojnë negociatat me pasuesin Gigi Donnarumma dhe Milanit sipas raportimeve janë drejt fundit të “martesës”. Sipas raportimeve të “Gazzetta Dello Spor
Donnarumma zgjedh klubin e ri për sezonin e ardhshëm Gianluigi Donnarumma thuhet se ka vendosur të largohet nga Milano këtë verë dhe të nënshkruajë me Paris Saint-Germain.