999 rezultate për

djem

"Mendjemadh" para portës, Pirlo i zemëruar me Moratan (VIDEO) Andrea Pirlo ka pranuar se Alvaro Morata e kishte bërë nervoz gjatë ndeshjes ndërmjet Juventusit dhe Atalantas, por ka t
"Unë nuk bëja gili vili", Eranda Libohova kujton ngacmimet e para të adoleshencës (VIDEO) Eranda Libohova, e ftuar në rubrikën “N’fermë”, me Ervin Kurtin, ka kaluar një të dielë ndryshe në fshat duke zhvilluar
Vajzat më tërheqëse në sytë e djemve i përkasin këtyre shenjave Sipas horoskopit femrat më të bukura dhe parezistueshme në sytë e meshkujve iu përkasin këtyre tri shenjave: Dashi
Dy djemtë iu gjetën të vrarë, nëna: Më mbyllën derën Nëna e dy vëllezërve Olldashi, Ëngjëllushe Olldashi është në një gjendje të rënduar psikologjike. Lajmin e kobshëm se
Gazetarja e bindur: Vajzat shqiptare janë më të hapura, ndërsa djemtë më të prapambetur Gazetarja e njohur për mënyrën e të shprehurit pa tabu, Zhaklin Lekatari është shprehur se shpesh e gjykojnë se pse del
Milani i frikshëm dhe pa Ibrën, merr arratinë në Serie A (VIDEO) Milani vazhdon të fitojë. Me apo pa Ibrahimovic, skuadra kuqezi është e pandalshme dhe duket sikur është kthyer në një o
Nuk do donte t'ia trashëgonte djemve, Sara tregon çfarë nuk i pëlqen te vetja (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço janë prindër të dy djemve. Dy vogëlushët e
Socialisti i fiksuar pas vajzës së ish-deputetes, Ada Deda: Ishte i lidhur (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot joshëse në rr
Pirlo optimist: Mbaroi koha e përshtatjes, tani ka vetëm finale! Ja çfarë dua të shoh te djemtë! Kohë kampionatesh! Pasi kombëtaret kanë përdunduar ciklin e tyre të ndeshjeve, tani është koha e turit të forcës. Tra
U largua nga "Përputhen" për një djalë, zbulohet i dashuri i Fjorelës (FOTO LAJM) Konkurrentja e "Përputhen", Fjorela Peto ishte komentuar shpesh herë për ftohtësinë me djemtë e emisionit dhe nuk ishte
Djema mbani shënime! Vajzat e kësaj shenje horoskopi, janë ëndrra e çdo vjehrre Zonjat e shtëpisë e dinë mjaft mirë sa e vështirë është të lash, marrësh pluhurat, të hekurosësh çentrot e mamasë të pas
Prindër të dy djemve, Sara Hoxha i kërkon një vajzë Ledionit Çifti shumë i dashur për publikun, Sara dhe Ledioni janë prindër të dy djemve, London dhe Roman. Më i vogli erdhi në jet
Festë kuqezi pas fitores ndaj Kosovës, a duhej ky veprim? (VIDEO) Shqipëria U-21 fitoi ndaj Kosovës U-21 në Prishtinë me rezultatin 1-0. Djemtë e kombëtares morën 3 pikë shumë të rën
Rakitic: Griezmann dhe Messi djem të mrekullueshëm Ivan Rakitic dhe marrëdhënia Lionel Messi-Antoine Griezmann. Mesfushori kroat, prej disa muajsh pjesë e Sevillas, në një
Bëmë mama t'i ngjaj vjehrrës, vajzat VIP që janë identik me nënat e partnerëve (FOTO LAJM) Në disa raste, pa ose me vetëdije, djemtë kërkojnë ose tërhiqen nga vajzat që ngjasojnë me mamatë. Jo më kot, teorit
Solli në ekran Scooby-Doo, ndërron jetë Ken Spears Një nga ideatorët kryesorë të filmit të njohur për fëmijë “Scooby-Doo”, Ken Spears, ka ndërruar jetë në moshën 82-vjeçar
Pas 15 djemve, familja bekohet me një vajzë Të paktën në vendin tonë nuk janë të pakta familjet e mëdha, me shumë fëmijë, por të jenë të gjithë djem kjo ndodh rrall
Vajzat më të bukura dhe tërheqëse në sytë e djemve i përkasin këtyre shenjave Sipas horoskopit femrat më të bukura dhe parezistueshme në sytë e meshkujve iu përkasin këtyre tri shenjave: Dashi
Lei Kraja e zhgënjyer, tregon si e ngacmojnë djemtë në Bllok (FOTO LAJM) Lei Kraja është një nga modetartoret më të dashura të sportit. Pjesën më të madhe të jetës së sajë ajo e ka kaluar mes A
"Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", nuk përmbahet CR7, ja si e motivon Juven për sfidën ndaj Barcelonës (VIDEO) "Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", ësht ky postimi më i fundit i CR7 në Instagram ku motivon shokët e ekip