999 rezultate për

dispozicion

PlayStation 5 tanimë është në dispozicion për t’u blerë Amazon France ofroi përkohësisht PlayStation 5 për para-porosi. Çmimi dhe data e lëshimit janë zbuluar. Javën e kalua
Rikuperim në momentet e fundit, Sarri mund të ketë në dispozicion mesfushorin për finalen e Kupës Juventusi përgatitet për finalen e Kupës së Italisë, ditën e mërkurë në mbrëmje, ora 21:00 ("Olimpico", Romë) dhe trajne
Çlirohen te Dortmundi, Haaland shërohet plotësisht Erling-Braut Haaland do të jetë në dispozicion të trajnerit të Dortmund, Lucien Favre për ndeshjen e së shtunës kundër F
Arrestohet shqiptari i rrezikshëm, shihni si realizoi dy shpërthime me bombë (VIDEO) Një i ri shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane dy ditë më parë, pasi akuzohet për kryerjen e dy shpërthi
Covid19, Tottenham bën gjestin e madh Tottenham ka filluar përdorimin e stadiumit të tyre për të kryer testimin e koronavirusit. Ata janë duke përdorur par
Ideja e çuditshme, anglezët do luajnë katër ndeshje në ditë në Wembley Në Angli, pandemia e Koronavirusit nuk ka arritur akoma pikun, por 20 klubet e Premier League-s dëshirojnë të mbarojnë s
Rama flet për kapacitetin e shtretërve, cila është strategjia për bërjen e testeve Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur se në të dy spitalet, atë infektiv dhe “Shefqet Ndroqi” janë në dispozicion 310 s
Manchester City si Reali, "Etihad Stadium" në dispozicion për qendër spitalore Manchester City po bën maksimumin për të ndihmuar në luftën kundër koronavirusit. Covid19 po përhapet me shpejtësi të
COVID-19, shpallet gjendja e Fatkeqësisë Natyrore në të gjithë Shqipërinë Qeveria shqiptare ka vendosur të shpallë gjendjen e fatkeqësisë natyrore në vend. Në vendimin e publikuar në Fletoren
Keni pyetje apo dyshime për COVID-19? Nga sot mund të këshilloheni falas në këtë numër Ministria e Shëndetësisë lidhur me situatën e koronavirusit në vendin tonë ka lajmëruar se nga sot është vënë në dispozi
Numri 1 i Chelsea vë në dispozicion hotelin e skuadrës për mjekët e Londrës Mes zotërinjve të futbollit që "kanë zbritur në fushë" për të ndihmuar në emergjencën e Koronavirusit është edhe Roman A
Administratori i Spitalit Amerikan: Kapacitetet tona ia kemi vënë shtetit në dispozicion për koronavirusin Administratori i Spitalit Amerikan Klodian Allajbeu në një intervistë në "Opinion" thotë se mund të jetë e afërt koha që
Blejra e re e United zbulon arsyen e çuditshme pse zgjodhi numrin 25 Ighalo është sulmuesi më i ri Manchester United i transferuar gjatë afatit kalimtar të janarit. Sulmuesi ka znuluar arsy
Barcelona në situatë alarmante para ndeshjes me Levanten, nuk stërvitet as Vidal Te Barcelona po mbizotëron një situatë alarmante kohët e fundit. Skuadra ka një numër shumë të pakët lojtarësh në dispoz
Artan Hoxha flet pas dëshmisë në SPAK: U vura në dispozicion çfarë ju duhej! Ditën e sotme gazetari Artan Hoxha është thirrur në SPAK për të dëshmuar në lidhje me videon e Lefter Allës, kryebashkia
Kupa e Italisë, Juventusi do të ketë në dispozicion të gjithë "artilerinë e rëndë" ndaj Romës së "cunguar" Napoli mposhti Lazion dhe u bë gjysmëfinalistja e parë e Kupës së Italisë, ndërsa mbrëmjen e sotme do të luhet çerekfina
Koalicion apo Qeveri të pakicës? Edhe 14 ditë në dispozicion Qeveria e pakicës me gjasë mund të jetë zgjidhja e vetme që do të mund të çojë vendin në krijim të institucioneve të rej
Milan përforcohet në mbrojtje, siguron Simon Kjaer Simon Kjaer do të jetë së shpejti lojtar i Milanit. Drejtuesit kuqezi kanë arritur marrëveshjen me Atalantën dhe Sevilla
Çfarë po ndodh me De Ligt ?, Sarri nuk e sheh si titullar te Juventus Mathijs De Ligt ishte transferimi i bujshëm i Juventusit gjatë merkatos së verës, me “zonjën e vjetër” që pagoi më tepër
Ndeshje mjaft të rëndësishme rezervon sot Championsi (FOTO LAJM) Ditën e mërkurë do të luhen ndeshjet e radhës për javën e 4 në Champions League. Dy ndeshje të rëndësishme do të luhe