999 rezultate për

dijk

Makthi i Van Dijk: Në vitin 2012 rrezikova vdekjen Virgil van Dijk u bë mbrojtësi më i shtrejntë në vitin 2017 pasi kali nga Southampton për të Liverpooli, shkruan Albeu.c
Van Dijk: Nuk ka nevojë që Neymar me shokë të bëjnë gjeste të tilla Mbrojtësi holandez është frustruar me Neymar dhe aktet e tij teatrale gjatë mposhtjes në Ligën e Kampionëve në Parc des
Van Dijk: Nuk i friksohemi PSG, jemi më të mirët në Europë Të mërkurën në orën 21:00 do të zhvillohet supersfida e ‘’champios’’ midis PSG dhe Liverpool. Në prag të përballjes midi
Arbitri shpërthen në lot sapo i ra bilbilit, veprimi i Van Dijk merr duartrokitje (VIDEO) Hollanda barazoi 2-2 në transfertë ndaj Gjermanisë por një gjest i pazakontë ka ndodhur teksa në përfundim të takimit g
Van Dijk: Ramos nuk është mbrojtësi më i mirë në botë Sipas Virgil van Dijk, Sergio Ramos nuk është mbrojtësi më i mirë në botë. “Ai nuk është më i miri”, ka thënë Van Dij
Van Dijk: Ramos nuk është më i miri në botë Mbrojtësi i Liverpool Virgil Van Dijk, është i mendimit se futbollisti Realit të Madridit, Sergio Ramos nuk është mbro
U dëmtuan me kombëtaret, Salah dhe van Dijk janë gati për Liverpoolin Dy lojtarët e Liverpoolit, Mohamed Salah dhe Virgil van Dijk pësuan një lëndim me kombëtaret e tyre përkatëse. Por dë
Demokracia, në rrezik! Thirrja për një monitorim më të mirë në vendet e BE Eksperiencat negative në disa vende, sfidat e reja që paraqet zhvillimi teknologjik e hovi i platformave sociale apo agr
Klopp flet për dëmtimin e Van Dijk Jurgen Klopp nuk beson se dëmtimi i Virgil van Dijk në pjesën e dytë të fitores 3-0 të Liverpoolit ndaj Southampton nuk
Van Dijk i jep leksione mbrojtësve se si ndalet Mbappe (VIDEO) Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil Van Dijk edhe pse u ble për një shumë marramendëse ai po e tregon veten se çfarë aftësis
Van Dijk: Rivalët po na xhelozojnë Virgil van Dijk thotë se rivalët të cilët kanë dështuar të lënë gjurmë në Champions League është duke ju dhimbur zemra d
Legjenda e Liverpoolit i thur elozhe mbrojtësit holandez Legjenda e Liverpoolit, Sami Hyypia dhe ka lavdëruar tej mase për mbrojtësin, Virgil van Dijk. Ish mbrojtësi i Liverp
Një natë për t'u harruar, Ronaldo nuk bën asnjë goditje drejt portës Cristiano Ronaldon në vitin 2018 është një bishë e pandalshem, por deri sa para tij vjen një Holand me një mbrojtje të u
Van Dijk motivon skuadrën para përballjes me Citytn: Ja si i mposhtim Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, para përballjes ndaj Manchester Cityt, ai është i vetëdijshëm për kualitetet e
Van Dijk harron se është lojtar i Liverpoolit, tentoi të futej në dhomën e zhveshjes të Southamptonit (VIDEO) Virgil van Dijk gjatë janarit u bë mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbollit, duke kaluar nga Southamptoni te Liv
Conte flet për Van Dijk, dhe për çmimin që Liverpooli i pagoi Southamptonit Virgil van Dijk ishte objektiv i Chelseat gjatë janarit, para se ai të kalonte në Liverpool për një shumë rekord, 75 mil
Historia prekëse e Van Dijk, dikur punonte si pjatalarës Virgil Van Dijk para disa ditësh u bë mbrojtësi më i shtrenjtë në historinë e futbollit, por ai ka kaluar shumë vështir
Van Dijk në Anfield Road, këtë herë vjen si lojtar i klubit nga Merseysides (FOTO LAJM) Virgil Van Dijk është një nga mbrojtësit më të shtrejntë në historinë e futbollit botëror, pasi u ble nga Liverpooli për
Klopp flet krenar për blerjen e Van Dijk dhe nuk e mendon fare çmimin Virgil Van Dijk u bë mbrojtësi më i shtrenjtë në histori, pasi Liverpooli pagoi plot 83 milionë euro te Southamptoni, pë
Mourinho i kërkon llogari Kloopit për çmimin e ekzagjëruar të Van Dijk Jose Mourinho e ka sfiduar Jurgen Kloppin që ta shpjegojë çmimin e harxhuar prej 75 milionë funte ndaj Virgil van Dijk,