999 rezultate për

djem

Dy djemtë iu gjetën të vrarë, nëna: Më mbyllën derën Nëna e dy vëllezërve Olldashi, Ëngjëllushe Olldashi është në një gjendje të rënduar psikologjike. Lajmin e kobshëm se
Gazetarja e bindur: Vajzat shqiptare janë më të hapura, ndërsa djemtë më të prapambetur Gazetarja e njohur për mënyrën e të shprehurit pa tabu, Zhaklin Lekatari është shprehur se shpesh e gjykojnë se pse del
Milani i frikshëm dhe pa Ibrën, merr arratinë në Serie A (VIDEO) Milani vazhdon të fitojë. Me apo pa Ibrahimovic, skuadra kuqezi është e pandalshme dhe duket sikur është kthyer në një o
Nuk do donte t'ia trashëgonte djemve, Sara tregon çfarë nuk i pëlqen te vetja (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço janë prindër të dy djemve. Dy vogëlushët e
Socialisti i fiksuar pas vajzës së ish-deputetes, Ada Deda: Ishte i lidhur (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot joshëse në rr
Pirlo optimist: Mbaroi koha e përshtatjes, tani ka vetëm finale! Ja çfarë dua të shoh te djemtë! Kohë kampionatesh! Pasi kombëtaret kanë përdunduar ciklin e tyre të ndeshjeve, tani është koha e turit të forcës. Tra
U largua nga "Përputhen" për një djalë, zbulohet i dashuri i Fjorelës (FOTO LAJM) Konkurrentja e "Përputhen", Fjorela Peto ishte komentuar shpesh herë për ftohtësinë me djemtë e emisionit dhe nuk ishte
Djema mbani shënime! Vajzat e kësaj shenje horoskopi, janë ëndrra e çdo vjehrre Zonjat e shtëpisë e dinë mjaft mirë sa e vështirë është të lash, marrësh pluhurat, të hekurosësh çentrot e mamasë të pas
Prindër të dy djemve, Sara Hoxha i kërkon një vajzë Ledionit Çifti shumë i dashur për publikun, Sara dhe Ledioni janë prindër të dy djemve, London dhe Roman. Më i vogli erdhi në jet
Festë kuqezi pas fitores ndaj Kosovës, a duhej ky veprim? (VIDEO) Shqipëria U-21 fitoi ndaj Kosovës U-21 në Prishtinë me rezultatin 1-0. Djemtë e kombëtares morën 3 pikë shumë të rën
Rakitic: Griezmann dhe Messi djem të mrekullueshëm Ivan Rakitic dhe marrëdhënia Lionel Messi-Antoine Griezmann. Mesfushori kroat, prej disa muajsh pjesë e Sevillas, në një
Bëmë mama t'i ngjaj vjehrrës, vajzat VIP që janë identik me nënat e partnerëve (FOTO LAJM) Në disa raste, pa ose me vetëdije, djemtë kërkojnë ose tërhiqen nga vajzat që ngjasojnë me mamatë. Jo më kot, teorit
Solli në ekran Scooby-Doo, ndërron jetë Ken Spears Një nga ideatorët kryesorë të filmit të njohur për fëmijë “Scooby-Doo”, Ken Spears, ka ndërruar jetë në moshën 82-vjeçar
Pas 15 djemve, familja bekohet me një vajzë Të paktën në vendin tonë nuk janë të pakta familjet e mëdha, me shumë fëmijë, por të jenë të gjithë djem kjo ndodh rrall
Vajzat më të bukura dhe tërheqëse në sytë e djemve i përkasin këtyre shenjave Sipas horoskopit femrat më të bukura dhe parezistueshme në sytë e meshkujve iu përkasin këtyre tri shenjave: Dashi
Lei Kraja e zhgënjyer, tregon si e ngacmojnë djemtë në Bllok (FOTO LAJM) Lei Kraja është një nga modetartoret më të dashura të sportit. Pjesën më të madhe të jetës së sajë ajo e ka kaluar mes A
"Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", nuk përmbahet CR7, ja si e motivon Juven për sfidën ndaj Barcelonës (VIDEO) "Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", ësht ky postimi më i fundit i CR7 në Instagram ku motivon shokët e ekip
Nuk po gjen "flutura" tek asnjë kandidat, Fjorela tregon hapur ku qëndron problemi (FOTO LAJM( Fjorela, një prej vajzave të emisionit televiziv ‘Për’Puthen’ është komentuar shpesh për qetësinë e saj, por në anën tje
Bën namin në rrjet, kush është modelja për të cilën djemtë "lenë kokën" (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Bëmë mama t'i ngjaj vjehrrës, vajzat VIP që janë identik me nënat e partnerëve (FOTO LAJM) Në disa raste, pa ose me vetëdije, djemtë kërkojnë ose tërhiqen nga vajzat që ngjasojnë me mamatë. Jo më kot, teorit